Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
1 | STEFAŃSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
2 | STEFAŃSKA IZABELA | GDAŃSK | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
3 | Sadowski Kuba | Kowale | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
4 | Sadowski Maksym | Kowale | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
5 | Gołębiewska Agnieszka | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
6 | Gołębiewski Arkadiusz | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
7 | Osińska Nina | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
8 | Osiński Radosław | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
9 | Mrozowska Lilia | Otmin | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
10 | Stroyk Tomasz | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
11 | Stroyk Aleksandra | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
12 | Krauz Jan | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
13 | Stasiołek Natalia | Borkowo | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
14 | Stasiołek Bartłomiej | Borkowo | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
15 | Rachalewska MAGDALENA | Łódź | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
16 | Kalinowski Paweł | Kwidzyn | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
17 | Kalinowski Michał | Kwidzyn | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
18 | Koperska Helena | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
19 | Koperski Mikołaj | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
20 | Rachalewska Ola | Łódź | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
21 | Kulesza Maja | Warszawa | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
22 | Kulesza Alicja | Warszawa | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
23 | KIJOWSKA MARTA | Elbląg | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | limit osiągnięty | |||||
24 | Kondracki Szymon | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
25 | Sędrowicz Antonina | Gdańsk | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
26 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line | |||||
27 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11297