Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Nocna Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matura Grzegorz Sępopol Nocna Dycha opłacono
2 Figat Arkadiusz Figat Bartoszyce Nocna Dycha
3 Milanowski Grzegorz Augustow Nocna Dycha #RozbieganeSuwałki
4 Sołowiej Magdalena Elbląg Nocna Dycha Team Karaś Elbląg opłacono
5 Sołowiej Daniel Elbląg Nocna Dycha Team Karaś Elbląg opłacono
6 Kępińska Monika Pomorska Wieś Nocna Dycha opłacono
7 Kotfica Krystian Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
8 duchnowski łukasz ełk Nocna Dycha 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
9 Liśkiewicz Beata Kętrzyn Nocna Dycha opłacono
10 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Nocna Dycha Topo Athletic/Kujawscy Runners opłacono
11 Liskiewicz Roman Kętrzyn Nocna Dycha opłacono
12 Hrynko Jacek Orzysz Nocna Dycha 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku opłacono
13 Maksimowski Krzysztof Augustów Nocna Dycha opłacono
14 Jarosz Jarosław Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
15 Melnyczok Jan Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
16 Nowicki Zbigniew Suwałki Nocna Dycha Nowicki Team opłacono
17 BRYL Mirosław Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
18 Frejtag Dawid Giżycko Nocna Dycha BBL Giżycko
19 Gospodaryk Robert Ełk Nocna Dycha opłacono
20 Paliwoda Adam Ełk Nocna Dycha Rysiuteam opłacono
21 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Nocna Dycha opłacono
22 Nowak Jerzy Bartoszyce Nocna Dycha Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
23 Łachacz Robert Kamionek Nocna Dycha
24 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Nocna Dycha
25 Kołosza Agnieszka Suwałki Nocna Dycha Gemini Team
26 Truszczyńska Edyta Olecko Nocna Dycha Olecko Biega
27 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Nocna Dycha Personaltriathlon.pl
28 maciejewski GRZEGORZ GIŻYCKO Nocna Dycha BBL Giżycko opłacono
29 Wejkuć Dawid Mrągowo Nocna Dycha Klub Biegacza Mrągowo
30 Żukowski Henryk Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
31 Sierżant Paweł Pleszew Nocna Dycha Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew opłacono
32 Gajdek Przemysław Ełk Nocna Dycha opłacono
33 Krawczuk Wiesław Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
34 Mućka Tomasz EŁK Nocna Dycha 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
35 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
36 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
37 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Nocna Dycha 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
38 Czaplejewicz Marta Ełk Nocna Dycha Super Drużyna Ełk opłacono
39 Opoński Artur EŁK - BARANY Nocna Dycha Super Drużyna Ełk opłacono
40 Zorczykowski Grzegorz Ełk Nocna Dycha SuperDrużynaEłk opłacono
41 Cwaliński Marcin Ełk Nocna Dycha Super Drużyna Ełk opłacono
42 Truszczyński Grzegorz olecko Nocna Dycha Olecko Biega
43 Wojciechowski Kamil Wydminy Nocna Dycha opłacono
44 Szabelski Maciek Piecki Nocna Dycha Zjedz Sobie Mazury opłacono
45 Sznejder Anita Suwałki Nocna Dycha
46 Dzięgielewski Zbyszek RYN Nocna Dycha opłacono
47 Zapilaj Daniel Ełk Nocna Dycha opłacono
48 Soliwoda Jacek Kętrzyn Nocna Dycha 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
49 Różański Krystian Ełk Nocna Dycha Team Kopeć opłacono
50 Nowak Aleksandra Nowak Wydminy Nocna Dycha BBL Wydminy opłacono
51 Ignatowicz Radosław Ełk Nocna Dycha Team Kopeć opłacono
52 Kosiński Zbigniew Poznań Nocna Dycha
53 Staszelis Krzysztof Poznań Nocna Dycha PocoLoco Adventure Team opłacono
54 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO Nocna Dycha 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono


Wyświetleń: 6131

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ