Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SZALPUK TOMASZ SOKOLANY III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
2 Staranowicz Krzysztof Sokòłka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
3 Sańko Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
4 Mudrewicz Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
5 Mudrewicz Przemek Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
6 Kuźmin Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
7 Tokarska Olivia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
8 Schiro' Ola Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
9 Murawski Wiktor Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 2 Sokółka opłacono
10 Schiro' Benito Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
11 Aleksandrowicz Emilia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
12 Sieredziński Andrzej Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II SP 1 Sokółka opłacono
13 Paszko Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
14 Kuźmin Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
15 REPUCHA CEZARY SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
16 Sawoń Łukasz SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
17 Aniskiewicza Milena Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 1 Sokółka opłacono
18 Aniskiewicz Mateusz Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
19 Pych Fabian Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
20 Joszczyk Aleksandra Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
21 Joszczyk Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
22 Gremza Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
23 Małoń joanna Małoń Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
24 Olechno Stanisław Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
25 Harasiuk Filip Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
26 KLIMOWICZ BARTOSZ SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
27 Malicka Zuzanna Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
28 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
29 Zajczyk Łucja Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
30 Korecki Eliana Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono


Wyświetleń: 3380

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ