Bieg im. Marcina Gogola
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gogol Łukasz Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY opłacono
2 Nowik Piotr Bialystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
3 Półtorak Krzysiek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
4 Niedźwiedzki Marcin białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
5 Wiński Adam Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
6 Krasowski Damian Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
7 Kraszewska Milena Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
8 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
9 Kalinowski Krystian Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 AGR Podlasie opłacono BM
10 Więsław Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 exZSHE opłacono BM
11 Ciunczyk Dorota Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
12 Monach Katarzyna Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
13 Osik Przemysław Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
14 Krakowski Darek Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
15 Rudnik Sławomir Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono BM
16 Rutkowski Jakub Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
17 Frąckiel Marek Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
18 Kuźma Łukasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
19 Mydlarz Jerzy Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Juvenia Białystok opłacono
20 Myszkowski Paweł Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Białystok Biega Team opłacono BM
21 Szumowski Andrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
22 Szumowski Jędrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 OSTO Białystok opłacono BM
23 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 osk SzAŁ opłacono BM
24 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
25 Pietrasz Jolanta Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 3T Białystok opłacono BM
26 Stefański Przemysław Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
27 Jańczak Paweł Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MKS Juvenia Białystok opłacono
28 Walesiuk Maciej Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
29 Bałdak Piotr Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
30 Walesiuk Monika Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
31 Rudnicka Jadwiga Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Pędziwiatr Białystok opłacono
32 Kondraciuk andrzej Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
33 Chuczun Grzegorz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
34 Kondraciuk Piotr Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
35 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 BiegoStok opłacono BM
36 Potapo Wojciech Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
37 Golonko Dariusz Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
38 Pietrzycka Magdalena Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
39 jaromin mariusz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
40 Skowera Krzysztof Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Pędziwiatr Białystok opłacono
41 Szymański Michał Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Bumszakalaka Zielone Wzgórza opłacono BM
42 Morawski Jacek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MD Run Training opłacono BM
43 Bajda Marcin Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
44 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
45 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
46 Mikulski Grzegorz Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
47 Piotrowski Rafał Choroszcz 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Nadaktywni / BBT opłacono BM
48 Grzybko Maciek Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
49 Radziszewska Joanna Fasty 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
50 Kupa Bartosz Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
51 Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
52 Kościuczyk Andrzej Izbiszcze 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono
53 Bursiewicz Emil Kleosin 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
54 Zieniewicz Andrzej Kleosin 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono BM
55 Bałdan Irena Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono
56 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono BM
57 Zajączkowski Marcin Krupniki 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
58 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
59 Domitrz Cecylia Warszawa 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono BM
60 Ostapowicz Magda Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
61 Przepióra Mateusz Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
62 Dąbrowski Rafał Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
63 Milewski Hubert Zaścianki 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni opłacono BM


Wyświetleń: 5038

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ