Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matura Grzegorz | Sępopol | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
2 | Figat Arkadiusz Figat | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | ||
3 | Milanowski Grzegorz | Augustow | Polska | Nocna Dycha | #RozbieganeSuwałki | |
4 | Sołowiej Magdalena | Elbląg | Polska | Nocna Dycha | Team Karaś Elbląg | opłacono |
5 | Sołowiej Daniel | Elbląg | Polska | Nocna Dycha | Team Karaś Elbląg | opłacono |
6 | Kępińska Monika | Pomorska Wieś | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
7 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono |
8 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | Nocna Dycha | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
9 | Liśkiewicz Beata | Kętrzyn | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
10 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | Nocna Dycha | Topo Athletic/Kujawscy Runners | opłacono |
11 | Liskiewicz Roman | Kętrzyn | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
12 | Hrynko Jacek | Orzysz | Polska | Nocna Dycha | 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku | opłacono |
13 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
14 | Jarosz Jarosław | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |
15 | Melnyczok Jan | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |
16 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Nocna Dycha | Nowicki Team | opłacono |
17 | BRYL Mirosław | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono |
18 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | Nocna Dycha | BBL Giżycko | |
19 | Gospodaryk Robert | Ełk | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
20 | Paliwoda Adam | Ełk | Polska | Nocna Dycha | Rysiuteam | opłacono |
21 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
22 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | Nocna Dycha | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | |
23 | Łachacz Robert | Kamionek | Polska | Nocna Dycha | ||
24 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | Nocna Dycha | ||
25 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | Nocna Dycha | Gemini Team | |
26 | Truszczyńska Edyta | Olecko | Polska | Nocna Dycha | Olecko Biega | |
27 | Orłowski Piotr | Dunajek/Olsztyn | Polska | Nocna Dycha | Personaltriathlon.pl | |
28 | maciejewski GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | Nocna Dycha | BBL Giżycko | opłacono |
29 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | Nocna Dycha | Klub Biegacza Mrągowo | |
30 | Żukowski Henryk | Wydminy | Polska | Nocna Dycha | BBL Wydminy | opłacono |
31 | Sierżant Paweł | Pleszew | Polska | Nocna Dycha | Przedsiębiorstwo Komunalne Pleszew | opłacono |
32 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
33 | Krawczuk Wiesław | Wydminy | Polska | Nocna Dycha | BBL Wydminy | opłacono |
34 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Nocna Dycha | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
35 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Polska | Nocna Dycha | BBL Wydminy | opłacono |
36 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Polska | Nocna Dycha | BBL Wydminy | opłacono |
37 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Nocna Dycha | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
38 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Nocna Dycha | Super Drużyna Ełk | opłacono |
39 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | Nocna Dycha | Super Drużyna Ełk | opłacono |
40 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | Nocna Dycha | SuperDrużynaEłk | opłacono |
41 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | Nocna Dycha | Super Drużyna Ełk | opłacono |
42 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | Nocna Dycha | Olecko Biega | |
43 | Wojciechowski Kamil | Wydminy | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
44 | Szabelski Maciek | Piecki | Polska | Nocna Dycha | Zjedz Sobie Mazury | opłacono |
45 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Nocna Dycha | ||
46 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
47 | Zapilaj Daniel | Ełk | Polska | Nocna Dycha | opłacono | |
48 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Nocna Dycha | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
49 | Różański Krystian | Ełk | Polska | Nocna Dycha | Team Kopeć | opłacono |
50 | Nowak Aleksandra Nowak | Wydminy | Polska | Nocna Dycha | BBL Wydminy | opłacono |
51 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Polska | Nocna Dycha | Team Kopeć | opłacono |
52 | Kosiński Zbigniew | Poznań | Polska | Nocna Dycha | ||
53 | Staszelis Krzysztof | Poznań | Polska | Nocna Dycha | PocoLoco Adventure Team | opłacono |
54 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | Nocna Dycha | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
Wyświetleń: 13404