Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kłudkowski Maciej | Banino | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
2 | Bitel Julian | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
3 | Wróbel Nina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
4 | Kłos Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
5 | Kłos Alicja | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
6 | Przybyłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
7 | Przybyłowska Maja | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
8 | Skarżyński Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
9 | Adamus Igor | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | Drużyna A | opłacono on-line |
10 | Adamus Kacper | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | Drużyna A | opłacono on-line |
11 | Lipka Karolina | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
12 | Król Franciszek | GDAŃSK | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | ka | opłacono |
13 | Dmochowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
14 | Młyńska Iga | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | ||
15 | Skarżyńska Zosia | Gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
16 | Ganczarek Olgierd | gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
17 | Ganczarek Igor | gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
18 | Ganczarek Iga | gdańsk | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
19 | Krawczyk Jan | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
20 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono | |
21 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | Pierwszy raz kajakiem | opłacono |
22 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | Szkoła Podstawowa im. Św Stanisława Kostki | opłacono |
23 | Uklejewski Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
24 | Uklejewski Kacper | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
25 | Krawczyk Pola | Gdynia | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
26 | Jaśkiewicz Wiktor | Gniew | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
27 | Jaśkiewicz Nikola | Gniew | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
28 | Jesiołowska Lena | Rudno | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
29 | Jesiołowska Amelia | Rudno | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
30 | Cyman Miłosz | Straszyn | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
31 | Cyman Tymoteusz | Straszyn | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | opłacono on-line | |
32 | Juras Waldemar | Warszawa | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | ||
33 | Bobryk Izabela | Wejherowo | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | ||
34 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km | Metrożercy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11430