Bieg im. Marcina Gogola
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gogol Łukasz Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY opłacono
2 Gogol Marcin Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY /Biegnę z Wami !
3 Nowik Piotr Bialystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
4 Półtorak Krzysiek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
5 Niedźwiedzki Marcin białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
6 Wiński Adam Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
7 Krasowski Damian Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
8 Kraszewska Milena Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
9 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
10 Kalinowski Krystian Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 AGR Podlasie opłacono BM
11 Więsław Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 exZSHE opłacono BM
12 Ciunczyk Dorota Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
13 Monach Katarzyna Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
14 Osik Przemysław Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
15 Krakowski Darek Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
16 Rudnik Sławomir Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono BM
17 Rutkowski Jakub Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
18 Frąckiel Marek Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
19 Kuźma Łukasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
20 Mydlarz Jerzy Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Juvenia Białystok opłacono
21 Myszkowski Paweł Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Białystok Biega Team opłacono BM
22 Szumowski Andrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
23 Szumowski Jędrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 OSTO Białystok opłacono BM
24 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 osk SzAŁ opłacono BM
25 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
26 Pietrasz Jolanta Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 3T Białystok opłacono BM
27 Stefański Przemysław Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
28 Jańczak Paweł Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MKS Juvenia Białystok opłacono
29 Walesiuk Maciej Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
30 Bałdak Piotr Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
31 Walesiuk Monika Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
32 Rudnicka Jadwiga Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Pędziwiatr Białystok opłacono
33 Kondraciuk andrzej Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
34 Chuczun Grzegorz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
35 Kondraciuk Piotr Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
36 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 BiegoStok opłacono BM
37 Potapo Wojciech Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
38 Golonko Dariusz Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
39 Pietrzycka Magdalena Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
40 jaromin mariusz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
41 Skowera Krzysztof Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Pędziwiatr Białystok opłacono
42 Szymański Michał Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Bumszakalaka Zielone Wzgórza opłacono BM
43 Morawski Jacek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MD Run Training opłacono BM
44 Bajda Marcin Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
45 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15
46 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
47 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
48 Mikulski Grzegorz Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
49 Piotrowski Rafał Choroszcz 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Nadaktywni / BBT opłacono BM
50 Grzybko Maciek Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
51 Radziszewska Joanna Fasty 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
52 Kupa Bartosz Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
53 Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
54 Kościuczyk Andrzej Izbiszcze 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono
55 Bursiewicz Emil Kleosin 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
56 Zieniewicz Andrzej Kleosin 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono BM
57 Bałdan Irena Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono
58 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono BM
59 Zajączkowski Marcin Krupniki 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
60 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
61 Domitrz Cecylia Warszawa 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono BM
62 Ostapowicz Magda Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
63 Przepióra Mateusz Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
64 Dąbrowski Rafał Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
65 Milewski Hubert Zaścianki 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni opłacono BM


Wyświetleń: 4640

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ