Bieg 4.8km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hinc Stanisław Kowale Bieg 4.8km ŻARTA WATAHA opłacono on-line
2 Otlewska Ewa Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
3 Otlewski Marcin Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
4 Brzezińska Katarzyna Zielonki Bieg 4.8km opłacono on-line
5 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 4.8km First Malbork Team opłacono on-line
6 Jaskulska Paulina Tczew Bieg 4.8km opłacono on-line
7 Samp Michał Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
8 Dziweńka Beata Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
9 Brzuszkiewicz Marcin Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
10 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 4.8km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
11 Kulczyk Izabela Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
12 Burda Dorota Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
13 Burda PATRYK Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
14 Głodowski Michał Tczew Bieg 4.8km opłacono on-line
15 Markowicz Paulina Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
16 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 4.8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
17 Biskup-Sierpińska Monika Gdynia Bieg 4.8km opłacono on-line
18 Łęgowska Ania Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
19 Przybyła Tomasz Janówka Bieg 4.8km opłacono on-line
20 Przybyła Marta Janówka Bieg 4.8km opłacono on-line
21 Biłas Krzysztof Marzewo Bieg 4.8km opłacono on-line
22 Wąsik Grzegorz Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
23 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg 4.8km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono on-line
24 Słojewski Arkadiusz Nowy Dwór Gdański Bieg 4.8km LKS Żuławy opłacono on-line
25 Gruchała Natalia Gdańsk Bieg 4.8km Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
26 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 4.8km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
27 Cebienko-Żaczek Eugenia Baldram Bieg 4.8km opłacono on-line
28 Gąsior Paweł Susz Bieg 4.8km Rozbiegany Susz opłacono on-line
29 JANIK Roman KWIDZYN Bieg 4.8km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
30 Olińska Marzena Gardeja Bieg 4.8km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
31 Brągiel Krzysztof Olsztyn Bieg 4.8km LZS Świński Trucht opłacono on-line
32 Król Leszek Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
33 Bajda Grażyna Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
34 Bajda Sławomir Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
35 Nitka Renata Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
36 Nitka Gerard Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
37 Wysocka Alicja Prabuty Bieg 4.8km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
38 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg 4.8km PIES ICH GANIAŁ opłacono on-line
39 sojka zbigniew malbork Bieg 4.8km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
40 Matlewska Marzena Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
41 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 4.8km opłacono on-line
42 Kownacki Mateusz Nowa wieś Malborka Bieg 4.8km opłacono on-line
43 WODZYŃSKI BOGDAN DZIAŁDOWO Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
44 KOWALSKA AGNIESZKA Działdowo Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
45 Kołakowski Rafał Działdowo Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
46 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg 4.8km opłacono on-line
47 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg 4.8km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
48 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg 4.8km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
49 Markowska Anna Grudziądz Bieg 4.8km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
50 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg 4.8km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
51 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
52 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg 4.8km drużyna pierścienia opłacono on-line
53 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 4.8km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
54 Lajs Bartosz Kamionka Bieg 4.8km opłacono on-line
55 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 4.8km Finisz Morąg opłacono on-line
56 Czeszejko-Sochacka Agnieszka Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
57 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
58 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 4.8km opłacono on-line
59 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
60 Serocka Danuta Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
61 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
62 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg 4.8km Waniewski Coaching opłacono on-line
63 Daniel Kacper Karpiny Bieg 4.8km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
64 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
65 Sowa Sylwester Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
66 Sowa Renata Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
67 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
68 Tur Marcin Malbork Bieg 4.8km GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem opłacono on-line
69 Jankowski Tomasz Elbląg Bieg 4.8km opłacono on-line
70 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
71 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 4.8km opłacono on-line
72 Znarowska Bożena Elblag Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
73 Serocki Adam Elblag Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
74 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 4.8km opłacono on-line
75 Stachurska Anna Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
76 Kozłowska Anna Malbork Bieg 4.8km opłacono
77 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg 4.8km opłacono
78 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg 4.8km opłacono
79 Banach Joanna Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
80 Brzustewicz Klaudia Barcice Bieg 4.8km opłacono
81 Weisner Barbara Benowo Bieg 4.8km opłacono
82 Olszewska Maria Benowo Bieg 4.8km opłacono
83 Weisner Monika Benowo Bieg 4.8km opłacono
84 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 4.8km opłacono
85 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg 4.8km opłacono
86 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 4.8km opłacono
87 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
88 Piotrowska Agata Wielgłowy Bieg 4.8km opłacono
89 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg 4.8km opłacono
90 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 4.8km drużyna szpiku opłacono on-line
91 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 4.8km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
92 Klin Anna Skórcz Bieg 4.8km opłacono on-line
93 Zima Jan Nowiny Bieg 4.8km opłacono on-line
94 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 4.8km Niezrzeszony opłacono on-line
95 Olszewska Magdalena Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
96 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
97 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 4.8km opłacono on-line
98 Szarko Maciej Elbląg Bieg 4.8km opłacono on-line


Wyświetleń: 12407

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ