Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuźmin Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
2 Murawski Wiktor Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 2 Sokółka opłacono
3 Kuźmin Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
4 Aniskiewicza Milena Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 1 Sokółka opłacono
5 Aniskiewicz Mateusz Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
6 Pych Fabian Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
7 Joszczyk Aleksandra Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
8 Gremza Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
9 Zajczyk Łucja Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
10 Schiro' Ola Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
11 Mudrewicz Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
12 Mudrewicz Przemek Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
13 SZALPUK TOMASZ SOKOLANY III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
14 REPUCHA CEZARY SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
15 Olechno Stanisław Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
16 Harasiuk Filip Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
17 Schiro' Benito Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
18 Sieredziński Andrzej Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II SP 1 Sokółka opłacono
19 Paszko Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
20 KLIMOWICZ BARTOSZ SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
21 Tokarska Olivia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
22 Aleksandrowicz Emilia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
23 Sawoń Łukasz SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
24 Joszczyk Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
25 Małoń joanna Małoń Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
26 Staranowicz Krzysztof Sokòłka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
27 Malicka Zuzanna Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
28 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
29 Korecki Eliana Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
30 Sańko Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono


Wyświetleń: 3403

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ