Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejczyk Natalia | Gdańsk | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | opłacono BM | |
2 | Apanasewicz Robert | Gdańsk | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | Spanish Team | opłacono BM |
3 | Arabski Marcin | Gdańsk | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | opłacono BM | |
4 | Arent Magda | Gdańsk | Polska | 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby | opłacono BM | |
5 | Baranowski Grzegorz | Gdynia | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | opłacono BM | |
6 | Barcik Marta | Gdańsk | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | Trójmiejskie Kolarki | opłacono BM |
7 | BERGER OLIWIER | CEDRY MAŁE | Polska | 11:50 Rowerowe Żuławy 55 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb i Nowy Dwór Gdański | opłacono BM | |
8 | Bielski Bartek | Gdynia | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
9 | Bobrowska Marta | Banino | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | Bogdziewicz Team | opłacono BM |
10 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | Safe Sport Team | opłacono BM |
11 | Borzyszkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km | SPIE Sport Team | opłacono BM |
12 | Borzyszkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km | SPIE Sport Team | opłacono BM |
13 | Błaszczak Dariusz | Gdynia | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | VECTOR Group Team | limit osiągnięty |
14 | Chmieliński Piotr | Rotmanka | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
15 | Cienki Bogdan | Morąg | Polska | 10:20 Rowerowe Żuławy 110 km | moskal.pl | opłacono BM |
16 | Czakański Jakub | Gdańsk | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | opłacono BM | |
17 | Czapnik Adam | DARŁOWO | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | Bike U Up | opłacono BM |
18 | Czkuj Piotr | Warzenko | Polska | 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km | SPIE Sport Team | opłacono BM |
19 | Czyżniewski Włodzimierz | Toruń | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | opłacono BM | |
20 | DAWIDOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | 11:20 Rowerowe Żuławy 55 km | Enzo Team Kołomański Rowery | opłacono |
21 | Dejneka Przemysław | Gdańsk | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | opłacono BM | |
22 | Dobrolinski Daniel | Gdynia | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | POLSKA PÓŁNOCNA | opłacono BM |
23 | Dobrzyński Marek | Koszwały | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | Lotos Running Team | opłacono BM |
24 | DOMAŃSKI MAREK DOMAŃSKI | GDAŃSK | Polska | 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km | SPIE Sport Team | opłacono BM |
25 | Drzewiecki Mateusz | Władysławowo | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | KLIF TEAM ChŁAPOWO | opłacono BM |
26 | Dydak Błażej | Poznań | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie | opłacono BM |
27 | Dylewski Piotr | Elbląg | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | Elbląg | opłacono BM |
28 | Fijołek Jarek | Gdańsk | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | www.opony3miasto.pl | opłacono BM |
29 | Fizhuk Rostyslav | Gdansk | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | opłacono BM | |
30 | Frączak Radosław | Gdynia | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | REMONTOWA | opłacono BM |
31 | Franczak Paula | Gdańsk | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | opłacono BM | |
32 | Frelichowska Joanna | Gdynia | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
33 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | 11:20 Rowerowe Żuławy 55 km | EMZet | opłacono BM |
34 | Frymark Marcin | Reda | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | Norda Active Team | opłacono BM |
35 | Gajewska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10:20 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
36 | Gajewski Marcin | Gdańsk | Polska | 10:20 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
37 | Gątarska Hanna | Gdańsk | Polska | 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby | opłacono BM | |
38 | Glaas Bartek | Gdańsk | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | NEXUS Team Akademia Kolarska Cyklo | opłacono |
39 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h | wkurw_team | opłacono BM |
40 | Gocał Piotr | Gdańsk | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | opłacono BM | |
41 | Gocał Piotr | Gdańsk | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | limit osiągnięty | |
42 | Goike Piotr | Skowarcz | Polska | 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km | biegam bo lubię | opłacono |
43 | Goike Sylwester | Charbrowo | Polska | 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
44 | Gola Michał | Gdańsk | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | opłacono BM | |
45 | Gorzoch Mariusz | Gdansk | Polska | 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km | EPAM | opłacono BM |
46 | Gotowicz Michał | Gdańsk | Polska | 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km | Infoprojekt | opłacono |
47 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | biegamyrazem.pl\Complexsports | limit osiągnięty |
48 | Grabowski Darek | Malbork | Polska | 10:25 Rowerowe Żuławy 110 km | Covid19 team | |
49 | Grądziel Marcin | Elbląg | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | opłacono BM | |
50 | Grzejszczak Julita | Gdańsk | Polska | 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h | opłacono BM | |
51 | Grzemski Jakub | Gdynia | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | opłacono BM | |
52 | Głowacki Tomasz | Gdynia | Polska | 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb i Nowy Dwór Gdański | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono |
53 | Głowiak Rafał | Lubawa | Polska | 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km | Rowerowy TurySta | limit osiągnięty |
54 | Habaj Piotr | Gdynia | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | Norda Active Team | opłacono BM |
55 | Hajdukiewicz Tomasz | Elbląg | Polska | 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km | opłacono BM | |
56 | Hermaniuk Adam | Reda | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | Runeda | opłacono BM |
57 | Hildebrand Tomasz | Przyjazn | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | opłacono BM | |
58 | Hiller Gabriela | Gdynia | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | ||
59 | Hinc Adam | GDYNIA DĄBROWA | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | Team Jotun | opłacono BM |
60 | Hryniewski Wojciech | Gdańsk | Polska | 10:25 Rowerowe Żuławy 110 km | Los Pedalares | opłacono BM |
61 | Hulanicki Piotr | Elbląg | Polska | 10:25 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
62 | JABŁOŃSKI JACEK | GDYNIA | Polska | 10:25 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
63 | Jachowicz Dariusz | Gdynia | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
64 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h | opłacono BM | |
65 | Jakubek Zbigniew zibi | Gdańsk | Polska | 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) | opłacono BM | |
66 | Jakubowska Basia | Gdańsk | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | Aspire Power Club | opłacono BM |
67 | Janeczko Krzysztof | Gdańsk | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | Los Pedalares | opłacono BM |
68 | Janisz Krzysztof | Juszkowo | Polska | 11:25 Rowerowe Żuławy 55 km prowadzący Olgierd Tracz - jedziemy dla Super Leo - płatność w Dniu Imprezy! - wpisowe przeznaczone | ||
69 | Jaroń-Wachułka Agnieszka | Banino | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | GRUBA EKIPA | opłacono BM |
70 | Jasinski Rafał | Gdansk | Polska | 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h | Los Pedalares | opłacono BM |
71 | JJ Marta | gdansk | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
72 | Kacprowicz Piotr | Gdansk | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | Spanish Team | opłacono BM |
73 | Kaiser Alicja | Cedry Małe | Polska | 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) | opłacono BM | |
74 | Kalamon Marta Kalamon | Gdańsk | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | Infoprojekt | opłacono |
75 | Kalczyńska Sabina | Gdańsk | Polska | 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km | Infoprojekt | opłacono |
76 | Kamińska Marta | Gdynia | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | Akademia Kolarska Cyklo | opłacono |
77 | Kamiński Ireneusz | Gdynia | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM |
78 | Karpiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | opłacono BM | |
79 | Karpiński Mateusz | Gdańsk | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | WYSEPKA TEAM | opłacono BM |
80 | Kałużka Krzysiek | Gdańsk | Polska | 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km | Infoprojekt | opłacono |
81 | Kędzia Tomasz | Gdańsk | Polska | 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h | opłacono BM | |
82 | Kielas Joanna | Gdańsk | Polska | 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km | Infoprojekt | opłacono |
83 | Kitowski Rafał | Gdańsk | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | Sąsiedzi Cycling | opłacono BM |
84 | Klejnowski Zbigniew | Zalewo | Polska | 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km | MAPEI TEAM POLAND | |
85 | Kleyna Waldemar | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | opłacono BM | |
86 | Koczan Jarosław | Jonkowo | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | opłacono BM | |
87 | Kolka Zbigniew | Grzybno | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | Rowerowe Kaszuby | opłacono BM |
88 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby | SobczakTeam | opłacono BM |
89 | Konkel Szymon | Gdynia | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM |
90 | Konkol Tomasz | Kartuzy | Polska | 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską | Rowerowe Kaszuby | opłacono BM |
91 | Kościelniak Ewa | Gdańsk | Polska | 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h | opłacono BM | |
92 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM | |
93 | Kospał Pawłowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 9:45 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Pętla Reja z prowadzącym Kamilem Skonecznym | LOTOS Running Team | opłacono BM |
94 | Kostra Magdalena | Gdynia | Polska | 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h | POLSKA PÓŁNOCNA | opłacono BM |
95 | Kosturkiewicz Joanna | Kraków | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | IAS | limit osiągnięty |
96 | Kosturkiewicz Joanna | Kraków | Polska | 10:25 Rowerowe Żuławy 110 km | IAS | opłacono BM |
97 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km | Biegający Tczew | opłacono BM |
98 | Koszykowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h | opłacono BM | |
99 | Kotłowski Radek | Rumia | Polska | 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h | opłacono BM | |
100 | Kowalczuk Dariusz | Gdańsk | Polska | 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 73075