Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SP 1 Sokółka | |||||||||
1 | Sieredziński Andrzej | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | SP 1 Sokółka | opłacono | ||||
2 | Korecki Eliana | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | SP 1 Sokółka | opłacono | ||||
3 | Malicka Zuzanna | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | SP 1 Sokółka | opłacono | ||||
4 | Aniskiewicza Milena | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | SP 1 Sokółka | opłacono | ||||
SP 2 Sokółka | |||||||||
5 | Murawski Wiktor | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | SP 2 Sokółka | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
6 | KLIMOWICZ BARTOSZ | SOKÓŁKA | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
7 | Paszko Dawid | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
8 | Schiro' Benito | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
9 | Schiro' Ola | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
10 | Sańko Julia | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
11 | Zajczyk Łucja | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
12 | PIETROŁAJ NATALIA | SOKÓŁKA | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
13 | Harasiuk Filip | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
14 | Olechno Stanisław | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
15 | Staranowicz Krzysztof | Sokòłka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
16 | Małoń joanna Małoń | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
17 | Gremza Dawid | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
18 | Joszczyk Julia | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
19 | Joszczyk Aleksandra | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
20 | Pych Fabian | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
21 | Aniskiewicz Mateusz | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
22 | Sawoń Łukasz | SOKÓŁKA | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
23 | REPUCHA CEZARY | SOKÓŁKA | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
24 | Kuźmin Julia | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
25 | Aleksandrowicz Emilia | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
26 | Tokarska Olivia | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
27 | Kuźmin Jan | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I | opłacono | |||||
28 | SZALPUK TOMASZ | SOKOLANY | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
29 | Mudrewicz Przemek | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
30 | Mudrewicz Jan | Sokółka | III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II | opłacono |
Wyświetleń: 7286