Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Bieg 4.8km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
2 | Gruchała Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg 4.8km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
3 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | Bieg 4.8km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
5 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | Bieg 4.8km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
6 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg 4.8km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
7 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg 4.8km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
8 | Brągiel Krzysztof | Olsztyn | Polska | Bieg 4.8km | LZS Świński Trucht | opłacono on-line |
9 | Król Leszek | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | ||
10 | Bajda Grażyna | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | ||
11 | Bajda Sławomir | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | ||
12 | Nitka Renata | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
13 | Nitka Gerard | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
14 | Słojewski Arkadiusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg 4.8km | LKS Żuławy | opłacono on-line |
15 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Bieg 4.8km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
16 | sojka zbigniew | malbork | Polska | Bieg 4.8km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono on-line |
17 | Matlewska Marzena | Elbląg | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
18 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
19 | Kownacki Mateusz | Nowa wieś Malborka | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
20 | WODZYŃSKI BOGDAN | DZIAŁDOWO | Polska | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line |
21 | KOWALSKA AGNIESZKA | Działdowo | Polska | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line |
22 | Kołakowski Rafał | Działdowo | Polska | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line |
23 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
24 | Zielińska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
25 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Polska | Bieg 4.8km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
26 | Burda Dorota | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
27 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | Bieg 4.8km | ŻARTA WATAHA | opłacono on-line |
28 | Otlewska Ewa | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
29 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
30 | Brzezińska Katarzyna | Zielonki | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
31 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | First Malbork Team | opłacono on-line |
32 | Jaskulska Paulina | Tczew | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
33 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
34 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
35 | Brzuszkiewicz Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
36 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg 4.8km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line |
37 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
38 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg 4.8km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
39 | Burda PATRYK | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
40 | Głodowski Michał | Tczew | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
41 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
42 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg 4.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
43 | Biskup-Sierpińska Monika | Gdynia | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
44 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
45 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
46 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
47 | Biłas Krzysztof | Marzewo | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
48 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
49 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Polska | Bieg 4.8km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono on-line |
50 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
51 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
52 | Stachurska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
53 | Kozłowska Anna | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
54 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
55 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
56 | Banach Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
57 | Brzustewicz Klaudia | Barcice | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
58 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
59 | Olszewska Maria | Benowo | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
60 | Weisner Monika | Benowo | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
61 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
62 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
63 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
64 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
65 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
66 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg 4.8km | opłacono | |
67 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | drużyna szpiku | opłacono on-line |
68 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg 4.8km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
69 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
70 | Zima Jan | Nowiny | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
71 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | Bieg 4.8km | Niezrzeszony | opłacono on-line |
72 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
73 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
74 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
75 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line |
76 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Polska | Bieg 4.8km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line |
77 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
78 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg 4.8km | drużyna pierścienia | opłacono on-line |
79 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg 4.8km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
80 | Lajs Bartosz | Kamionka | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
81 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg 4.8km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
82 | Czeszejko-Sochacka Agnieszka | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
83 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
84 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
85 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line |
86 | Serocka Danuta | Grudziądz | Polska | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line |
87 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
88 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
89 | Daniel Kacper | Karpiny | Polska | Bieg 4.8km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
90 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
91 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
92 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
93 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
94 | Tur Marcin | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | opłacono on-line |
95 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
96 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
97 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |
98 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20574