Cross Activ Zamek Pilcza Smoleń 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nocoń Sławomir Rędziny 8 km Gnaj Fretka, gnaj... szybciej, szybciej !!!
2 Nocoń Aneta Rędziny 8 km Gnaj Fretka, gnaj ! Szybciej, szybciej !!!
3 Niemiec Agata Kraków 8 km Porozmawiajmy o zdrowiu
4 Zieliński Tomasz Zawiercie 8 km
5 Wrona Kacper Czerna 8 km Dogoń Krzeszowice
6 Szczerba Wiktoria Wierzchowisko 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu Efekt Częstochowa
7 Grzanka Martyna Kraków 8 km opłacono
8 Szczerba Ewa Wierzchowisko 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa
9 Stępień Beata Wolbrom 8 km
10 Stępień Robert Wolbrom 8 km
11 Pepera Beata Wolbrom 8 km
12 Pituch Grzegorz WYSOKA 8 km KS WYSOKA
13 Apostolski Wojciech Sosnowiec 8 km
14 Podsiadło Renata Podsiadło Kraków 8 km
15 Front Teresa Front Niegoszowice 8 km
16 Sroka Marek Olkusz 8 km Olkuszbiega.pl opłacono
17 Kamionka Jacek Olkusz 8 km Paskabiega opłacono
18 Smiter Robert kraków 8 km Smog Wawelski
19 Madej Tomasz Sosnowiec 8 km Skarpa
20 Janczyk Ewa Krakow 8 km
21 Konieczna Anna Kraków 8 km
22 Marchaj Bartosz Wolbrom 8 km
23 Haberka Jacek Wolbrom 8 km
24 Haberka Agnieszka Wolbrom 8 km
25 Marchaj Tomasz Marchaj Wolbrom 8 km
26 Nawrocki Łukasz Kraków 8 km
27 Jurga Adam Olkusz 8 km
28 Łazorko Antoni Częstochowa 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa
29 Nabagło Marcin Wolbrom 8 km
30 Górka Agata Częstochowa 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa
31 Reczulska Katarzyna Częstochowa 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa
32 Reczulski Mariusz Częstochowa 8 km Stowarzyszenie Miłośników Sportu EFEKT Częstochowa
33 Czerny Kamil Zawiercie 8 km
34 Bielach Piotr Wolbrom 8 km
35 Chudaszek Beata Krzeszowice 8 km Wolbrom Team
36 Brzezińska Ania Chrząstowice 8 km
37 SMOLIK JANUSZ KRAKÓW 8 km Kijanki
38 Boryczko-Smolik Małgorzata Boryczko-Smolik Kraków 8 km Kijanki
39 Brożek Patrycja Kraków 8 km
40 Mosur Mirosław Wolbrom 8 km KOCHAM SŁODKIE
41 Myca Paweł Wolbrom 8 km Wolbrom Team
42 Kłembukowski Piotr Kraków 8 km Koliber Team
43 Barczyk Mateusz Załęże 8 km
44 Pituch Patrycja Kraków 8 km Dogoń Krzeszowice
45 Sojka Miłosz Załęże 8 km
46 Golińska Marta Kraków 8 km
47 Florek Michał Kraków 8 km Wojsko Polskie
48 Maciejowski Wiesław OLKUSZ 8 km
49 Kalembka Kamil Olkusz 8 km KS Olkusz
50 Szczepanek Beniamin Sosnowiec 8 km
51 Kamińska Joanna Kraków 8 km
52 Raś Agnieszka Krakow 8 km
53 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza 8 km
54 Kopeć Sylwia Stogniowice 8 km
55 Kur Piotr Sosnowiec 8 km
56 Porębska Dorota Kraków 8 km NOWA HUTA TEAM
57 Woźniak Paweł Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
58 Mercik Wioleta Kraków 8 km #YOLOTEAMKRK
59 Mercik Mateusz Kraków 8 km #YOLOTEAMKRK
60 Dudziak Ryszard Sosnowiec 8 km
61 Bałuszek Barbara Zalas 8 km Dogoń Krzeszowice
62 Walor Aneta Zalas 8 km Dogoń Krzeszowice
63 kuciel robert Bolęcin 8 km Dogoń Krzeszowice
64 Szulc-Kłembukowska Katarzyna Kraków 8 km
65 Brzeziński Damian Wysoka 8 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
66 Oleksa Janusz Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
67 Trzaska Edward Wolbrom 8 km Wolbrom Team
68 IZDEBSKA ANNA DĄBROWA GÓRNICZA 8 km
69 Rudawska Karolina Olkusz 8 km
70 Polak Aneta Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
71 Halota Iza Kraków 8 km
72 Nocoń Jakub Załęże 8 km
73 Danel Magdalena Kraków 8 km Nowa Huta Team
74 Marszałek Dorota Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
75 Oleksa Teresa Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
76 Siwek Michał Siwek Niepołomice 8 km Niepołomice Biegają
77 Guzik Justyna Gołaczewy 8 km
78 Patrzałek Iwona Wolbrom 8 km
79 Mazurek Monika Krakow 8 km Nowa Huta Team
80 Szczuka Agnieszka Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
81 Kicka Anna Wola Filipoowska 8 km Dogoń Krzeszowice
82 Barański Jakub Kraków 8 km AZS UJ
83 Kędzior Natalia Kraków 8 km Nowa Huta Team
84 KICKA GRZEGORZ Wola Filipowska 8 km Dogoń Krzeszowice
85 Kopeć Marta Kraków 8 km Nowa Huta Team
86 Rychlik Patryk KRAKÓW 8 km
87 Rychlik Sebastina Kraków 8 km
88 Kucia Ewa Wola Filipowska 8 km Dogoń Krzeszowice
89 Szczuka Rafał Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
90 KOWALCZYK Tadeusz Kraków 8 km LUX TORPEDA Małopolska
91 Wągroda iwona Krzeszowice 8 km Dogoń Krzeszowice
92 Wrona Ela Kraków 8 km
93 Barańska Wanda Kraków 8 km
94 ŚWIDZIŃSKA-SZWED Basia Krzysztoforzyce 8 km
95 Spyra Maciej Olkusz 8 km
96 Szyjka Katarzyna Olkusz 8 km
97 Kęder Urszula Niepołomice 8 km ITMBW KRAKÓW
98 Kęder Włodzimierz Kęder Niepołomice 8 km ITMBW KRAKÓW
99 Szczypka Agnieszka Kraków 8 km


Wyświetleń: 1600

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ