Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Urynowicz Piotrek Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
2 Jacko Dariusz Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
3 Słotwiński Adam Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
4 Wolański Tomasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
5 Cabańska Dorota Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
6 Koczaj Malgorzata Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
7 Koczaj Mariusz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
8 Falba Zbigniew Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
9 Getek Marcin Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
10 Kołodrub Małgorzata Opole Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
11 Spyła Darosław Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
12 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
13 Krukowski Łukasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka
14 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
15 LEWANDOWSKI JAKUB ZGIERZ Nocna Dycha + Garbata Piątka
16 Cebulska Agnieszka Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege runners opłacono
17 Iwaszko Urszula Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
18 Januszewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
19 Jelski Dariusz Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka 3T BIAŁYSTOK opłacono
20 ZUBOWICZ JANINA Sejny Nocna Dycha + Garbata Piątka Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
21 Kozak Monika Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
22 Romanowicz Robert Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
23 Malesa Paweł Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy
24 Smolska Justyna Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
25 Zawiślak Waldek Łęczyca Nocna Dycha + Garbata Piątka EGGER Biskupiec biega opłacono
26 Roszkowska Sylwia Roszkowska Łódź Nocna Dycha + Garbata Piątka Galanci Ciekacze opłacono
27 Ołowski Jakub Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka NajmowiczTriathlon/KRAM.SA. opłacono
28 Warykowski Stanislaw Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
29 Suchodolski Paweł Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
30 Grądzki Wojciech Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olimpius.pl opłacono
31 Openchowska Monika Rzeszów Nocna Dycha + Garbata Piątka RunBabyRun
32 Krysiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Serduszko Team Ełk opłacono
33 Grabowicz Mirosław Sokółka Nocna Dycha + Garbata Piątka Sokólska Grupa Biegowa opłacono
34 Gabruś Dariusz EŁK Nocna Dycha + Garbata Piątka Super Drużyna Ełk opłacono
35 sokołowski Rafael suwałki Nocna Dycha + Garbata Piątka Team Biegam bo Chcę opłacono
36 Bagiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Triathlon Ełk opłacono
37 Gryżewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege Runners opłacono
38 Truchan Wiesław Żytkiejmy Nocna Dycha + Garbata Piątka Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy opłacono
39 Łaskowska Marzena Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Wkurw_team
40 Łaskowski Tomasz Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Wkurw_team


Wyświetleń: 8551

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ