Zapraszamy na Kajakową Przygodę na Wyspie Sobieszewskiej!
To impreza dla wszystkich: tych, którzy chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił w kajakarstwie, oraz osób, które już nieraz uczestniczyły w imprezach kajakowych.

Impreza ma charakter rekreacyjny i rywalizacja nie jest najważniejsza. Zadaniem zespołów jest pokonanie trasy do wyboru ok. 7 km lub ok. 13 km. zgodnie z mapą otrzymaną na starcie, zgłoszenie się w komplecie na poszczególnych punktach kontrolnych i potwierdzenie swojej obecności na kartach startowych. Możecie płynąć w dogodnym dla siebie tempie. Jedynym ograniczeniem jest godzina zamknięcia tras (zgodnie z programem). Na pokonanie całej trasy macie 3 godziny.

Do dyspozycji będziecie mieć kajaki 2-osobowe. Jest również możliwość dostawki dla małego dziecka w kajaku 2-osobowym - po indywidualnym zgłoszeniu się do organizatora na adres: info@familychallenge.pl.

Program imprezy:

09.00–10.30 – rejestracja uczestników w Biurze Imprezy
10.00–10.15 – odprawa techniczna
10.15–10.45 – wydawanie i kontrola kajaków
11.00 – start
14.00 – zamknięcie tras
14.30 – zakończenie imprezy

 

Jeśli chcesz poczytać o naszej imprezie, zapraszamy na stronę familychallenge.pl

 

Wyświetleń: 4085

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ