Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
1 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Bieg 4.8km | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line | ||||
Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | |||||||||
2 | Bestvater Marcel | Dąbrówno | Bieg 4.8km | Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
3 | Matlewska Marzena | Elbląg | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
4 | Sowa Sylwester | Elbląg | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
5 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
6 | Znarowska Bożena | Elblag | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
7 | Serocki Adam | Elblag | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
8 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg 4.8km | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | ||||
Finisz Morąg | |||||||||
9 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Bieg 4.8km | Finisz Morąg | opłacono on-line | ||||
First Malbork Team | |||||||||
10 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 4.8km | First Malbork Team | opłacono on-line | ||||
GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | |||||||||
11 | Tur Marcin | Malbork | Bieg 4.8km | GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | opłacono on-line | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
12 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg 4.8km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line | ||||
Jagiellończycy Łasin | |||||||||
13 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line | ||||
14 | Serocka Danuta | Grudziądz | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line | ||||
15 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Bieg 4.8km | Jagiellończycy Łasin | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
16 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 4.8km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
17 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 4.8km | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
18 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
19 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
20 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
21 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
22 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line | ||||
LKS Żuławy | |||||||||
23 | Słojewski Arkadiusz | Nowy Dwór Gdański | Bieg 4.8km | LKS Żuławy | opłacono on-line | ||||
LZS Świński Trucht | |||||||||
24 | Brągiel Krzysztof | Olsztyn | Bieg 4.8km | LZS Świński Trucht | opłacono on-line | ||||
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | |||||||||
25 | sojka zbigniew | malbork | Bieg 4.8km | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | opłacono on-line | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
26 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg 4.8km | Niezrzeszony | opłacono on-line | ||||
PIES ICH GANIAŁ | |||||||||
27 | Wysocka Alicja | Prabuty | Bieg 4.8km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line | ||||
28 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Bieg 4.8km | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | |||||||||
29 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 4.8km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono on-line | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
30 | Gąsior Paweł | Susz | Bieg 4.8km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line | ||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
31 | Gruchała Natalia | Gdańsk | Bieg 4.8km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
32 | Markowska Anna | Grudziądz | Bieg 4.8km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
33 | DULSKI Tadeusz | Grudziądz | Bieg 4.8km | SP 8 Grudziądz | opłacono on-line | ||||
Schulo Team | |||||||||
34 | WODZYŃSKI BOGDAN | DZIAŁDOWO | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line | ||||
35 | KOWALSKA AGNIESZKA | Działdowo | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line | ||||
36 | Kołakowski Rafał | Działdowo | Bieg 4.8km | Schulo Team | opłacono on-line | ||||
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |||||||||
37 | Daniel Kacper | Karpiny | Bieg 4.8km | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
38 | Zielińska Magdalena | Kwidzyn | Bieg 4.8km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
39 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Bieg 4.8km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
40 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Bieg 4.8km | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
41 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg 4.8km | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
42 | Wąsik Małgorzata | Malbork | Bieg 4.8km | Waniewski Coaching | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | Otlewska Ewa | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
44 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
45 | Brzezińska Katarzyna | Zielonki | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
46 | Jaskulska Paulina | Tczew | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
47 | Samp Michał | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
48 | Dziweńka Beata | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
49 | Brzuszkiewicz Marcin | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
50 | Burda Dorota | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
51 | Burda PATRYK | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
52 | Głodowski Michał | Tczew | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
53 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
54 | Biskup-Sierpińska Monika | Gdynia | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
55 | Łęgowska Ania | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
56 | Przybyła Tomasz | Janówka | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
57 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
58 | Biłas Krzysztof | Marzewo | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
59 | Wąsik Grzegorz | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
60 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
61 | Król Leszek | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
62 | Bajda Grażyna | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
63 | Bajda Sławomir | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
64 | Nitka Renata | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
65 | Nitka Gerard | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
66 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
67 | Kownacki Mateusz | Nowa wieś Malborka | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
68 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
69 | Kosiorowski Andrzej | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
70 | Lajs Bartosz | Kamionka | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
71 | Czeszejko-Sochacka Agnieszka | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
72 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
73 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
74 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
75 | Jankowski Tomasz | Elbląg | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
76 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
77 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
78 | Stachurska Anna | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
79 | Kozłowska Anna | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
80 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
81 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
82 | Banach Joanna | Kwidzyn | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
83 | Brzustewicz Klaudia | Barcice | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
84 | Weisner Barbara | Benowo | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
85 | Olszewska Maria | Benowo | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
86 | Weisner Monika | Benowo | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
87 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
88 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
89 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
90 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
91 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Bieg 4.8km | opłacono | |||||
92 | Klin Anna | Skórcz | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
93 | Zima Jan | Nowiny | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
94 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
95 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg 4.8km | opłacono on-line | |||||
drużyna pierścienia | |||||||||
96 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Bieg 4.8km | drużyna pierścienia | opłacono on-line | ||||
drużyna szpiku | |||||||||
97 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 4.8km | drużyna szpiku | opłacono on-line | ||||
ŻARTA WATAHA | |||||||||
98 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg 4.8km | ŻARTA WATAHA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20573