Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Garbata Piątka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szuster Julita Warszawa Garbata Piątka opłacono
2 Wojciechowski Kamil Wydminy Garbata Piątka opłacono
3 Pływacz Rafał Orzysz Garbata Piątka opłacono
4 Pływacz Emilia Orzysz Garbata Piątka opłacono
5 Muczyński Arkadiusz Woźnawieś Garbata Piątka
6 Parszczyński Łukasz Giżycko Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
7 Niklewicz Angela Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
8 Radkowska Małgorzata Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
9 Żuraniewska Agnieszka Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
10 Jagnieszczak Zuzanna Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
11 Osińska Sylwia Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
12 Zubelewicz-Jeruzalska Anna Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
13 Pierzak Olaf Warszawa Garbata Piątka Team Parszczyńskich
14 Parszczyńska Izabela Giżycko Garbata Piątka Team Parszczyńskich opłacono
15 Kur Dariusz Giżycko Garbata Piątka opłacono
16 Jasiński Mateusz Giżycko Garbata Piątka
17 Jemielianiuk Michał Białystok Garbata Piątka opłacono
18 ŻEBROWSKA KAMILA WYDMINY Garbata Piątka opłacono
19 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Garbata Piątka opłacono
20 Pałdyna Leszek Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
21 Piwowar Mateusz Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
22 Januszkiewicz Miłosz Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
23 Bitowski Wiktor Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
24 Kondraciuk Majka Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
25 Zdancewicz Julia Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
26 Kasperuk Aleksandra Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
27 Dziekońska Anna Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
28 Pigiel Jakub Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
29 Boruta Karol Pietrasze Garbata Piątka opłacono
30 Giedo Grażyna Wydminy Garbata Piątka opłacono
31 Olszański Paweł Lidzbark Warmiński Garbata Piątka Team Kopeć
32 Walczak Sylwia Ryn Garbata Piątka
33 Ambroziak Marcin Ryn Garbata Piątka DąbrowskiTeam
34 Jaśkiewicz Ewelina Suwałki Garbata Piątka
35 Długosz Lucyna KĘTRZYN Garbata Piątka Druzyna ML
36 Iwaszko Kuba Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
37 Bielenica Beata Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
38 Hałun Łukasz Giżycko Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
39 SAMBORSKA GRAŻYNA WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
40 Kuczyńska Kinga Giżycko Garbata Piątka 15 BZ opłacono
41 Karniłowicz Dawid Gołdap Garbata Piątka LA OSiR Gołdap opłacono
42 Jegliński Kamil Olecko Garbata Piątka
43 Jagłowski Patryk Suwałki Garbata Piątka #RozbieganeSuwałki
44 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Garbata Piątka 12Blp-Suwałki opłacono
45 Herbszt Krystian Wydminy Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
46 HERBSZT PAULINA WYDMINY Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
47 Kozak Łukasz Giżycko Garbata Piątka opłacono
48 Dreszler Halina Wydminy Garbata Piątka opłacono


Wyświetleń: 8066

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ