Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Smolska Justyna Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
2 Jelski Dariusz Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka 3T BIAŁYSTOK opłacono
3 Słotwiński Adam Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
4 Bagiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Triathlon Ełk opłacono
5 Januszewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
6 Gabruś Dariusz EŁK Nocna Dycha + Garbata Piątka Super Drużyna Ełk opłacono
7 Getek Marcin Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
8 Gryżewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege Runners opłacono
9 Krysiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Serduszko Team Ełk opłacono
10 Spyła Darosław Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
11 Kozak Monika Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
12 Jacko Dariusz Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
13 Grądzki Wojciech Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olimpius.pl opłacono
14 Zawiślak Waldek Łęczyca Nocna Dycha + Garbata Piątka EGGER Biskupiec biega opłacono
15 Cabańska Dorota Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
16 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
17 Roszkowska Sylwia Roszkowska Łódź Nocna Dycha + Garbata Piątka Galanci Ciekacze opłacono
18 Łaskowska Marzena Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Wkurw_team
19 Warykowski Stanislaw Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
20 Suchodolski Paweł Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
21 Łaskowski Tomasz Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Wkurw_team
22 Kołodrub Małgorzata Opole Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
23 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
24 Openchowska Monika Rzeszów Nocna Dycha + Garbata Piątka RunBabyRun
25 ZUBOWICZ JANINA Sejny Nocna Dycha + Garbata Piątka Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
26 Grabowicz Mirosław Sokółka Nocna Dycha + Garbata Piątka Sokólska Grupa Biegowa opłacono
27 sokołowski Rafael suwałki Nocna Dycha + Garbata Piątka Team Biegam bo Chcę opłacono
28 Falba Zbigniew Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
29 Cebulska Agnieszka Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege runners opłacono
30 Iwaszko Urszula Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
31 Urynowicz Piotrek Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
32 Wolański Tomasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
33 Romanowicz Robert Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
34 Koczaj Malgorzata Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
35 Koczaj Mariusz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
36 Malesa Paweł Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy
37 Krukowski Łukasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka
38 Ołowski Jakub Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka NajmowiczTriathlon/KRAM.SA. opłacono
39 LEWANDOWSKI JAKUB ZGIERZ Nocna Dycha + Garbata Piątka
40 Truchan Wiesław Żytkiejmy Nocna Dycha + Garbata Piątka Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy opłacono


Wyświetleń: 8547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ