Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
1 | Jacko Dariusz | Giżycko | Półmaraton | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
ASFaltLoVe Dziki | |||||||||
2 | TRACZYK PRZEMYSŁAW | Ciechanów | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono | ||||
3 | KOŚCIELSKI MARIUSZ | Chruszczewo | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono | ||||
4 | KOŚCIELSKA AGNIESZKA | Chruszczewo | Półmaraton | ASFaltLoVe Dziki | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
5 | Witkowski Piotr | Augustów | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono | ||||
6 | JAKUBOWSKI WIESŁAW | Pijawne Polskie | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono | ||||
7 | JAKUBOWSKA ANNA | Piaseczno | Półmaraton | ATP Augustów | |||||
8 | JAKUBOWSKA ANNA | Pijawne Polskie | Półmaraton | ATP Augustów | opłacono | ||||
AikiRunners | |||||||||
9 | Wacewicz Rafał | Białystok | Półmaraton | AikiRunners | opłacono | ||||
BBL Giżycko | |||||||||
10 | Maciejewski Grzegorz | GIŻYCKO | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | BBL Giżycko | |||||
BBL Wydminy | |||||||||
11 | Bielenica Beata | Wydminy | Półmaraton | BBL Wydminy | opłacono | ||||
12 | Grzeskowicz Dorota | Wydminy | Półmaraton | BBL Wydminy | |||||
13 | Krawczuk Wieslaw | Wydminy | Półmaraton | BBL Wydminy | |||||
14 | Kazaniecki Wieslaw | WYDMINY | Półmaraton | BBL Wydminy | opłacono | ||||
Biegowa Rodzina | |||||||||
15 | SZEWCZYK PIOTR | Warszawa | Półmaraton | Biegowa Rodzina | opłacono | ||||
16 | SKWAREK-SZEWCZYK AGATA | Warszawa | Półmaraton | Biegowa Rodzina | opłacono | ||||
GF Acer | |||||||||
17 | Liśkiewicz Roman | Kętrzyn | Półmaraton | GF Acer | opłacono | ||||
GPN | |||||||||
18 | PUŁAWSKI KAZIMIERZ | Łyse | Półmaraton | GPN | |||||
IKS SMOK Orneta | |||||||||
19 | Zieliński Paweł | Białystok | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |||||
20 | Ojrzyński Grzegorz | Ostróda | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |||||
21 | Król Cezary | Orneta | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |||||
22 | Król Bogdan | Orneta | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |||||
23 | Gajko Dariusz | Skomętno Wielkie | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | IKS SMOK Orneta | |||||
JacekBiega Running Team | |||||||||
24 | KŁOSOWSKA-JUNKO ALEKSANDRA | Warszawa | Półmaraton | JacekBiega Running Team | |||||
JacekBiega Running TeamATP Augustów | |||||||||
25 | KESLER ANNA | Warszawa | Półmaraton | JacekBiega Running TeamATP Augustów | opłacono | ||||
KramFC | |||||||||
26 | Ołowski Jakub | Wydminy | Półmaraton | KramFC | opłacono | ||||
MKS Białe Żubry Narewka | |||||||||
27 | Kamieński Jarosław | Narewka | Półmaraton | MKS Białe Żubry Narewka | opłacono | ||||
Mazovia Proactiv | |||||||||
28 | LUBIŃSKA ANETA | Ciechanów | Półmaraton | Mazovia Proactiv | |||||
Multimedia Runners Puławy | |||||||||
29 | RUTKOWSKA MILENA | Puławy | Półmaraton | Multimedia Runners Puławy | opłacono | ||||
30 | ALEKSANDRA NOWACZEK | Puławy | Półmaraton | Multimedia Runners Puławy | |||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
31 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Półmaraton | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono | ||||
Nowicki Team | |||||||||
32 | NOWICKI ZBIGNIEW | Suwałki | Półmaraton | Nowicki Team | opłacono | ||||
33 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Półmaraton | Nowicki Team | opłacono | ||||
Olecko Biega | |||||||||
34 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Półmaraton | Olecko Biega | opłacono | ||||
Olecko biega | |||||||||
35 | Kulczyniec Grzegorz | Olecko | Półmaraton | Olecko biega | opłacono | ||||
POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE | |||||||||
36 | Kuleszo Karol | Suwałki | Półmaraton | POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE | opłacono | ||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
37 | WALICHNIEWICZ PATRYK | MALBORK | Półmaraton | Polska Organizacja Wojskowa | |||||
Polska Organizacja Wojskowa | |||||||||
38 | AUGUSTYNOWICZ Piotr | Ełk | Półmaraton | Polska Organizacja Wojskowa | opłacono | ||||
Ponycle | |||||||||
39 | PONCYLIUSZ MATEUSZ | Warszawa | Półmaraton | Ponycle | opłacono | ||||
Rowery Zenon Dobrzyn | |||||||||
40 | DOBRZYN ZENON | Giżycko | Półmaraton | Rowery Zenon Dobrzyn | |||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
41 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Półmaraton | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szczuczyn | |||||||||
42 | Bogdan Piotr | Szczuczyn | Półmaraton | Szczuczyn | |||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
43 | Popowska Monika | Suwałki | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
44 | DALGIEWICZ DARIUSZ | Łomianki | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
45 | BAŁULIS RAJMUND | Suwałki | Półmaraton | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
VIP Run | |||||||||
46 | Ulinskas Vladas | Vilnius | Półmaraton | VIP Run | opłacono | ||||
WkurwTeam | |||||||||
47 | ROGALSKA MAGDA | Warszawa | Półmaraton | WkurwTeam | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
48 | rogulski rafał | Giżycko | Półmaraton | opłacono | |||||
49 | Maziliauskas Vytautas | Vilnius | Półmaraton | opłacono | |||||
50 | Żabicka Marta | Gołdap | Półmaraton | opłacono | |||||
51 | Roczeń Grzegorz | Gołdap | Półmaraton | opłacono | |||||
52 | Zieliński Marek | Filipów | Półmaraton | opłacono | |||||
53 | Maciejewski Adrian | Sopot | Półmaraton | opłacono | |||||
54 | Wach Zdzisław | Augustów | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | ||||||
55 | Kalinowski Janusz | Łódź | Półmaraton - zwolnienia (zwolnienia wg regulaminu; osoby 60+, zwycięzcy open z 2019, niepełnosprawni) | ||||||
56 | Fąfara Agnieszka | Łódź | Półmaraton | opłacono | |||||
57 | Koczaj Mariusz | Wydminy | Półmaraton | ||||||
58 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Półmaraton | ||||||
59 | KOSAKOWSKI JAROSŁAW | OLECKO | Półmaraton | opłacono | |||||
60 | ZEMŁA KRZYSZTOF | Malinowice | Półmaraton | ||||||
61 | WUDARCZYK TOMASZ | Władysławowo | Półmaraton | opłacono | |||||
62 | WESOŁOWSKI MACIEJ | Wrocław | Półmaraton | ||||||
63 | WESOŁOWSKA URSZULA | Wrocław | Półmaraton | ||||||
64 | SIKORSKA WIOLETA | Warszawa | Półmaraton | ||||||
65 | PRÜFER PAWEŁ | Kosieczyn | Półmaraton | opłacono | |||||
66 | POŹNIAK KONRAD | Suwałki | Półmaraton | opłacono | |||||
67 | POŹNIAK JÓZEF | Suwałki | Półmaraton | opłacono | |||||
68 | PONCYLIUSZ MARCIN | Warszawa | Półmaraton | opłacono | |||||
69 | PISZCZYGŁOWA BERNADETA | Gorzów WLKP. | Półmaraton | opłacono | |||||
70 | NOWAKOWSKI CZESŁAW | Warszawa | Półmaraton | opłacono | |||||
71 | MASALSKA ANNA | Suwałki | Półmaraton | ||||||
72 | ŁACHACZ KAROL | SUWAŁKI | Półmaraton | ||||||
73 | KUŁAKOWSKA EWELINA | Sokółka | Półmaraton | ||||||
74 | GRZESZCZYK REMIGIUSZ | Puławy | Półmaraton | opłacono | |||||
75 | GAWLIK ARKADIUSZ | Warszawa | Półmaraton | ||||||
76 | MIROSŁAW FILIPOWICZ | Kętrzyn | Półmaraton | opłacono | |||||
77 | DOMASZEWSKI DAMIAN | Łomża | Półmaraton | opłacono | |||||
78 | DREWNIK PIOTR | Jabłonna | Półmaraton | opłacono | |||||
79 | DYCHTO MICHAŁ | Łódź | Półmaraton | opłacono | |||||
80 | CIEPŁOWSKI RYSZARD | Suwałki | Półmaraton | opłacono | |||||
81 | BANAŚ MARIUSZ | Puławy | Półmaraton | opłacono | |||||
82 | BAŁABAS ARTUR | Ciechanów | Półmaraton | ||||||
83 | Filipkowski Grzegorz Filipkowski | Szczuczyn | Półmaraton | opłacono | |||||
so-biebie-gam | |||||||||
84 | LESZCZYŃSKI ROMAN | Ostrołęka | Półmaraton | so-biebie-gam | |||||
Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen | |||||||||
85 | STRUKOV EVGENII | GUSIEV | Półmaraton | Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen |
Wyświetleń: 7532