Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
42.195 Wejherowo | |||||||||
1 | Skuza Mateusz | Wejherowo | 10 km | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
2 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
3 | Konkel Andrzej | Władysławowo | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo | |||||||||
4 | Gojke Dawid | Władysławowo | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure team | |||||||||
5 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | 10 km | BigYellowFoot Adventure team | |||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
6 | Cybula Paweł | Kazimierz | 10 km | Danfoss Tuchom | opłacono on-line | ||||
Darzlubskie Dziki | |||||||||
7 | Jednachowski Krzysztof | Puck | 10 km | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
8 | Jednachowski Radosław | Darzlubie | 10 km | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
9 | Jednachowski Artur | Darzlubie | 10 km | Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
G.EN. Gaz Energia | |||||||||
10 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | 10 km | G.EN. Gaz Energia | opłacono on-line | ||||
ISKRA Połczyno | |||||||||
11 | Groenwald Dariusz | Połczyno | 10 km | ISKRA Połczyno | opłacono on-line | ||||
KP PSP Puck | |||||||||
12 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | 10 km | KP PSP Puck | opłacono on-line | ||||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
13 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | 10 km | Kaszëbë Łebcz | opłacono on-line | ||||
Kicaj Domatowko | |||||||||
14 | Willner Waldemar | Domatowko | 10 km | Kicaj Domatowko | opłacono on-line | ||||
Korona Biega | |||||||||
15 | Ceszke Błażej | Strzelno | 10 km | Korona Biega | opłacono on-line | ||||
Korona Żelistrzewo Biega | |||||||||
16 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | 10 km | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | ||||
Kosakowski Klub HDK | |||||||||
17 | Karwowska Danuta | Mosty | 10 km | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line | ||||
Krokowa biega/ OSP Krokowa | |||||||||
18 | Chojnacka Natalia | Lisewo | 10 km | Krokowa biega/ OSP Krokowa | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
19 | Lunk Krzysztof | Puck | 10 km | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
20 | Karczewski Grzegorz | Hel | 10 km | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
21 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | 10 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
22 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | 10 km | Maja Team | opłacono on-line | ||||
Morsy Familijne | |||||||||
23 | Lemanski Piotr | Połchowo | 10 km | Morsy Familijne | opłacono on-line | ||||
OSP DARZLUBIE | |||||||||
24 | Szewka Maciej | Darzlubie | 10 km | OSP DARZLUBIE | opłacono on-line | ||||
OSP Starzyno | |||||||||
25 | Szymański Artur | Starzyno | 10 km | OSP Starzyno | opłacono on-line | ||||
POŁCZYNO BIEGA | |||||||||
26 | Klahs Artur | Połczyno Bis | 10 km | POŁCZYNO BIEGA | opłacono on-line | ||||
Run Babys | |||||||||
27 | Krauza Grażyna | Bolszewo | 10 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
28 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | 10 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
29 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
30 | Bruszewska- Głombiowska Monika | Gdynia | 10 km | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
31 | Riegel Mateusz | Gdańsk | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
32 | Gierszewski Łukasz | Gdańsk | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
33 | Romanowski Paweł | Gdańsk | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
34 | Dobrzeniecki Marcin | Gdansk | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
35 | Dopierała Przemek | Gdańsk | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
36 | Holz Oskar | Tczew | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
37 | Oberzig Tomasz | Reda | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
38 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
39 | Okrój Arkadiusz | Reda | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Tri Sea Mewa Władysławowo | |||||||||
40 | Bystram Aleksandra | Puck | 10 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | |||||||||
41 | Kreft Maciej | Puck | 10 km | Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | opłacono on-line | ||||
Wymiatacze | |||||||||
42 | Zawalska Marta | Dębogórze | 10 km | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
43 | Jantowski Zbigniew | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
44 | Kankowska Justyna | Luzino | 10 km | opłacono on-line | |||||
45 | Lipińska Maja | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
46 | Lipiński Sławomir | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
47 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
48 | Pulczynska Anna | Starzyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
49 | Lademann Marek | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
50 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
51 | Baniel Paweł | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
52 | Walkusz Kamila | Żelistrzewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
53 | Pilc-Bojke Ewelina | Żelistrzewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
54 | Gawlik Mariusz | Mosty | 10 km | opłacono on-line | |||||
55 | Gawlik Danuta | Mosty | 10 km | opłacono on-line | |||||
56 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | 10 km | opłacono on-line | |||||
57 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
58 | Herman Jacek | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
59 | Herman Krystiana | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
60 | Licau Paweł | Władysławowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
61 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | 10 km | opłacono on-line | |||||
62 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
63 | Roraf Magdalena | Celbowo | 10 km | opłacono | |||||
64 | Klahs Jakub | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
65 | Klahs Katarzyna | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
66 | Nowara Janusz | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
67 | Tempski Szymon | Łebcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
68 | Strosin Tomasz | rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
69 | Kałaska Radosław | Rewa | 10 km | opłacono on-line | |||||
70 | Milewczyk Rafał | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
71 | Płotka Krzysztof | Rekowo Górne | 10 km | opłacono on-line | |||||
72 | Marszałek Jerzy | Puck | 10 km | opłacono on-line | |||||
73 | Bojke Leszek | Domatówko | 10 km | opłacono on-line | |||||
74 | Moska Dawid | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
75 | Okrój Gabriela | Domatówko | 10 km | opłacono on-line | |||||
76 | Łęgowski Janusz | Puck | 10 km | opłacono on-line | |||||
77 | Mislisz Piotr | Osłonino | 10 km | opłacono on-line | |||||
78 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | 10 km | opłacono on-line | |||||
79 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
80 | Labun Zenon | Mrzezino | 10 km | opłacono on-line | |||||
81 | Kurajk Marian | Mechowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
82 | Wolszon Sławomir | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
83 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
84 | Król Benedykt | Werblinia | 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Chudzik Beata | Władysławowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
87 | Kosowski Marcin | Wrocław | 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Rawska Aleksandra | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
89 | Bolin Józef | Władysławowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Karwowski Krystian | Mosty | 10 km | opłacono on-line | |||||
91 | Kobylski Maciej | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
92 | Iwańska Sylwia | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Dettlaff Sławomir | Połczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
94 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
95 | Szymański Krzysztof | Domatówko | 10 km | opłacono on-line | |||||
96 | Lademann Maciej | Darzlubie | 10 km | opłacono on-line | |||||
97 | Lademann Alicja | Darzlubie | 10 km | opłacono on-line | |||||
98 | Patalas Angelika | Chłapowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
99 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | 10 km | opłacono on-line | |||||
100 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6309