I Bieg na Królową Bonę
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sakowski Maciej Łomża 9 km opłacono
2 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 9 km KS Maratonka Grajewo opłacono
3 Sawicki Szymon Olsztyn 9 km opłacono
4 Nowak Ewa Pianki 9 km opłacono
5 Sawicki Adam Prostki 9 km Maratonka Grajewo opłacono
6 Danielak Marzena Kotuń 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
7 Kubaś Marta Skórzec 9 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
8 Solnica Alicja Skórzec 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
9 Kubaś Arkadiusz Skórzec 9 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
10 Zdanowska Katarzyna Dąbrówka Ług 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
11 Trochimowicz Artur Szczytno 9 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM opłacono
12 Wójcik Dariusz Warszawa 9 km OK!Sport opłacono
13 Baithke Rafał Warszawa 9 km OCRA Poland opłacono
14 Janucik Tadeusz Łomża 9 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
15 Bereznowska Patrycja Wieliszew 9 km Wieliszew Heron Team opłacono
16 Majewski Adrian Białystok 9 km opłacono
17 Karpacz Katarzyna Białystok 9 km BiegoStok opłacono
18 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 9 km Stare Chojny opłacono
19 Kruczyński Janusz Ostrołęka 9 km Biegamy dla zdrowia opłacono
20 Guzowska Sylwia Grajewo 9 km Maratonka Grajewo opłacono
21 Jasińska Anna Łomża 9 km Biegamy dla Zdrowia/Grygo Team opłacono
22 Szycik Waldemar Ełk 9 km Maratonka Grajewo opłacono
23 Kurowski Maciej Warszawa 9 km opłacono
24 Myszka Marcin Grajewo 9 km KS Maratonka Grajewo opłacono
25 Król Dariusz Wołomin 9 km Zabiegany Wołomin opłacono
26 Mieczkowski Robert Łomża 9 km Biegamy Dla Zdrowia/Grygo team opłacono
27 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 9 km MKB Dreptak opłacono
28 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 9 km OSM Piątnica Team opłacono
29 Pazio Jakub Ostrołęka 9 km Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono
30 Czartoryska Sylwia Łomża 9 km opłacono
31 Frąckiewicz Wojtek Łomża 9 km RUN TEAM PIĄTNICA opłacono
32 Szewczak Andrzej Białystok 9 km Masters Białystok opłacono
33 Borawska Katarzyna Mały Płock 9 km opłacono
34 Szymański Paweł Zbójna 9 km opłacono
35 Korzeniecka Beata Zbójna 9 km opłacono
36 Mikołajczyk Marcin Łomża 9 km opłacono
37 Leończuk Adam Białystok 9 km Leospeed opłacono
38 Zapałowska Jolanta Siedlce 9 km Slow Jogging Siedlce opłacono
39 Kłosek Robert Łomża 9 km opłacono
40 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 9 km RKB Hajnówka opłacono
41 Sitek Arkadiusz Węgrów 9 km Aktywni Węgrów opłacono
42 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 9 km Aktywni Węgrów opłacono
43 Bogdanowicz Anna Tykocin 9 km opłacono
44 Domecki Jakub Warszawa 9 km opłacono
45 Struk Piotr Białystok 9 km opłacono
46 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 9 km opłacono
47 Brzezina Józef Maciej Sochaczew 9 km opłacono
48 Kopytowska Anna Łomża 9 km Akademia Sportu Medyk opłacono
49 Tabędzka Katarzyna Szumowo 9 km opłacono
50 Witkowski Dariusz Białystok 9 km OUTDOOR TRAINING opłacono
51 Camlet Sylwester Łomża 9 km Grygo Team opłacono
52 Giermaniuk Anna Hajnówka 9 km Hajnówka Biega opłacono
53 Trusiak Artur Ząbki 9 km opłacono
54 Kotowicz Grzegorz Budry 9 km opłacono
55 Ciuchnicki Bartosz Łomża 9 km PWSIiP Łomża opłacono
56 Falkowska Martyna Białystok 9 km 3T Białystok opłacono
57 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka 9 km opłacono
58 Karanos Tadeusz Hajnówka 9 km RKB Hajnówka opłacono
59 Grabowska Wioleta Stara Grabownica 9 km MKS Ostrowianka opłacono
60 Piotrowska Magdalena Świętajno 9 km Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
61 Nowocień Jacek Podkowa Leśna 9 km Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
62 Godlewski Andrzej Borawskie 9 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
63 Broniek Wojciech Ostrołęka 9 km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
64 Bierć Jarosław Białystok 9 km Pędziwiatr Białystok opłacono
65 Poniatowski Marek Bełda 9 km KS Maratonka Grajewo opłacono
66 Poniatowski Adam Bełda 9 km KS Maratonka Grajewo opłacono
67 Grygo Pawel Łomża 9 km Grygo Team opłacono
68 Trzeciakowski Piotr Śródlesie 9 km opłacono
69 Mąka Sławomir Ostrołęka 9 km Starglass Team Ostrołęka opłacono
70 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 9 km Starglass Team Ostrołęka opłacono
71 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 9 km opłacono
72 Rudnicka Jadwiga Białystok 9 km opłacono
73 Andrejczuk Józek Porosły 9 km BBL Białystok opłacono
74 Zyskowski Artur Ostrołęka 9 km Biegam bo lubię Ostrołęka opłacono
75 Perkowski Wojciech Warszawa 9 km opłacono
76 Sak Arkadiusz Siemiatycze 9 km opłacono
77 Perlejewski Adrian Siemiatycze 9 km opłacono
78 Szok Marek Czarnocin 9 km Biegam Dla Zdrowia opłacono
79 Perkowski Paweł Łomża 9 km opłacono
80 Kwiatkowski Damian Jeziorko 9 km opłacono
81 Chojnowski Michał Łomżą 9 km opłacono
82 Chojnowska Anna Łomza 9 km Biegamy dla zdrowia opłacono
83 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 9 km opłacono
84 Gontarz Wiktor Szczytno 9 km opłacono
85 Artemiuk Eugenia Hajnówka 9 km Hajnówka Biega opłacono
86 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 9 km Hajnówka Biega opłacono
87 Domaszewski Damian Łomża 9 km 18 Pułk Logistyczny Łomża opłacono
88 Skorupka Cezary Sokołów Podlaski 9 km Będziemy Walczyć Do Końca opłacono
89 Ruciński Michał Płock 9 km junior15 opłacono
90 Napiorkowski Adam Londyn 9 km opłacono
91 Nowakowski Czeslaw Warszawa 9 km opłacono
92 Leończuk Andrzej Białystok 9 km opłacono
93 Androsiuk Barbara Hajnówka 9 km Hajnówka Biega opłacono
94 Androsiuk Tomasz Hajnówka 9 km Hajnówka Biega opłacono
95 Koszykowski Rafał Łomża 9 km opłacono
96 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 9 km opłacono
97 Leoniuk Paweł Białystok 9 km Nadaktywni opłacono
98 Faltyn Paweł Komorowo 9 km Ostrów Biega opłacono
99 Zbrzeźny Cezary Szczytno 9 km Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono
100 Piotrowski Robert Suwałki 9 km opłacono


Wyświetleń: 4981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ