Wyniki Cedry Wielkie Cyklo.xlsx

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas netto Start 110 km Meta 110 km
1 ANDRZEJCZYK NATALIA K GDAŃSK 110km 27.59 00:02:10 03:59:15.97 00:00:08.76 03:59:24.73
2 APANASEWICZ ROBERT M GDAŃSK SPANISH TEAM 110km 25.11 00:02:23 04:22:50.07 00:25:04.59 04:47:54.66
3 ARABSKI MARCIN M GDAŃSK 110km 28.36 00:02:06 03:52:45.71 00:00:06.54 03:52:52.25
251 ARENT MAGDA K GDAŃSK 55km DNF 02:09:11.86
5 BARANOWSKI GRZEGORZ M GDYNIA 110km 28.35 00:02:06 03:52:46.38 00:15:07.78 04:07:54.16
6 BARCIK MARTA K GDAŃSK TRÓJMIEJSKIE KOLARKI 110km 24.71 00:02:25 04:27:07.29 00:30:07.82 04:57:15.11
252 BERGER OLIWIER M CEDRY MAŁE 55km 15.72 00:03:49 03:29:59.77 02:20:04.04 05:50:03.81
192 BIAŁKOWSKI PIOTR M GDAŃSK 110km 20.63 00:02:54 05:19:55.79 01:07:44.97 06:27:40.76
7 BIELSKI BARTEK M GDYNIA 110km 26.64 00:02:15 04:07:46.08 00:45:13.18 04:52:59.26
8 BOBROWSKA MARTA K BANINO BOGDZIEWICZ TEAM 110km 29.87 00:02:00 03:40:57.24 00:35:08.09 04:16:05.33
9 BOGALECKI MAREK M GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 110km 26.42 00:02:16 04:09:47.86 00:45:03.59 04:54:51.45
323 BOLEWICKI PIOTR M GDAŃSK 55km 18.48 00:03:14 02:58:37.39 01:35:02.96 04:33:40.35
253 BORZYSZKOWSKI MATEUSZ M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 22.35 00:02:41 02:27:40.77 01:45:07.84 04:12:48.61
254 BORZYSZKOWSKI TOMASZ M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 20.33 00:02:57 02:42:20.65 01:45:08.73 04:27:29.38
10 CHMIELIŃSKI PIOTR M ROTMANKA 110km 31.39 00:01:54 03:30:15.94 00:45:14.11 04:15:30.05
11 CIENKI BOGDAN M MORĄG MOSKAL.PL 110km DNF 00:50:07.10
328 CWIKLINSKI ZBIGNIEW M GDAŃSK 55km 27.16 00:02:12 02:01:29.91 01:50:13.51 03:51:43.42
333 CYBOWSKI BARTOSZ M GDAŃSK 55km 32.23 00:01:51 01:42:23.28 01:56:04.68 03:38:27.96
12 CZAKAŃSKI JAKUB M GDAŃSK 110km 25.18 00:02:22 04:22:04.03 00:05:12.07 04:27:16.10
13 CZAPNIK ADAM M DARŁOWO BIKE U UP 110km 28.77 00:02:05 03:49:23.61 00:18:26.83 04:07:50.44
255 CZKUJ PIOTR M WARZENKO SPIE SPORT TEAM 55km 24.41 00:02:27 02:15:11.61 01:45:05.57 04:00:17.18
256 CZYŻNIEWSKI WŁODZIMIERZ M TORUŃ 55km 24.28 00:02:28 02:15:56.87 01:40:09.28 03:56:06.15
257 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 55km 26.19 00:02:17 02:06:01.05 01:50:01.98 03:56:03.03
191 DĄBROWSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK 110km 28.66 00:02:05 03:50:17.70 01:07:05.32 04:57:23.02
14 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M GDAŃSK 110km 24.72 00:02:25 04:26:59.86 00:30:08.35 04:57:08.21
15 DOBROLINSKI DANIEL M GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 110km 29.03 00:02:04 03:47:23.85 00:40:02.08 04:27:25.93
16 DOBRZYŃSKI MAREK M KOSZWAŁY LOTOS RUNNING TEAM 110km 28.35 00:02:07 03:52:50.61 00:15:03.95 04:07:54.56
258 DOMAŃSKI MAREK DOMAŃSKI M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 24.47 00:02:27 02:14:51.49 01:45:06.13 03:59:57.62
17 DRZEWIECKI MATEUSZ M WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 110km 28.3 00:02:07 03:53:13.61 00:15:02.86 04:08:16.47
18 DYDAK BŁAŻEJ M POZNAŃ II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE 110km 20.85 00:02:52 05:16:33.85 00:35:11.22 05:51:45.07
259 DYLEWSKI PIOTR M ELBLĄG ELBLĄG 55km 24.31 00:02:28 02:15:45.65 01:40:05.92 03:55:51.57
19 FIJOŁEK JAREK M GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 110km 25.13 00:02:23 04:22:35.44 00:05:02.11 04:27:37.55
20 FIZHUK ROSTYSLAV M GDANSK 110km 29.03 00:02:04 03:47:21.24 00:40:05.79 04:27:27.03
327 FORMELA AGNIESZKA K 55km 17.73 00:03:23 03:06:06.16 01:35:06.65 04:41:12.81
338 FORMELLA JULITA K GDAŃSK 55km 18.48 00:03:14 02:58:33.54 01:35:05.80 04:33:39.34
21 FRANCZAK PAULA K GDAŃSK 110km 21.99 00:02:43 05:00:12.98 00:15:11.33 05:15:24.31
22 FRĄCZAK RADOSŁAW M GDYNIA REMONTOWA 110km 24.71 00:02:25 04:27:09.00 00:30:02.42 04:57:11.42
23 FRELICHOWSKA JOANNA K GDYNIA 110km 25.1 00:02:23 04:22:54.28 00:25:04.79 04:47:59.07
260 FRYCZKE EWA K GDAŃSK EMZET 55km 19.87 00:03:01 02:46:04.72 01:50:01.80 04:36:06.52
24 FRYMARK MARCIN M REDA NORDA ACTIVE TEAM 110km 29 00:02:04 03:47:36.91 00:40:12.39 04:27:49.30
25 GAJEWSKA MAGDALENA K GDAŃSK 110km 22.78 00:02:38 04:49:47.61 00:50:03.10 05:39:50.71
26 GAJEWSKI MARCIN M GDAŃSK 110km 22.78 00:02:38 04:49:47.19 00:50:04.53 05:39:51.72
261 GĄTARSKA HANNA K GDAŃSK 55km 15.3 00:03:55 03:35:43.16 01:30:21.88 05:06:05.04
27 GLAAS BARTEK M GDAŃSK NEXUS TEAM AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 110km 29.94 00:02:00 03:40:27.82 00:35:02.47 04:15:30.29
28 GŁOWACKI TOMASZ M GDYNIA KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 110km 30.37 00:01:58 03:37:18.62 00:20:02.16 03:57:20.78
29 GNYP DANIEL M RÓŻYNY WKURW_TEAM 110km 23.81 00:02:31 04:37:10.56 01:00:09.57 05:37:20.13
30 GOCAŁ PIOTR M GDAŃSK 110km 29.5 00:02:02 03:43:42.60 00:40:03.88 04:23:46.48
31 GOIKE PIOTR M SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 110km 27.76 00:02:09 03:57:46.48 00:10:06.91 04:07:53.39
32 GOIKE SYLWESTER M CHARBROWO 110km 23.69 00:02:31 04:38:39.84 00:10:05.11 04:48:44.95
33 GOLA MICHAŁ M GDAŃSK 110km 28.57 00:02:06 03:51:00.05 00:00:07.80 03:51:07.85
331 GOLIŃSKA JOANNA K 55km 14.64 00:04:05 03:45:24.16 01:35:11.15 05:20:35.31
34 GORZOCH MARIUSZ M GDANSK EPAM 110km 21.29 00:02:49 05:10:01.36 00:10:03.04 05:20:04.40
262 GOTOWICZ MICHAŁ M GDAŃSK INFOPROJEKT 55km 15.35 00:03:54 03:35:03.92 02:00:04.69 05:35:08.61
198 GRABOWSKI DAREK M MALBORK COVID19 TEAM 110km 32.78 00:01:49 03:21:19.51 00:55:07.71 04:16:27.22
196 GRABOWSKI BARTOSZ M GDAŃSK 110km 22.03 00:02:43 04:59:36.78 00:50:05.98 05:49:42.76
35 GRĄDZIEL MARCIN M ELBLĄG 110km 25.15 00:02:23 04:22:28.45 00:05:05.41 04:27:33.86
199 GRUSZKA SEBASTIAN M GDAŃSK 55km 14.76 00:04:03 03:43:35.09 00:40:10.14 04:23:45.23
36 GRZEJSZCZAK JULITA K GDAŃSK 110km 23.81 00:02:31 04:37:13.80 01:00:08.21 05:37:22.01
37 GRZEMSKI JAKUB M GDYNIA 110km 26.09 00:02:17 04:12:56.19 00:35:07.31 04:48:03.50
263 HAJDUKIEWICZ TOMASZ M ELBLĄG 55km 27.7 00:02:09 01:59:07.62 01:45:07.80 03:44:15.42
39 HERMANIUK ADAM M REDA RUNEDA 110km 24.71 00:02:25 04:27:08.03 00:30:09.59 04:57:17.62
40 HILDEBRAND TOMASZ M PRZYJAZN 110km 23.81 00:02:31 04:37:10.52 00:30:05.75 05:07:16.27
41 HINC ADAM M GDYNIA DĄBROWA TEAM JOTUN 110km 29.04 00:02:03 03:47:16.93 00:40:07.24 04:27:24.17
42 HRYNIEWSKI WOJCIECH M GDAŃSK LOS PEDALARES 110km 32.83 00:01:49 03:21:01.82 00:55:05.44 04:16:07.26
43 HULANICKI PIOTR M ELBLĄG 110km 27.5 00:02:10 03:59:58.02 00:55:04.34 04:55:02.36
44 JABŁOŃSKI JACEK M GDYNIA 110km 23.67 00:02:32 04:38:47.32 00:55:10.85 05:33:58.17
45 JACHOWICZ DARIUSZ M GDYNIA 110km 25.04 00:02:23 04:23:35.24 00:25:07.92 04:48:43.16
46 JAKUBEK ALEKSANDRA K GDAŃSK 110km 23.82 00:02:31 04:37:02.22 01:00:10.88 05:37:13.10
264 JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI M GDAŃSK 55km 17.97 00:03:20 03:03:39.15 01:35:16.73 04:38:55.88
265 JAKUBOWSKA BASIA K GDAŃSK ASPIRE POWER CLUB 55km 23.63 00:02:32 02:19:38.64 01:40:12.19 03:59:50.83
47 JANECZKO KRZYSZTOF M GDAŃSK LOS PEDALARES 110km 29.96 00:02:00 03:40:18.92 00:35:12.32 04:15:31.24
335 JANISZ KRZYSZTOF M JUSZKOWO 55km 32.1 00:01:52 01:42:49.86 01:56:04.18 03:38:54.04
48 JAROŃ-WACHUŁKA AGNIESZKA K BANINO GRUBA EKIPA 110km 25.71 00:02:20 04:16:43.77 00:45:11.98 05:01:55.75
49 JASINSKI RAFAŁ M GDANSK LOS PEDALARES 110km 28.07 00:02:08 03:55:06.55 00:55:05.61 04:50:12.16
50 JJ MARTA K GDANSK 110km 24.95 00:02:24 04:24:32.82 00:25:06.45 04:49:39.27
51 KACPROWICZ PIOTR M GDANSK SPANISH TEAM 110km 24.95 00:02:24 04:24:33.95 00:25:06.41 04:49:40.36
266 KAISER ALICJA K CEDRY MAŁE 55km 16.57 00:03:37 03:19:06.20 01:35:13.45 04:54:19.65
52 KALAMON MARTA K GDAŃSK INFOPROJEKT 110km DNF 00:50:11.12
267 KALCZYŃSKA SABINA K GDAŃSK INFOPROJEKT 55km 14.59 00:04:06 03:46:08.92 02:00:03.43 05:46:12.35
268 KAŁUŻKA KRZYSIEK M GDAŃSK INFOPROJEKT 55km 14.84 00:04:02 03:42:20.93 02:00:03.14 05:42:24.07
269 KAMIŃSKA MARTA K GDYNIA AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 55km 24.36 00:02:27 02:15:27.98 01:40:03.42 03:55:31.40
53 KAMIŃSKI IRENEUSZ M GDYNIA KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 110km 31.09 00:01:55 03:32:18.84 00:25:01.80 03:57:20.64
200 KAMIŃSKI PAWEŁ M GDANSK START KARTUZY 110km 29.65 00:02:01 03:42:35.76 01:09:21.86 04:51:57.62
55 KARPIŃSKI MATEUSZ M GDAŃSK WYSEPKA TEAM 110km 25.16 00:02:23 04:22:22.75 00:05:12.84 04:27:35.59
54 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M GDAŃSK 110km 25.14 00:02:23 04:22:30.27 00:05:11.28 04:27:41.55
342 KAZIMIERCZAN JAROSŁAW M GDAŃSK ROWERSI 55km 32.22 00:01:51 01:42:25.52 01:56:10.30 03:38:35.82
56 KĘDZIA TOMASZ M GDAŃSK 110km 25.15 00:02:23 04:22:27.29 00:05:09.82 04:27:37.11
270 KIELAS JOANNA K GDAŃSK INFOPROJEKT 55km 14.59 00:04:06 03:46:08.52 02:00:04.51 05:46:13.03
57 KITOWSKI RAFAŁ M GDAŃSK SĄSIEDZI CYCLING 110km 24.95 00:02:24 04:24:34.17 00:25:03.42 04:49:37.59
336 KLEJNOWSKI ZBIGNIEW M ZALEWO MAPEI TEAM POLAND 55km 16.66 00:03:36 03:18:08.54 02:00:08.39 05:18:16.93
58 KLEYNA WALDEMAR M NOWY DWÓR GDAŃSKI 110km 24.71 00:02:25 04:27:08.95 00:30:10.33 04:57:19.28
59 KŁOSOWSKI BARTOSZ K GDAŃSK 110km 36.3 00:01:39 03:01:49.80 00:35:09.69 03:36:59.49
271 KOCZAN JAROSŁAW M JONKOWO 55km 23.94 00:02:30 02:17:49.14 01:40:09.64 03:57:58.78
272 KOŁOSOWSKA POLA K GDAŃSK 55km 12.96 00:04:37 04:14:32.43 01:50:06.76 06:04:39.19
61 KONKEL SZYMON M GDYNIA KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 110km 31.09 00:01:55 03:32:18.29 00:25:01.39 03:57:19.68
273 KONKEL ANETA K GDAŃSK SOBCZAKTEAM 55km 19.76 00:03:02 02:46:59.30 01:30:08.81 04:17:08.11
62 KONKOL TOMASZ M KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 110km 28.69 00:02:05 03:50:05.18 00:00:02.64 03:50:07.82
64 KOSTRA MAGDALENA K GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA 110km 29.03 00:02:04 03:47:21.53 00:40:04.78 04:27:26.31
65 KOSTURKIEWICZ JOANNA K KRAKÓW IAS 110km 26.22 00:02:17 04:11:45.62 00:55:06.55 05:06:52.17
66 KOSZYK KRZYSZTOF M TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 110km 21.59 00:02:46 05:05:45.29 00:10:10.10 05:15:55.39
67 KOSZYKOWSKI ANDRZEJ M GDAŃSK 110km 24.7 00:02:25 04:27:11.62 00:30:04.02 04:57:15.64
68 KOŚCIELNIAK EWA K GDAŃSK 110km 23.82 00:02:31 04:37:06.94 01:00:08.48 05:37:15.42
69 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K GDAŃSK 110km 25.11 00:02:23 04:22:48.67 00:25:09.36 04:47:58.03
274 KOTŁOWSKI RADEK M RUMIA 55km 23.38 00:02:33 02:21:09.75 01:40:07.83 04:01:17.58
70 KOWALCZUK DARIUSZ M GDAŃSK 110km 32.87 00:01:49 03:20:49.67 00:45:12.83 04:06:02.50
71 KOWALCZYK ALEK KOWALCZYK M GDYNIA 110km 31.28 00:01:55 03:31:00.06 00:45:08.82 04:16:08.88
73 KOWALCZYK MAGDALENA K GDAŃSK WYSEPKA TEAM 110km 25.13 00:02:23 04:22:35.23 00:04:59.31 04:27:34.54
72 KOWALCZYK JACEK M ROTMANKA 110km 21.24 00:02:49 05:10:45.90 00:10:00.98 05:20:46.88
74 KOWALEWSKI CZESŁAW M GDYNIA KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 110km 26.35 00:02:16 04:10:29.67 00:20:01.68 04:30:31.35
75 KOZŁOWSKI ŁUKASZ M NIESTĘPOWO KLUB ROWEROWY ADWOKATURY POLSKIEJ 110km 28.11 00:02:08 03:54:50.32 00:00:04.79 03:54:55.11
275 KRAWCZYK ROMAN M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 23.43 00:02:33 02:20:49.74 01:45:02.00 04:05:51.74
76 KRUK ARTUR M TYMAWA 110km 23.81 00:02:31 04:37:12.10 01:00:05.60 05:37:17.70
344 KRZEMIŃSKI PIOTR M GDAŃSK ROWERSI CYCLING TEAM 55km 32.62 00:01:50 01:41:10.32 01:57:16.83 03:38:27.15
276 KRZYSZTOFIAK MAREK M GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO 55km 15.92 00:03:46 03:27:18.48 02:20:07.31 05:47:25.79
278 KRZYWIEL MARIO M GDYNIA ROWEROWEPRZYMORZE.PL 55km 19.56 00:03:04 02:48:41.47 01:35:01.92 04:23:43.39
277 KRZYWIEL MAGDALENA K GDYNIA ROWEROWEPRZYMORZE.PL 55km 19.54 00:03:04 02:48:51.29 01:35:04.38 04:23:55.67
77 KUCZYŃSKI ROBERT M PIŁA BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ PIŁA 110km 23.8 00:02:31 04:37:17.43 01:00:07.20 05:37:24.63
279 KUJAWIŃSKA ANNA K GDAŃSK 55km 19.76 00:03:02 02:46:59.94 01:30:08.27 04:17:08.21
280 KUJAWSKA ELŻBIETA K GDANSK ANTE TEAM 55km 17.36 00:03:27 03:10:07.73 01:30:05.55 04:40:13.28
78 KUJAWSKI MICHAŁ M GDANSK ANTE TEAM 110km 29.31 00:02:02 03:45:11.47 00:40:11.63 04:25:23.10
281 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK 55km 16.35 00:03:40 03:21:51.12 01:35:10.78 04:57:01.90
79 KULLING MONIKA K GNIEŻDŻEWO 110km 28.68 00:02:05 03:50:09.82 00:00:03.35 03:50:13.17
80 KURBIEL MACIEJ M ELBLĄG SATEL 110km 28.35 00:02:06 03:52:47.62 00:15:05.35 04:07:52.97
81 KUTARBA ADRIAN M GDYNIA 110km 22.61 00:02:39 04:51:57.17 00:45:25.51 05:37:22.68
82 KWIATKOWSKI SŁAWOMIR M GDYNIA 110km 23.86 00:02:30 04:36:36.21 01:00:06.93 05:36:43.14
83 LASKOWSKI MACIEJ M GDYNIA MAJBIKE TEAM 110km 31.33 00:01:54 03:30:39.87 00:45:09.81 04:15:49.68
282 LASKOWSKI JAKUB M GDAŃSK SĄSIEDZI CYCLING 55km 23.62 00:02:32 02:19:41.71 01:40:10.27 03:59:51.98
84 LELEWSKI MARCIN M ELBLĄG 110km 24.97 00:02:24 04:24:17.94 00:55:02.37 05:19:20.31
85 LEMMLE KRZYSZTOF M GDAŃSK 110km 24.72 00:02:25 04:27:00.11 00:30:10.37 04:57:10.48
86 LEON LUIS M GDANSK 110km 28.67 00:02:05 03:50:13.52 00:00:05.40 03:50:18.92
195 LESZCZUK ŁUKASZ M GDAŃSK 110km 24.6 00:02:26 04:28:19.82 00:20:03.38 04:48:23.20
87 LEWANDOWSKA NATALIA K KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 110km 28.68 00:02:05 03:50:08.95 00:00:01.58 03:50:10.53
283 LEWANDOWSKI ROBERT M KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 55km 23.36 00:02:34 02:21:15.00 01:30:01.74 03:51:16.74
88 LISIECKI TOMASZ M GDYNIA 110km 28.67 00:02:05 03:50:13.39 00:00:04.05 03:50:17.44
89 LITWIN PIOTR M GDAŃSK OCEANIC 110km 18.73 00:03:12 05:52:25.31 00:10:06.16 06:02:31.47
90 LITWIN WIKTOR M GDAŃSK 110km 18.63 00:03:13 05:54:11.87 00:10:05.32 06:04:17.19
284 LOTKOWSKA WERONIKA K SZTABIN 55km 20.27 00:02:57 02:42:47.38 01:45:09.98 04:27:57.36
325 LUCKIEWICZ PIOTR M 55km 28.93 00:02:04 01:54:03.19 01:50:15.32 03:44:18.51
285 ŁACHACZ IWONA K GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 20.22 00:02:58 02:43:11.47 01:45:03.59 04:28:15.06
286 ŁAPIŃSKI FILIP M CEDRY MAŁE 55km 15.71 00:03:49 03:30:05.53 02:20:02.42 05:50:07.95
287 ŁAPIŃSKI RYSZARD M CEDRY MAŁE 55km 15.69 00:03:49 03:30:18.84 02:20:03.35 05:50:22.19
91 ŁOŚ KAZIK M GOSTYNIN COVID19 TEAM 110km 32.59 00:01:50 03:22:32.16 00:55:08.43 04:17:40.59
92 ŁUKASIEWICZ JACEK M GDAŃSK 110km 24.71 00:02:25 04:27:06.79 00:30:07.30 04:57:14.09
288 ŁUŃSKA ANNA K GDAŃSK 55km 16.46 00:03:38 03:20:26.27 01:30:10.18 04:50:36.45
289 ŁUPUSIEWICZ PIOTREK M GDAŃSK 55km 24.39 00:02:27 02:15:18.75 01:40:10.92 03:55:29.67
93 MACHLIK ADAM M GDAŃSK 110km 25.15 00:02:23 04:22:25.67 00:05:09.25 04:27:34.92
329 MACHOLSKA JUSTYNA K GDAŃSK 55km 17.74 00:03:22 03:06:02.75 01:35:08.13 04:41:10.88
94 MALIŃSKI WOJCIECH MALIŃSKI M GRUDZIĄDZ 110km 27.56 00:02:10 03:59:27.54 00:45:02.80 04:44:30.34
96 MARCINKOWSKI ADAM M GDAŃSK 110km 25.18 00:02:22 04:22:05.90 00:05:04.88 04:27:10.78
194 MATEJA ŁUKASZ M GDAŃSK 110km 24.16 00:02:29 04:33:12.05 01:00:15.11 05:33:27.16
193 MATEJA JANUSZ MICHAŁ M GDAŃSK 110km 24.16 00:02:29 04:33:12.90 01:00:17.55 05:33:30.45
97 MATEJA BOŻENA K GDAŃSK 110km 23.81 00:02:31 04:37:10.38 01:00:10.69 05:37:21.07
326 MATULANIEC BARTOSZ M 55km 19.38 00:03:05 02:50:16.45 01:35:09.47 04:25:25.92
98 MAYKOWSKI TADEUSZ M MORĄG 110km 25.02 00:02:23 04:23:46.77 00:50:02.87 05:13:49.64
341 MEJKA MICHAŁ M TRĄBKI MAŁE 55km 32.23 00:01:51 01:42:23.28 01:56:06.71 03:38:29.99
99 MELLER EWA K JANOWICE 110km 23.69 00:02:31 04:38:35.45 00:10:06.09 04:48:41.54
100 MIKOŁAJCZYK AGATA K GDAŃSK DZIAŁAJ. INSPIRUJ 110km 29.2 00:02:03 03:46:02.93 00:40:10.14 04:26:13.07
102 MILEWSKI TOMASZ M SIERAKOWICE NIEZRZESZONY 110km 26.22 00:02:17 04:11:41.15 00:55:11.95 05:06:53.10
101 MILEWSKI IGOR M GDANSK 110km 24.71 00:02:25 04:27:09.04 00:30:05.59 04:57:14.63
103 MIŁOSZ KRZYSZTOF M GDAŃSK 110km 23.8 00:02:31 04:37:18.75 01:00:05.21 05:37:23.96
104 MOCARSKI KRZYSZTOF M BANINO 110km 20.22 00:02:58 05:26:23.68 00:10:07.76 05:36:31.44
105 MODLIŃSKA BEATA K RUMIA MAJBIKE TEAM 110km 25.13 00:02:23 04:22:35.01 00:05:03.84 04:27:38.85
106 MOSKAL WOJCIECH M MORĄG MOSKAL.PL 110km DNF 00:50:04.31
290 MOSKAL MARCIN M MORĄG MOSKAL.PL 55km 27.17 00:02:12 02:01:28.11 01:50:10.17 03:51:38.28
291 MOSKAL ROMAN K MORĄG MOSKAL.PL 55km 22.24 00:02:41 02:28:24.19 01:50:12.06 04:18:36.25
107 MOTOWIDŁO MACIEJ M GDAŃSK ROWEROWE KASZUBY 110km 28.67 00:02:05 03:50:10.33 00:00:01.71 03:50:12.04
108 MOWINSKI FILIP M GDANSK DREAMTRITEAM 110km 29.64 00:02:01 03:42:40.83 01:09:25.05 04:52:05.88
109 MROTEK MICHAŁ M LNISKA 110km 29.27 00:02:03 03:45:31.06 00:40:07.24 04:25:38.30
292 MROZEWSKI KONRAD M SOPOT 55km 20.27 00:02:57 02:42:48.16 01:45:10.63 04:27:58.79
293 MULARCZYK RAFAŁ M GDAŃSK 55km 23.74 00:02:31 02:19:00.25 01:40:17.82 03:59:18.07
294 NACZK EWELINA K PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 55km 24.39 00:02:27 02:15:18.25 01:40:05.41 03:55:23.66
339 NALAR RADOSŁAW M PRUSZCZ GDAŃSKI 55km 32.22 00:01:51 01:42:25.48 01:56:06.23 03:38:31.71
110 NASIEROWSKA MARTA K GDAŃSK 110km 24.7 00:02:25 04:27:10.78 00:30:02.83 04:57:13.61
111 NASIEROWSKI MARCIN M GDAŃSK 110km 29.3 00:02:02 03:45:15.99 00:40:06.29 04:25:22.28
112 NASIŃSKI ROMAN NASIŃSKI M GDAŃSK 110km 28.36 00:02:06 03:52:44.45 00:15:06.44 04:07:50.89
345 NIEDZIELSKA ALEKSANDRA M PRUSZCZ GDAŃSKI 55km 24.14 00:02:29 02:16:42.60 01:56:08.69 04:12:51.29
113 NIEDŹWIADEK ADAM M GDAŃSK INFOPROJEKT 110km 23.82 00:02:31 04:37:08.81 01:00:12.96 05:37:21.77
115 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 110km 25.14 00:02:23 04:22:31.25 00:05:07.04 04:27:38.29
114 NIEŚCIÓR JAN M STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN 110km 24.7 00:02:25 04:27:15.69 00:30:04.70 04:57:20.39
116 NIKISHIN KIRILL M GDAŃSK WYSEPKA TEAM 110km 25.16 00:02:23 04:22:22.53 00:05:13.58 04:27:36.11
295 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ M GDAŃSK 55km 24.37 00:02:27 02:15:26.55 01:40:07.61 03:55:34.16
117 OKON MICHAL M GDYNIA PARKRUN GDYNIA 110km 26.11 00:02:17 04:12:48.15 00:50:10.52 05:02:58.67
296 OKRÓJ AGNIESZKA K GDAŃSK EMZET 55km 19.81 00:03:01 02:46:33.93 01:50:03.59 04:36:37.52
118 OLECHNOWICZ WOJCIECH M GDAŃSK SPANISH TEAM 110km 25.12 00:02:23 04:22:47.86 00:25:08.78 04:47:56.64
324 ORLIKOWSKI HENRYK M SOPOT 55km 26.66 00:02:15 02:03:46.04 01:50:13.80 03:53:59.84
119 ORŁOWSKI MICHAŁ M RUMIA 110km 21.99 00:02:43 05:00:09.71 00:15:11.12 05:15:20.83
337 PALCZEWSKA EDYTA K OSTRÓDA MAPEI TEAM POLAND 55km 16.66 00:03:36 03:18:08.67 02:00:08.22 05:18:16.89
297 PATOK GERARD M WEJHEROWO CCC POLKOWICE 55km 17.55 00:03:25 03:07:59.37 01:30:14.91 04:38:14.28
120 PAWELEC ZBIGNIEW M JUSZKOWO JABRA RT FRIENDS 110km 27.57 00:02:10 03:59:26.11 00:45:07.19 04:44:33.30
121 PELC TOMASZ M GDYNIA NEXUS TEAM 110km 28.44 00:02:06 03:52:04.60 01:07:25.22 04:59:29.82
122 PIASECKI FILIP M SOPOT 110km 29.51 00:02:02 03:43:40.77 00:40:04.02 04:23:44.79
123 PIETRASIŃSKI KACPER M GDYNIA II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE 110km 20.85 00:02:52 05:16:35.14 00:35:10.25 05:51:45.39
298 PIETRZAK JOANNA K GDAŃSK 55km 12.3 00:04:52 04:28:20.41 01:50:08.86 06:18:29.27
124 PIONTEK SIEGFRIED M GDAŃSK 110km 24.86 00:02:24 04:25:29.03 00:05:04.45 04:30:33.48
125 PLECZYŃSKI MARCIN M GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 110km 28.71 00:02:05 03:49:55.99 01:07:16.98 04:57:12.97
126 PŁOTKA WITOLD M STRASZYN ROWEROWY STRASZYN 110km 21.29 00:02:49 05:10:01.15 00:10:02.62 05:20:03.77
299 POKOJSKI WOJCIECH M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 23.5 00:02:33 02:20:24.13 01:45:06.93 04:05:31.06
127 POLACZUK EDWARD M GDAŃSK 110km 25.67 00:02:20 04:17:06.74 00:10:13.26 04:27:20.00
129 POLACZUK STANISŁAW M GDAŃSK 110km 24.57 00:02:26 04:28:37.60 00:10:11.99 04:38:49.59
128 POLACZUK PIOTR M GDAŃSK 110km 24.49 00:02:27 04:29:30.41 00:10:11.60 04:39:42.01
130 POŁOM ADAM M GDAŃSK LUŹNA SZOSKA 110km 29.91 00:02:00 03:40:40.55 00:35:05.78 04:15:46.33
131 POMIRSKI JANUSZ M RUMIA 110km 21.99 00:02:43 05:00:08.28 00:15:10.35 05:15:18.63
132 POPŁAWSKI DAWID M GDAŃSK 110km 24.67 00:02:25 04:27:33.35 00:10:13.21 04:37:46.56
133 POTYRAŁA JAROSŁAW M GDANSK LUŹNA SZOSKA 110km 29.95 00:02:00 03:40:22.10 00:35:05.91 04:15:28.01
300 PRELIŃSKI PIOTR M GDYNIA 55km 23.39 00:02:33 02:21:06.40 01:40:15.42 04:01:21.82
134 PROKURAT TOMASZ PROKURAT M GDAŃSK 110km 27.51 00:02:10 03:59:57.49 00:45:07.47 04:45:04.96
135 PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF M TORUŃ RIWAPOL 110km 29.06 00:02:03 03:47:08.59 00:40:08.64 04:27:17.23
136 PUDLAK DARIUSZ M NIESTĘPOWO LUŹNA SZOSKA 110km 29.94 00:02:00 03:40:26.28 00:35:03.20 04:15:29.48
137 PUFUND ARKADIUSZ M REDA 110km 21.98 00:02:43 05:00:13.05 00:45:10.55 05:45:23.60
301 RAMCZYK KAMIL M GDAŃSK 55km 15.3 00:03:55 03:35:44.60 01:30:20.55 05:06:05.15
140 RICHERT ELIZA K RĘBIECHOWO 110km 25.14 00:02:23 04:22:31.88 00:05:08.11 04:27:39.99
141 RICHERT KRZYSZTOF M RĘBIECHOWO 110km 23.28 00:02:34 04:43:31.13 00:05:08.05 04:48:39.18
142 ROBLES JOSÉ M GDANSK 110km 26.2 00:02:17 04:11:56.25 00:45:16.26 04:57:12.51
302 ROGALSKI TOMASZ M KOLINCZ 55km 23.88 00:02:30 02:18:10.90 01:30:02.81 03:48:13.71
143 ROGIEWICZ SYLWIA K SOPOT TRÓJMIEJSKIE KOLARKI 110km 24.71 00:02:25 04:27:08.67 00:30:01.08 04:57:09.75
144 ROGOWSKI LESZEK M GDAŃSK OPRYCHY TEAM 110km 30.25 00:01:58 03:38:09.01 00:15:09.07 03:53:18.08
304 ROMPA MARTA K PRUSZCZ GDAŃSKI PAMPARAMPAMPAM 55km 13.44 00:04:27 04:05:36.27 01:35:07.49 05:40:43.76
303 ROMPA KRZYSZTOF M PRUSZCZ GDAŃSKI PAMPARAMPAMPAM 55km 13.44 00:04:27 04:05:37.15 01:35:08.95 05:40:46.10
145 ROPPEL RAFAŁ M GDAŃSK SPANISH TEAM 110km 25.11 00:02:23 04:22:49.94 00:25:08.39 04:47:58.33
147 ROSIŃSKI TOMASZ M GDAŃSK LUŹNA SZOSKA 110km 29.95 00:02:00 03:40:20.96 00:35:08.60 04:15:29.56
148 RÓŻALSKI RAFAŁ M GDAŃSK BST BANACH SPORT TEAM 110km 28.35 00:02:07 03:52:50.49 00:15:01.96 04:07:52.45
150 RUMIŃSKI RAFAŁ M REDA 110km 24.5 00:02:26 04:29:20.24 00:30:11.40 04:59:31.64
332 RUTKOWSKA JULIA K 55km 14.64 00:04:05 03:45:23.21 01:35:12.07 05:20:35.28
151 RZEPKA MAREK M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 110km 29.95 00:02:00 03:40:22.91 00:35:04.41 04:15:27.32
153 SAMOCIUK MATEUSZ M GDAŃSK WATAHA 110km 53.13 00:01:07 02:04:14.82 01:50:04.59 03:54:19.41
154 SARNIAK WOJCIECH M PRZYJAŹŃ 110km 23.68 00:02:32 04:38:45.96 00:55:10.93 05:33:56.89
202 SAWICZ MICHAŁ M PĘPOWO START KARTUZY 55km 14.87 00:04:02 03:41:59.91 01:10:01.95 04:52:01.86
155 SEMMERLING ADAM M GDAŃSK 110km 24.71 00:02:25 04:27:09.39 00:30:06.67 04:57:16.06
156 SITARCZUK MARIUSZ M GDAŃSK 110km 25.15 00:02:23 04:22:28.65 00:05:06.67 04:27:35.32
157 SKAWIŃSKI TOMASZ M GDYNIA NEXUS TEAM AKADEMIA KOLARSKA CYKLO 110km 29.86 00:02:00 03:41:03.06 00:35:03.40 04:16:06.46
158 SKONECZNY KAMIL M GDYNIA BOGDZIEWICZ TEAM 110km 28.35 00:02:06 03:52:47.67 00:15:01.23 04:07:48.90
305 SKORUPIŃSKA ANETA K GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 20.22 00:02:58 02:43:14.07 01:45:03.63 04:28:17.70
159 SŁOMKOWSKI MATEUSZ M GDANSK 110km 29.76 00:02:00 03:41:45.82 00:35:04.69 04:16:50.51
160 SOBIERAJ ARKADIUSZ M GDYNIA KS ISKRA AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 110km 31.09 00:01:55 03:32:18.16 00:25:01.55 03:57:19.71
190 SOBOTA AGATA K GDAŃSK SOBOTA NA KOLE 110km 23.81 00:02:31 04:37:15.38 01:00:03.53 05:37:18.91
340 SOKOLSKI JERZY M CHWASZCZYNO 55km 12.52 00:04:47 04:23:34.52 01:46:30.91 06:10:05.43
161 SOKÓŁ RAFAŁ M NEKLA RIWAPOL 110km 28.14 00:02:07 03:54:32.96 00:40:08.60 04:34:41.56
162 SOSNOWSKA BOŻENA K TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 110km 21.59 00:02:46 05:05:46.42 00:10:08.72 05:15:55.14
163 SOSNOWSKI JAROSŁAW M TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 110km 21.59 00:02:46 05:05:45.20 00:10:10.14 05:15:55.34
343 STAKUĆ MAGDALENA K GDAŃSK ROWERSKI CYCLING TEAM 55km 32.62 00:01:50 01:41:10.81 01:57:24.18 03:38:34.99
306 STANISŁAWSKA URSZULA K RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 55km 20.01 00:02:59 02:44:54.39 01:30:07.17 04:15:01.56
164 STANISŁAWSKI ANDRZEJ M RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 110km 26.37 00:02:16 04:10:15.04 00:45:04.28 04:55:19.32
165 STANKIEWICZ KATARZYNA K GDAŃSK BIEGA ZIE! 110km 23.82 00:02:31 04:37:03.65 01:00:11.99 05:37:15.64
166 STEFAŃSKI MICHAŁ M SARBINOWO II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W KOSZALINIE 110km 20.85 00:02:52 05:16:35.74 00:35:09.31 05:51:45.05
167 STOLTMAN SŁAWOMIR M BYTÓW MARYCZ.COM 110km 24.73 00:02:25 04:26:53.66 00:30:27.26 04:57:20.92
168 STRAMEK ŁUKASZ M TORUN 110km 23.81 00:02:31 04:37:15.71 01:00:03.57 05:37:19.28
307 SULKA IWONA K CEDRY MAŁE 55km 16.7 00:03:35 03:17:39.49 01:35:14.50 04:52:53.99
308 SUWINSKA ZUZANNA K GDANSK 55km 23.95 00:02:30 02:17:48.32 01:40:12.39 03:58:00.71
309 SZCZEPKOWSKA EWA K GDANSK ANTE TEAM 55km 17.35 00:03:27 03:10:14.90 01:30:05.85 04:40:20.75
169 SZCZEPKOWSKI ZENON M GDANSK ANTE TEAM 110km 29.31 00:02:02 03:45:11.73 00:40:11.36 04:25:23.09
170 SZCZĘSNY RADOSŁAW M CIECHOCINEK ATOS BYDGOSZCZ 110km 29.06 00:02:03 03:47:07.52 00:40:10.72 04:27:18.24
171 SZPAKOWSKI MAREK M ELBLĄG 110km 24.97 00:02:24 04:24:17.78 00:55:02.71 05:19:20.49
310 SZTYBOR JOANNA K GDAŃSK 55km 17.97 00:03:20 03:03:39.23 01:35:16.62 04:38:55.85
173 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M GDAŃSK SPB 110km 29.96 00:02:00 03:40:19.66 00:35:07.34 04:15:27.00
174 SZWEDEK PAULINA K GDAŃSK 110km 27.5 00:02:10 03:59:58.05 00:45:08.19 04:45:06.24
311 SZYMCZAK BEATA K GDAŃSK 55km 19.56 00:03:04 02:48:45.96 01:45:12.28 04:33:58.24
175 SZYMKUN DARIUSZ M GDYNIA WATAHA 110km 24.82 00:02:25 04:25:58.79 01:05:03.24 05:31:02.03
176 SZYMULEWICZ WOJCIECH M GDYNIA 110km 28.37 00:02:06 03:52:39.99 01:07:25.22 05:00:05.21
312 ŚLEDŹ PIOTR M GDAŃSK SPIE SPORT TEAM 55km 20.22 00:02:58 02:43:11.44 01:45:05.15 04:28:16.59
313 TOMALA ANETA K CEDRY MAŁE 55km 18.34 00:03:16 02:59:57.48 01:35:13.29 04:35:10.77
177 TRACZ MICHAŁ M GDAŃSK 110km 32.78 00:01:49 03:21:20.85 00:55:09.58 04:16:30.43
314 TRACZ OLGIERD M GDAŃSK SUPER LEO 55km 32.22 00:01:51 01:42:26.82 01:56:03.94 03:38:30.76
178 URBAN IZA K GDANSK 110km 28.37 00:02:06 03:52:37.65 00:15:08.35 04:07:46.00
179 URBAN MATEUSZ M GDANSK 110km 28.35 00:02:06 03:52:47.98 00:15:07.33 04:07:55.31
180 WACHUŁKA RAFAŁ M BANINO GRUBA EKIPA 110km 25.71 00:02:20 04:16:44.16 00:45:11.94 05:01:56.10
197 WALASZKOWSKA MIROSŁAWA K GDAŃSK 110km 20.16 00:02:58 05:27:23.34 00:50:05.93 06:17:29.27
330 WALENCKA MAGDALENA K GDAŃSK 55km 19.6 00:03:03 02:48:21.77 01:50:09.57 04:38:31.34
315 WANAT KAZIMIERZ M GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 55km 24.39 00:02:27 02:15:17.81 01:40:06.85 03:55:24.66
182 WIELICZKO RADOSŁAW M GDAŃSK 110km 36.3 00:01:39 03:01:48.37 00:35:11.33 03:36:59.70
183 WIERZBOWSKI SYLWESTER M MORĄG 110km 25.03 00:02:23 04:23:41.45 00:50:07.80 05:13:49.25
184 WIŚNIEWSKA JOANNA K GDAŃSK 110km 23.76 00:02:31 04:37:45.15 01:00:12.25 05:37:57.40
185 WYBORSKI MATEUSZ M GDYNIA GŁUCHOWSKI SIEMIĄTKOWSKI ZWARA 110km 28.35 00:02:06 03:52:47.38 00:15:04.23 04:07:51.61
316 ZAJĄC KAZIMIERZ M ELBLĄG ELBLĄG 55km 21.23 00:02:49 02:35:25.77 01:40:09.28 04:15:35.05
317 ZAKRZEWSKA BEATA K ROKOCIN 55km 23.64 00:02:32 02:19:36.45 01:30:03.80 03:49:40.25
318 ZAKRZEWSKI BARTOSZ M KALISKA 55km 23.64 00:02:32 02:19:35.05 01:30:03.83 03:49:38.88
186 ZARĘBA ADAM M MORĄG MORĄSKI KLUB PŁYWACKI NARIE 10,5 110km DNF 00:50:08.73
319 ZDOŃCZYK MICHAŁ M GDAŃSK 55km 15.5 00:03:52 03:32:54.53 01:50:05.78 05:23:00.31
187 ZGLIŃSKI JAREK M GDAŃSK BODYMAX ACTIVE 110km 28.36 00:02:06 03:52:43.69 00:15:05.76 04:07:49.45
320 ZIELONKA MACIEJ K GDYNIA SPIE SPORT TEAM 55km 24.44 00:02:27 02:15:03.32 01:45:02.17 04:00:05.49
188 ZIĘTKOWSKI DARIUSZ K GDAŃSK 110km 28.7 00:02:05 03:49:58.29 00:00:07.63 03:50:05.92
321 ZUBRYK MICHAŁ M GDAŃSK EMZET 55km 19.88 00:03:01 02:46:02.83 01:50:03.55 04:36:06.38
322 ZWIĄZEK OLGA K GDAŃSK 55km 16.46 00:03:38 03:20:26.55 01:30:10.40 04:50:36.95
189 ŻAK ŁUKASZ M GDAŃSK LOS PEDALARES 110km 25.88 00:02:19 04:15:00.60 00:35:12.26 04:50:12.86
334 ŻMUDA JERZY M GDAŃSK 55km 23.96 00:02:30 02:17:43.66 01:40:13.28 03:57:56.94

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ