10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rubinkowski Maciej Łódź 10km Razem Trenujemy Sport opłacono
2 Kołucki Stefan Warszawa 10km Narodowy Instytut Wolności opłacono
3 Wódecki Maciej Włoclawek 10km opłacono
4 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 10km Kurzętnik Biega opłacono
5 Tuchalski Marek Rypin 10km KB LECH RYPIN opłacono
6 Wysłouch Michał Gdańsk 10km Tri Talent Team opłacono
7 Sulej Konrad Wloclawek 10km opłacono
8 Osiecki Grzegorz Rypin 10km KB LECH RYPIN
9 Berebecki Roman Rypin 10km KB LECH RYPIN opłacono
10 Milewski Przemysław Włocławek 10km Wika Polska opłacono
11 Kowalkowski Paweł Gostynin 10km ANWILTEAM opłacono
12 Seklecka Natalia Włocławek 10km opłacono
13 Lewandowski Wojciech Lipno 10km opłacono
14 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
15 Lorenc Robert Rożno - Parcele 10km opłacono
16 Wielgocka Joanna Włocławek 10km opłacono
17 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 10km WKB Maratonczyk Włocławek opłacono
18 Waszak Krzysztof włocławek 10km BrothersTeam opłacono
19 Małecki Sebastian Osiek n/Wisłą 10km Klub Biegacza T2/4
20 Sieczka Paweł Włocławek 10km opłacono
21 Braun Zbigniew Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
22 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa 10km opłacono
23 Olender Krzysztof Braniewo 10km opłacono
24 Lewandowski Bartosz Elbląg 10km opłacono
25 Haladyn Katarzyna Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK opłacono
26 Michalski Bartłomiej Włocławek 10km opłacono
27 Graumann Janusz Chodecz 10km opłacono
28 Graumann Agnieszka Chodecz 10km opłacono
29 Błaszczak Stanisław Skępe 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
30 Mazerski Jarosław Toruń 10km
31 Klimek Magdalena Włocławek 10km opłacono
32 Ściślewski Rafał Włocławek 10km opłacono
33 Matuszewska Elżbieta Włocławek 10km
34 Piasecki krzysztof Toruń 10km opłacono
35 Kołtun Sylwia Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
36 Kołtun Jarosław Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
37 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
38 Urbański Michał Włocławek 10km opłacono
39 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10km
40 Bujalski Jan WŁOCŁAWEK 10km WKB MARATOŃCZYK opłacono
41 Pacek Michał Pyszkowo 10km
42 Zufla Piotr Lubraniec 10km LUBRANIEC X opłacono
43 Salach Marcin Włocławek 10km Drink Casto Team Włocławek
44 Maciejewski Łukasz Włocławek 10km opłacono
45 Bińczarski Patryk Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
46 Salwa Justyna Rożno-Parcele 10km POLKRYS TEAM
47 Radziwonka Mariusz Lubraniec 10km opłacono
48 Zufla Grzegorz Wloclawek 10km BBKTS opłacono
49 Torzewski Roman Boniewo 10km opłacono
50 Obrzeżgiewicz Dawid Włocławek 10km opłacono
51 Kozłowski Robert Włocławek 10km WKB Maratonczyk Włocławek opłacono
52 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
53 Kunecki Dariusz Włocławek 10km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
54 Piwoński Zbigniew Włocławek 10km
55 Sztypka Justyna Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK opłacono
56 SZTYPKA Konrad Włocławek 10km WKB Maratończyk opłacono
57 Chyliński Radosław Włocławek 10km opłacono
58 Darga-Miziołek Paulina Włocławek 10km opłacono
59 Prątnicki Wiesław Włocławek 10km opłacono
60 Puchalski Piotr Włocławek 10km UKS Junior Nasiegniewo opłacono
61 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10km BBG-PROJEKT opłacono
62 Gutral Magdalena Gutral Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
63 Tomasik Grzegorz Włocławek 10km Bilno opłacono
64 Jetter Piotr Cyprianka 10km UKS Cyprianka
65 Popłonkowski Paweł Włocławek 10km Wika Polska opłacono
66 Filipowski Dariusz Filipowski Szczecin 10km FehlauRunTeam opłacono
67 Stolarski Janusz Włocławek 10km opłacono
68 Stolarska Danuta Włocławek 10km SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK opłacono
69 OLEJNIK MARIUSZ WŁOCŁAWEK 10km opłacono
70 STRZELECKA Anna Kruszyn 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
71 Milak Arek Włocławek 10km opłacono
72 Sołtysiński Marcin Włocławek 10km Pulp Fiction opłacono
73 Gronkowski Andrzej wloclawek 10km WKB Maratonczyk Włocławek
74 Dębski Jan Sucharzewo6 10km opłacono
75 Klimkiewicz Magdalena Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
76 Sztolcman Piotr Wloclawek 10km GKS FABIANKI
77 Wypijewski Jerzy Wloclawek 10km WKB MARATOŃCZYK opłacono
78 Strzelecki Konrad Kruszyn 10km WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono
79 Zaremba Wiktoria Glewo 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
80 Szałański Przemysław Warszawa 10km opłacono
81 Mroczyński Marek Włocławek 10km opłacono
82 Szymański Marcin Bobrowniki 10km opłacono
83 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE 10km KB LECH RYPIN opłacono
84 Pasternak Marcin Włocławek 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
85 Jasiński Sylwester Lipno 10km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono


Wyświetleń: 3661

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ