Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZALPUK TOMASZ | SOKOLANY | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
2 | Staranowicz Krzysztof | Sokòłka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
3 | Gremza Dawid | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
4 | KLIMOWICZ BARTOSZ | SOKÓŁKA | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | ||
5 | Paszko Dawid | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
6 | Sieredziński Andrzej | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | SP 1 Sokółka | opłacono |
7 | Schiro' Benito | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | ||
8 | Schiro' Ola | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | ||
9 | Sańko Julia | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
10 | Korecki Eliana | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | SP 1 Sokółka | opłacono |
11 | Zajczyk Łucja | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
12 | PIETROŁAJ NATALIA | SOKÓŁKA | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
13 | Malicka Zuzanna | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | SP 1 Sokółka | opłacono |
14 | Harasiuk Filip | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
15 | Olechno Stanisław | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
16 | Małoń joanna Małoń | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
17 | Mudrewicz Jan | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
18 | Joszczyk Julia | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
19 | Joszczyk Aleksandra | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
20 | Pych Fabian | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
21 | Aniskiewicz Mateusz | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
22 | Aniskiewicza Milena | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | SP 1 Sokółka | opłacono |
23 | Sawoń Łukasz | SOKÓŁKA | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
24 | REPUCHA CEZARY | SOKÓŁKA | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |
25 | Kuźmin Julia | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
26 | Aleksandrowicz Emilia | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
27 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | SP 2 Sokółka | opłacono |
28 | Tokarska Olivia | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |
29 | Kuźmin Jan | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |
30 | Mudrewicz Przemek | Sokółka | Polska | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono |
Wyświetleń: 7129