Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szuster Julita Warszawa Garbata Piątka opłacono
2 Wojciechowski Kamil Wydminy Garbata Piątka opłacono
3 Pływacz Rafał Orzysz Garbata Piątka opłacono
4 Pływacz Emilia Orzysz Garbata Piątka opłacono
5 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś Garbata Piątka
6 LEWANDOWSKI JAKUB ZGIERZ Nocna Dycha + Garbata Piątka
7 Parszczyński Łukasz Giżycko Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
8 Ołowski Jakub Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka NajmowiczTriathlon/KRAM.SA. opłacono
9 Niklewicz Angela Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
10 Radkowska Małgorzata Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
11 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
12 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
13 Jagnieszczak Zuzanna Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
14 Osińska Sylwia Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
15 Zubelewicz-Jeruzalska Anna Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
16 Pierzak Olaf Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
17 Parszczyńska Izabela Giżycko Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
18 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka opłacono
19 Jasiński Mateusz Giżycko Garbata Piątka
20 Zawiślak Waldek Łęczyca Nocna Dycha + Garbata Piątka EGGER Biskupiec biega opłacono
21 Matura Grzegorz Sępopol Nocna Dycha opłacono
22 Figat Arkadiusz Figat Bartoszyce Nocna Dycha
23 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
24 Milanowski Grzegorz Augustow Nocna Dycha #RozbieganeSuwałki
25 ŻEBROWSKA KAMILA WYDMINY Garbata Piątka opłacono
26 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Garbata Piątka opłacono
27 Sołowiej Magdalena Elbląg Nocna Dycha Team Karaś Elbląg opłacono
28 Sołowiej Daniel Elbląg Nocna Dycha Team Karaś Elbląg opłacono
29 Kępińska Monika Pomorska Wieś Nocna Dycha opłacono
30 Malesa Paweł Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy
31 Kotfica Krystian Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
32 duchnowski łukasz ełk Nocna Dycha 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
33 Pałdyna Leszek Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
34 Piwowar Mateusz Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
35 Romanowicz Robert Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
36 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Nocna Dycha opłacono
37 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Nocna Dycha Topo Athletic/Kujawscy Runners opłacono
38 Liskiewicz Roman Kętrzyn Nocna Dycha opłacono
39 Grabowicz Mirosław Sokółka Nocna Dycha + Garbata Piątka Sokólska Grupa Biegowa opłacono
40 Hrynko Jacek Orzysz Nocna Dycha 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku opłacono
41 Maksimowski Krzysztof Augustów Nocna Dycha opłacono
42 Jarosz Jarosław Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
43 Melnyczok Jan Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
44 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
45 Bitowski Wiktor Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
46 Kondraciuk Majka Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
47 Zdancewicz Julia Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
48 Kasperuk Aleksandra Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
49 Dziekońska Anna Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
50 Pigiel Jakub Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
51 Suchodolski Paweł Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
52 Nowicki Zbigniew Suwałki Nocna Dycha Nowicki Team opłacono
53 BRYL Mirosław Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
54 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
55 Cabańska Dorota Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
56 Frejtag Dawid Giżycko Nocna Dycha BBL Giżycko
57 Giedo Grażyna Wydminy Garbata Piątka opłacono
58 Gospodaryk Robert Ełk Nocna Dycha opłacono
59 Openchowska Monika Rzeszów Nocna Dycha + Garbata Piątka RunBabyRun
60 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński Garbata Piątka Team Kopeć
61 Walczak Sylwia Ryn Garbata Piątka
62 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka DąbrowskiTeam
63 Paliwoda Adam Ełk Nocna Dycha Rysiuteam opłacono
64 Jacko Dariusz Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
65 Warykowski Stanislaw Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
66 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Nocna Dycha opłacono
67 Nowak Jerzy Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
68 Łachacz Robert Kamionek Nocna Dycha
69 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Nocna Dycha
70 Jelski Dariusz Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka 3T BIAŁYSTOK opłacono
71 Kołodrub Małgorzata Opole Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
72 Cebulska Agnieszka Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege runners opłacono
73 Kołosza Agnieszka Suwałki Nocna Dycha Gemini Team
74 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki Garbata Piątka
75 Truszczyńska Edyta Olecko Nocna Dycha Olecko Biega
76 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
77 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Nocna Dycha Personaltriathlon.pl
78 Januszewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
79 sokołowski Rafael suwałki Nocna Dycha + Garbata Piątka Team Biegam bo Chcę opłacono
80 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Druzyna ML
81 Iwaszko Kuba Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
82 Bielenica Beata Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
83 maciejewski GRZEGORZ GIŻYCKO Nocna Dycha BBL Giżycko opłacono
84 Wejkuć Dawid Mrągowo Nocna Dycha Klub Biegacza Mrągowo
85 Żukowski Henryk Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
86 Spyła Darosław Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
87 Krysiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Serduszko Team Ełk opłacono
88 Getek Marcin Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
89 Hałun Łukasz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
90 Sierżant Paweł Pleszew Nocna Dycha Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew opłacono
91 Gajdek Przemysław Ełk Nocna Dycha opłacono
92 Krawczuk Wiesław Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
93 Mućka Tomasz EŁK Nocna Dycha 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
94 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
95 SAMBORSKA GRAŻYNA WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
96 Roszkowska Sylwia Roszkowska Łódź Nocna Dycha + Garbata Piątka Galanci Ciekacze opłacono
97 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
98 Krukowski Łukasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka
99 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Nocna Dycha 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
100 Czaplejewicz Marta Ełk Nocna Dycha Super Drużyna Ełk opłacono


Wyświetleń: 5863

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ