IV Półmaraton Doliną Rospudy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ulinskas Vladas Vilnius Półmaraton VIP Run opłacono
2 rogulski rafał Giżycko Półmaraton opłacono
3 Maziliauskas Vytautas Vilnius Półmaraton opłacono
4 Kuleszo Karol Suwałki Półmaraton POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE opłacono
5 Żabicka Marta Gołdap Półmaraton opłacono
6 Roczeń Grzegorz Gołdap Półmaraton opłacono
7 Zieliński Marek Filipów Półmaraton opłacono
8 Liśkiewicz Roman Kętrzyn Półmaraton GF Acer opłacono
9 Maciejewski Adrian Sopot Półmaraton opłacono
10 Zieliński Paweł Białystok Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) IKS SMOK Orneta
11 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) IKS SMOK Orneta
12 Król Cezary Orneta Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) IKS SMOK Orneta
13 Król Bogdan Orneta Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) IKS SMOK Orneta
14 Ołowski Jakub Wydminy Półmaraton KramFC opłacono
15 Sztabinski Wojciech Frącki Półmaraton Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
16 Bielenica Beata Wydminy Półmaraton BBL Wydminy opłacono
17 Jacko Dariusz Giżycko Półmaraton 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
18 Wach Zdzisław Augustów Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni)
19 Kamieński Jarosław Narewka Półmaraton MKS Białe Żubry Narewka opłacono
20 Witkowski Piotr Augustów Półmaraton ATP Augustów opłacono
21 Grzeskowicz Dorota Wydminy Półmaraton BBL Wydminy
22 Kalinowski Janusz Łódź Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni)
23 Fąfara Agnieszka Łódź Półmaraton opłacono
24 Krawczuk Wieslaw Wydminy Półmaraton BBL Wydminy
25 Koczaj Mariusz Wydminy Półmaraton
26 Warykowski Stanislaw Olecko Półmaraton Olecko Biega opłacono
27 Wojciechowski Kamil Wydminy Półmaraton
28 Popowska Monika Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
29 KOSAKOWSKI JAROSŁAW OLECKO Półmaraton opłacono
30 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Półmaraton BBL Wydminy opłacono
31 Kulczyniec Grzegorz Olecko Półmaraton Olecko biega opłacono
32 Maciejewski Grzegorz GIŻYCKO Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) BBL Giżycko
33 ZEMŁA KRZYSZTOF Malinowice Półmaraton
34 WUDARCZYK TOMASZ Władysławowo Półmaraton opłacono
35 WESOŁOWSKI MACIEJ Wrocław Półmaraton
36 WESOŁOWSKA URSZULA Wrocław Półmaraton
37 WALICHNIEWICZ PATRYK MALBORK Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa
38 TRACZYK PRZEMYSŁAW Ciechanów Półmaraton ASFaltLoVe Dziki opłacono
39 SZEWCZYK PIOTR Warszawa Półmaraton Biegowa Rodzina opłacono
40 STRUKOV EVGENII GUSIEV Półmaraton Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen
41 SKWAREK-SZEWCZYK AGATA Warszawa Półmaraton Biegowa Rodzina opłacono
42 SIKORSKA WIOLETA Warszawa Półmaraton
43 RUTKOWSKA MILENA Puławy Półmaraton Multimedia Runners Puławy opłacono
44 ROGALSKA MAGDA Warszawa Półmaraton WkurwTeam
45 PUŁAWSKI KAZIMIERZ Łyse Półmaraton GPN
46 PRÜFER PAWEŁ Kosieczyn Półmaraton opłacono
47 POŹNIAK KONRAD Suwałki Półmaraton opłacono
48 POŹNIAK JÓZEF Suwałki Półmaraton opłacono
49 PONCYLIUSZ MARCIN Warszawa Półmaraton opłacono
50 PONCYLIUSZ MATEUSZ Warszawa Półmaraton Ponycle opłacono
51 PISZCZYGŁOWA BERNADETA Gorzów WLKP. Półmaraton opłacono
52 NOWICKI ZBIGNIEW Suwałki Półmaraton Nowicki Team opłacono
53 NOWAKOWSKI CZESŁAW Warszawa Półmaraton opłacono
54 ALEKSANDRA NOWACZEK Puławy Półmaraton Multimedia Runners Puławy
55 MASALSKA ANNA Suwałki Półmaraton
56 ŁACHACZ KAROL SUWAŁKI Półmaraton
57 LUBIŃSKA ANETA Ciechanów Półmaraton Mazovia Proactiv
58 LESZCZYŃSKI ROMAN Ostrołęka Półmaraton so-biebie-gam
59 KUŁAKOWSKA EWELINA Sokółka Półmaraton
60 KOŚCIELSKI MARIUSZ Chruszczewo Półmaraton ASFaltLoVe Dziki opłacono
61 KOŚCIELSKA AGNIESZKA Chruszczewo Półmaraton ASFaltLoVe Dziki opłacono
62 KŁOSOWSKA-JUNKO ALEKSANDRA Warszawa Półmaraton JacekBiega Running Team
63 KESLER ANNA Warszawa Półmaraton JacekBiega Running TeamATP Augustów opłacono
64 JAKUBOWSKI WIESŁAW Pijawne Polskie Półmaraton ATP Augustów opłacono
65 JAKUBOWSKA ANNA Piaseczno Półmaraton ATP Augustów
66 JAKUBOWSKA ANNA Pijawne Polskie Półmaraton ATP Augustów opłacono
67 GRZESZCZYK REMIGIUSZ Puławy Półmaraton opłacono
68 GAWLIK ARKADIUSZ Warszawa Półmaraton
69 MIROSŁAW FILIPOWICZ Kętrzyn Półmaraton opłacono
70 DOMASZEWSKI DAMIAN Łomża Półmaraton opłacono
71 DREWNIK PIOTR Jabłonna Półmaraton opłacono
72 DYCHTO MICHAŁ Łódź Półmaraton opłacono
73 DOBRZYN ZENON Giżycko Półmaraton Rowery Zenon Dobrzyn
74 DALGIEWICZ DARIUSZ Łomianki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
75 CIEPŁOWSKI RYSZARD Suwałki Półmaraton opłacono
76 BANAŚ MARIUSZ Puławy Półmaraton opłacono
77 BAŁULIS RAJMUND Suwałki Półmaraton TEAM Biegam bo chcę. opłacono
78 BAŁABAS ARTUR Ciechanów Półmaraton
79 AUGUSTYNOWICZ Piotr Ełk Półmaraton Polska Organizacja Wojskowa opłacono
80 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) IKS SMOK Orneta
81 Bogdan Piotr Szczuczyn Półmaraton Szczuczyn
82 Wacewicz Rafał Białystok Półmaraton AikiRunners opłacono
83 Nowicki Zbigniew Suwałki Półmaraton Nowicki Team opłacono
84 Filipkowski Grzegorz Filipkowski Szczuczyn Półmaraton opłacono
85 Maciejewski Krzysztof Ełk Półmaraton Super Drużyna Ełk opłacono


Wyświetleń: 2775

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ