Bieg im. Marcina Gogola
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piotrowski Rafał Choroszcz 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Nadaktywni / BBT opłacono BM
2 Wiński Adam Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
3 Mydlarz Jerzy Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Juvenia Białystok opłacono
4 Myszkowski Paweł Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Białystok Biega Team opłacono BM
5 Szumowski Andrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
6 Szumowski Jędrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 OSTO Białystok opłacono BM
7 Szymański Michał Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Bumszakalaka Zielone Wzgórza opłacono BM
8 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
9 Pietrasz Jolanta Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 3T Białystok opłacono BM
10 Bałdak Piotr Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
11 Kraszewska Milena Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
12 Golonko Dariusz Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
13 Kalinowski Krystian Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 AGR Podlasie opłacono BM
14 Bajda Marcin Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
15 Ostapowicz Magda Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
16 Kondraciuk Piotr Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
17 Zajączkowski Marcin Krupniki 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
18 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
19 Osik Przemysław Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
20 Potapo Wojciech Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
21 Gogol Łukasz Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY opłacono
22 Gogol Marcin Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY /Biegnę z Wami !
23 Przepióra Mateusz Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
24 Dąbrowski Rafał Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
25 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
26 Niedźwiedzki Marcin białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
27 Rutkowski Jakub Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
28 Frąckiel Marek Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
29 Kuźma Łukasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
30 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
31 Kondraciuk andrzej Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
32 Skowera Krzysztof Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Pędziwiatr Białystok opłacono
33 Kupa Bartosz Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
34 Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
35 Krasowski Damian Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
36 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 BiegoStok opłacono BM
37 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 osk SzAŁ opłacono BM
38 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono BM
39 Krakowski Darek Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
40 jaromin mariusz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
41 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
42 Bursiewicz Emil Kleosin 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
43 Ciunczyk Dorota Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
44 Monach Katarzyna Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
45 Radziszewska Joanna Fasty 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
46 Mikulski Grzegorz Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
47 Stefański Przemysław Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
48 Chuczun Grzegorz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
49 Grzybko Maciek Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
50 Bałdan Irena Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono
51 Morawski Jacek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MD Run Training opłacono BM
52 Rudnik Sławomir Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono BM
53 Rudnicka Jadwiga Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Pędziwiatr Białystok opłacono
54 Domitrz Cecylia Warszawa 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono BM
55 Zieniewicz Andrzej Kleosin 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono BM
56 Milewski Hubert Zaścianki 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni opłacono BM
57 Walesiuk Maciej Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
58 Walesiuk Monika Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
59 Pietrzycka Magdalena Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
60 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15
61 Półtorak Krzysiek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
62 Nowik Piotr Bialystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
63 Kościuczyk Andrzej Izbiszcze 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono
64 Jańczak Paweł Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MKS Juvenia Białystok opłacono
65 Więsław Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 exZSHE opłacono BM


Wyświetleń: 4995

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ