Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stroyk Roman Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
2 Stroyk Tomasz Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
3 Stroyk Aleksandra Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
4 Stroyk Hanna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
5 Skarżyńska Magdalena Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
6 Skarżyński Stanisław Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
7 Krauz Krzysztof Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
8 Krauz Jan Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
9 Stasiołek Natalia Borkowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
10 Papych Radosław Borkowo Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
11 Stasiołek Bartłomiej Borkowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
12 Mierzwa Arleta Malbork Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
13 Kłudkowski Maciej Banino Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
14 Kłudkowski Karol Banino Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
15 Decyk Mikołaj Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
16 Decyk Lena Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
17 Decyk Paweł Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
18 Jaśkiewicz Wiktor Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
19 Jaśkiewicz Nikola Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
20 Jaśkiewicz Łukasz Gniew Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
21 Jaśkiewicz Mariola Gniew Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
22 RACHALEWSKI Andrzej ŁÓDŹ Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
23 Rachalewska MAGDALENA Łódź Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
24 Adamus Igor Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
25 Adamus Kacper Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
26 Adamus Adam Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
27 Adamus Maja Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
28 Rachalewski TOMASZ Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
29 Jesiołowska Lena Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
30 Jesiołowska Amelia Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
31 Jesiołowski Jakub Rudno Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
32 Jesiołowska Żaneta Rudno Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
33 Kalinowski Paweł Kwidzyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
34 Kalinowski Michał Kwidzyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
35 Kalinowski Marcin Kwidzyn Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
36 Gójska Katarzyna Kwidzyn Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
37 Lipka Karolina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
38 Lipka Jarosław Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono
39 Koperska Izabela Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
40 Koperska Helena Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
41 Koperski Przemek Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
42 Koperski Mikołaj Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
43 Maj Mariusz Wejherowo Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
44 Maj Zofia Wejherowo Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
45 Bobryk Izabela Wejherowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
46 Rachalewska Ola Łódź Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
47 Rachalewski Marek Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
48 Pełzowska Katarzyna Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
49 Kulesza Maja Warszawa Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
50 Kulesza Alicja Warszawa Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
51 Kulesza Joanna Warszawa Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
52 Kulesza Cezary Warszawa Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
53 KIJOWSKA MARTA Elbląg Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
54 gajda piotr gniewowo Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
55 kuźniak robert gdynia Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
56 Uklejewski Jakub Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
57 Uklejewski Kacper Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
58 Krawczyk Łukasz Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
59 Krawczyk Jan Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
60 Uklejewski Janusz Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
61 Krawczyk Pola Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
62 Uklejewska Joanna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
63 Uklejewska-Krawczyk Katarzyna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
64 Ganczarek tomasz gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
65 Skarżyńska Zosia Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
66 Skarżyński Tomasz Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
67 Ganczarek Olgierd gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
68 Ganczarek Igor gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
69 Ganczarek Iga gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
70 szuma-ganczarek aleksandra gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
71 Kondracki Szymon Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
72 Sędrowicz Antonina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line
73 Kondracki Marek Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
74 Mazurek Joanna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
75 Bomba Żaneta Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono
76 Augustyn Dawid Rotmanka Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
77 Augustyn Mateusz Rotmanka Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
78 Augustyn Piotr Rotmanka Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
79 Augustyn Agnieszka Rotmanka Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
80 Sankowska Natalia Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Szkoła Podstawowa im. Św Stanisława Kostki opłacono
81 Sankowska Joanna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono
82 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Metrożercy opłacono on-line
83 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe Dorośli od 19 r.ż. 7 km Metrożercy opłacono on-line
84 Bomba Bartosz Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
85 Młyńska Iga Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
86 Młyński Mateusz gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
87 Dmochowska Zuzanna Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
88 Dmochowski Kamil Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
89 Suchy Wojciech Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km parkoweBnO.pl 25.00 PLN
90 Bitel Joanna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
91 Bitel Julian Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
92 Osadowski Leonard Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Kidslab Gdańsk opłacono on-line
93 Osadowski Przemysław Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km opłacono on-line
94 Martysiak-Żurowska Dorota Bystra Dorośli od 19 r.ż. 7 km ka 25.00 PLN
95 Król Franciszek GDAŃSK Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km ka 10.00 PLN
96 Narloch Marcin GDAŃSK Dorośli od 19 r.ż. 7 km ka 25.00 PLN
97 Król Monika GDAŃSK Dorośli od 19 r.ż. 7 km ka 25.00 PLN
98 Leszczyńska Katarzyna Przejazdowo Dorośli od 19 r.ż. 7 km ka opłacono
99 Charkiewicz Marek Straszyn Dorośli od 19 r.ż. 13 km opłacono on-line
100 Charkiewicz Jakub Straszyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km opłacono on-line


Wyświetleń: 1185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ