Supraski Maraton Leśny (42/21/10km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żmojda Jacek Supraśl 10km opłacono
2 Wójcik Sylwia Lublin Maraton - 42km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
3 Szmurło Kamil Wyszków Półmaraton -21,5km opłacono
4 Nowicki Adam Białystok 10km Biegostok opłacono on-line
5 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km opłacono on-line
6 Kochański Krystian Białystok 10km opłacono on-line
7 Krukowski Andrzej Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
8 Brzozowski Jacek Białystok Maraton - 42km opłacono on-line
9 Więcko Grzegorz Warszawa Półmaraton -21,5km opłacono on-line
10 Bański Andrzej Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
11 Oleński Łukasz Supraśl Półmaraton -21,5km opłacono on-line
12 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna Półmaraton -21,5km Bbl Białystok opłacono on-line
13 Stawirej Kamila Marki 10km opłacono
14 PERKOWSKI JAROSŁAW BIAŁYSTOK 10km opłacono on-line
15 Wołosiewicz Paweł Białystok 10km Podlasiaki opłacono
16 Gutowska Ela Grabówka 10km opłacono on-line
17 Żukowska Aniela Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
18 Trzeciakowski Piotr Śródlesie 10km opłacono on-line
19 Bagiński Robert Białystok Maraton - 42km opłacono on-line
20 Rynkiewicz Jędrzej Martiany Maraton - 42km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
21 Nikonowicz Ewa Lipowo 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
22 Mierzejewski Krzysztof Ełk 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
23 Mućka Tomasz EŁK 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
24 Romańczuk Tomasz Klepacze Półmaraton -21,5km Outdoor Training opłacono on-line
25 Bielenia Daniel BIALYSTOK Półmaraton -21,5km CFB Białystok opłacono on-line
26 Januszewski Maciej Ełk 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
27 Ryczkowski Andrzej Białystok Maraton - 42km opłacono on-line
28 Kochman Iwona Warszawa Półmaraton -21,5km Vege Runners opłacono
29 Stypułkowski Michał Białystok Półmaraton -21,5km Nadaktywni opłacono
30 wożniak ireneusz czarna bialostocka Półmaraton -21,5km opłacono on-line
31 Burel Andrzej Sokółka Maraton - 42km opłacono on-line
32 Świętochowski Konrad Warszawa 10km opłacono on-line
33 Marszałek Monika Warszawa 10km opłacono on-line
34 Szumowski Jędrzej Białystok 10km Białystok Biega Team opłacono
35 Szumowski Andrzej Białystok 10km Białystok Biega Team opłacono on-line
36 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK Maraton - 42km opłacono on-line
37 Gryc Marcin Białystok 10km opłacono on-line
38 Supronik-Kalska Dorota Supraśl 10km opłacono on-line
39 Wójcik Piotr Warszawa 10km Warszawiaky opłacono
40 Jóźwicki Karol Jóźwicki Chraboły Maraton - 42km Outdoor Training opłacono on-line
41 Borowiec Krzysztof Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
42 Domaszewicz Katarzyna Supraśl 10km opłacono on-line
43 Gutowski Mariusz Grabówka 10km opłacono on-line
44 Popielarczyk Łukasz Kraków Półmaraton -21,5km Vege Runners opłacono on-line
45 Zakrzewska Urszula Supraśl 10km opłacono on-line
46 Pszeniczna Joanna Warszawa Półmaraton -21,5km Vege Runners opłacono on-line
47 Wołosiewicz Teresa Białystok 10km Podlasiaki opłacono
48 Falkowski Marek Białystok Półmaraton -21,5km st4.pl opłacono
49 Stefanowicz Artur Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
50 Kalicy Ireneusz Warszawa 10km Vege Runners opłacono on-line
51 Gregorczyk Monika Warszawa 10km Vege Runners opłacono on-line
52 Kozioł Piotr Porosły 10km opłacono on-line
53 Osipiuk Adam Białystok Półmaraton -21,5km Biegiem pod wiatr opłacono on-line
54 Grycuk Adam Sobolewo Półmaraton -21,5km Biegiem pod wiatr opłacono on-line
55 Prądzyński Jarosław Ełk Maraton - 42km GEOMAP Ełk opłacono on-line
56 Chorąży Karol Słójka-Borowszczyzna 10km opłacono on-line
57 Lewandowska Dagmara Warszawa 10km opłacono on-line
58 Rudnik Sławomir Białystok Półmaraton -21,5km Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
59 Gołembiewski Piotr Białystok Maraton - 42km opłacono on-line
60 Bułach Marek Białystok Maraton - 42km Bialostocka Sekta Biegaczy służby mundurowe opłacono on-line
61 Pręgowski Michał Klaudyn Półmaraton -21,5km Vege Runners / Stare Babice Biegają opłacono
62 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka Maraton - 42km Ostrów Biega opłacono on-line
63 Dąbrowski Tomasz Białystok Maraton - 42km opłacono on-line
64 Dworakowski Piotr Kleosin Półmaraton -21,5km opłacono on-line
65 PÓŁKOŚNIK Adam Kleosin Maraton - 42km Zachęta Białystok opłacono
66 Niewiński Marek Wasilków Półmaraton -21,5km opłacono on-line
67 Savickis Ewelina Ignatki osiedle Półmaraton -21,5km opłacono on-line
68 Bralewski Piotr Warszawa 10km opłacono on-line
69 Szczykowska Joanna Białystok 10km MD Run Training opłacono on-line
70 Godlewski Andrzej Borawskie Maraton - 42km Biegamy dla Zdrowia opłacono
71 Zajączkowski Marcin Krupniki Półmaraton -21,5km Białystok Biega Team opłacono on-line
72 Horne Thomas Warszawa Półmaraton -21,5km Vege Runners opłacono on-line
73 Zawadzka Marta Warszawa 10km opłacono
74 Zawadzki Andrzej Warszawa 10km opłacono
75 Żaba Aleksandra Warszawa Półmaraton -21,5km Vege Runners opłacono on-line
76 granacka aleksandra granacka Augustów Maraton - 42km opłacono on-line
77 Kuś Artur Białystok Półmaraton -21,5km opłacono
78 Kostera Tomasz Warszawa Maraton - 42km Vege Runners opłacono
79 Jakubowski Ryszard Stare Sady 12 10km opłacono on-line
80 Aleksandrowicz Grzegorz Sokółka Maraton - 42km opłacono on-line
81 Gajek Magdalena Czółna Półmaraton -21,5km wieś tańczy i biega opłacono
82 Gajek Grzegorz Czółna Półmaraton -21,5km wieś tańczy i biega opłacono
83 Gromotowicz Łukasz Białystok 10km OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
84 Dębkowska Wiktoria Białystok 10km opłacono on-line
85 Kudła Dominika Białystok 10km opłacono on-line
86 Wlasow Wojciech Bialystok 10km DZIOBAK TEAM opłacono on-line
87 Gawrych Sylwia Żółtki Półmaraton -21,5km Nadaktywni opłacono on-line
88 Oksztul Agnieszka Białystok Półmaraton -21,5km opłacono
89 Maksimiuk Urszula Białystok 10km opłacono on-line
90 Ławniczuk Włodzimierz Sochonie 10km opłacono on-line
91 Stafiej Sebastian Inowrocław 10km opłacono on-line
92 Wiński Adam Białystok 10km opłacono on-line
93 Podbielski Michał Białystok Półmaraton -21,5km opłacono on-line
94 LEBIEDZIŃSKI MARCIN Supraśl 10km opłacono on-line
95 Zalewski Dariusz Białystok Półmaraton -21,5km Nadaktywni+ opłacono on-line
96 Osmólski Robert Sielachowskie Półmaraton -21,5km Nadaktywni opłacono on-line
97 Cichocka Sandra Gdańsk 10km opłacono
98 Suchomski Jacek Gdańsk 10km opłacono
99 Kozaczuk Dariusz Siemichocze Maraton - 42km opłacono on-line
100 Czepukojć Joanna Gdańsk 10km opłacono


Wyświetleń: 11418

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ