Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wróbel Nina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
2 Kłos Julia Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
3 Kłos Alicja Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
4 Juras Waldemar Warszawa Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km
5 Cyman Tymoteusz Straszyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
6 Cyman Miłosz Straszyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
7 Przybyłowski Jakub Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
8 Przybyłowska Maja Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
9 Błaszczuk Julian Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Pierwszy raz kajakiem opłacono
10 Skarżyński Stanisław Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
11 Kłudkowski Maciej Banino Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
12 Jaśkiewicz Wiktor Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
13 Jaśkiewicz Nikola Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
14 Adamus Igor Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
15 Adamus Kacper Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A opłacono on-line
16 Jesiołowska Lena Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
17 Jesiołowska Amelia Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
18 Lipka Karolina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
19 Bobryk Izabela Wejherowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km
20 Uklejewski Jakub Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
21 Uklejewski Kacper Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
22 Krawczyk Jan Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
23 Krawczyk Pola Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
24 Skarżyńska Zosia Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
25 Ganczarek Olgierd gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
26 Ganczarek Igor gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
27 Ganczarek Iga gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
28 Sankowska Natalia Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Szkoła Podstawowa im. Św Stanisława Kostki opłacono
29 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Metrożercy opłacono on-line
30 Bomba Bartosz Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono
31 Młyńska Iga Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km
32 Dmochowska Zuzanna Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
33 Bitel Julian Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km opłacono on-line
34 Król Franciszek GDAŃSK Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km ka opłacono


Wyświetleń: 4859

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ