Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SIKORSKA WIOLETA | Warszawa | Polska | Półmaraton | ||
2 | KUŁAKOWSKA EWELINA | Sokółka | Polska | Półmaraton | ||
3 | Maciejewski Adrian | Sopot | Polska | Półmaraton | opłacono | |
4 | ŁACHACZ KAROL | SUWAŁKI | Polska | Półmaraton | ||
5 | MASALSKA ANNA | Suwałki | Polska | Półmaraton | ||
6 | NOWAKOWSKI CZESŁAW | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
7 | PISZCZYGŁOWA BERNADETA | Gorzów WLKP. | Polska | Półmaraton | opłacono | |
8 | PONCYLIUSZ MARCIN | Warszawa | Polska | Półmaraton | opłacono | |
9 | POŹNIAK JÓZEF | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
10 | POŹNIAK KONRAD | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
11 | PRÜFER PAWEŁ | Kosieczyn | Polska | Półmaraton | opłacono | |
12 | Filipkowski Grzegorz Filipkowski | Szczuczyn | Polska | Półmaraton | opłacono | |
13 | WESOŁOWSKA URSZULA | Wrocław | Polska | Półmaraton | ||
14 | WESOŁOWSKI MACIEJ | Wrocław | Polska | Półmaraton | ||
15 | WUDARCZYK TOMASZ | Władysławowo | Polska | Półmaraton | opłacono | |
16 | ZEMŁA KRZYSZTOF | Malinowice | Polska | Półmaraton | ||
17 | Wach Zdzisław | Augustów | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | ||
18 | KOSAKOWSKI JAROSŁAW | OLECKO | Polska | Półmaraton | opłacono | |
19 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Polska | Półmaraton | ||
20 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Polska | Półmaraton | ||
21 | Fąfara Agnieszka | Łódź | Polska | Półmaraton | opłacono | |
22 | Kalinowski Janusz | Łódź | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | ||
23 | rogulski rafał | Giżycko | Polska | Półmaraton | opłacono | |
24 | CIEPŁOWSKI RYSZARD | Suwałki | Polska | Półmaraton | opłacono | |
25 | BANAŚ MARIUSZ | Puławy | Polska | Półmaraton | opłacono | |
26 | Roczeń Grzegorz | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | |
27 | Zieliński Marek | Filipów | Polska | Półmaraton | opłacono | |
28 | BAŁABAS ARTUR | Ciechanów | Polska | Półmaraton | ||
29 | Żabicka Marta | Gołdap | Polska | Półmaraton | opłacono | |
30 | DYCHTO MICHAŁ | Łódź | Polska | Półmaraton | opłacono | |
31 | DREWNIK PIOTR | Jabłonna | Polska | Półmaraton | opłacono | |
32 | DOMASZEWSKI DAMIAN | Łomża | Polska | Półmaraton | opłacono | |
33 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Litwa | Półmaraton | opłacono | |
34 | MIROSŁAW FILIPOWICZ | Kętrzyn | Polska | Półmaraton | opłacono | |
35 | GAWLIK ARKADIUSZ | Warszawa | Polska | Półmaraton | ||
36 | GRZESZCZYK REMIGIUSZ | Puławy | Polska | Półmaraton | opłacono | |
37 | Jacko Dariusz | Giżycko | Polska | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
38 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | Półmaraton | AikiRunners | opłacono |
39 | KOŚCIELSKI MARIUSZ | Chruszczewo | Polska | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono |
40 | KOŚCIELSKA AGNIESZKA | Chruszczewo | Polska | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono |
41 | TRACZYK PRZEMYSŁAW | Ciechanów | Polska | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono |
42 | Witkowski Piotr | Augustów | Polska | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono |
43 | JAKUBOWSKA ANNA | Pijawne Polskie | Polska | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono |
44 | JAKUBOWSKA ANNA | Piaseczno | Polska | Półmaraton | ATP Augustów | |
45 | JAKUBOWSKI WIESŁAW | Pijawne Polskie | Polska | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono |
46 | Maciejewski Grzegorz | GIŻYCKO | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | BBL Giżycko | |
47 | Kazaniecki Wieslaw | WYDMINY | Polska | Półmaraton | BBL Wydminy | opłacono |
48 | Krawczuk Wieslaw | Wydminy | Polska | Półmaraton | BBL Wydminy | |
49 | Grzeskowicz Dorota | Wydminy | Polska | Półmaraton | BBL Wydminy | |
50 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | Półmaraton | BBL Wydminy | opłacono |
51 | SZEWCZYK PIOTR | Warszawa | Polska | Półmaraton | Biegowa Rodzina | opłacono |
52 | SKWAREK-SZEWCZYK AGATA | Warszawa | Polska | Półmaraton | Biegowa Rodzina | opłacono |
53 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Półmaraton | GF Acer | opłacono |
54 | PUŁAWSKI KAZIMIERZ | Łyse | Polska | Półmaraton | GPN | |
55 | Król Bogdan | Orneta | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |
56 | Gajko Dariusz | Skomętno Wielkie | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |
57 | Król Cezary | Orneta | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |
58 | Ojrzyński Grzegorz | Ostróda | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |
59 | Zieliński Paweł | Białystok | Polska | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |
60 | KŁOSOWSKA-JUNKO ALEKSANDRA | Warszawa | Polska | Półmaraton | JacekBiega Running Team | |
61 | KESLER ANNA | Warszawa | Polska | Półmaraton | JacekBiega Running TeamATP Augustów | opłacono |
62 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Półmaraton | KramFC | opłacono |
63 | LUBIŃSKA ANETA | Ciechanów | Polska | Półmaraton | Mazovia Proactiv | |
64 | Kamieński Jarosław | Narewka | Polska | Półmaraton | MKS Białe Żubry Narewka | opłacono |
65 | RUTKOWSKA MILENA | Puławy | Polska | Półmaraton | Multimedia Runners Puławy | opłacono |
66 | ALEKSANDRA NOWACZEK | Puławy | Polska | Półmaraton | Multimedia Runners Puławy | |
67 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Półmaraton | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
68 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Półmaraton | Nowicki Team | opłacono |
69 | NOWICKI ZBIGNIEW | Suwałki | Polska | Półmaraton | Nowicki Team | opłacono |
70 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono |
71 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Polska | Półmaraton | Olecko biega | opłacono |
72 | Kuleszo Karol | Suwałki | Polska | Półmaraton | POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE | opłacono |
73 | WALICHNIEWICZ PATRYK | MALBORK | Polska | Półmaraton | Polska Organizacja Wojskowa | |
74 | AUGUSTYNOWICZ Piotr | Ełk | Polska | Półmaraton | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono |
75 | PONCYLIUSZ MATEUSZ | Warszawa | Polska | Półmaraton | Ponycle | opłacono |
76 | DOBRZYN ZENON | Giżycko | Polska | Półmaraton | Rowery Zenon Dobrzyn | |
77 | LESZCZYŃSKI ROMAN | Ostrołęka | Polska | Półmaraton | so-biebie-gam | |
78 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono |
79 | Bogdan Piotr | Szczuczyn | Polska | Półmaraton | Szczuczyn | |
80 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
81 | BAŁULIS RAJMUND | Suwałki | Polska | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
82 | DALGIEWICZ DARIUSZ | Łomianki | Polska | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
83 | Ulinskas Vladas | Vilnius | Litwa | Półmaraton | VIP Run | opłacono |
84 | ROGALSKA MAGDA | Warszawa | Polska | Półmaraton | WkurwTeam | |
85 | STRUKOV EVGENII | GUSIEV | Polska | Półmaraton | Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen |
Wyświetleń: 7499