Bieg im. Marcina Gogola
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Niedźwiedzki Marcin białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
2 Wiński Adam Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
3 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
4 Krasowski Damian Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
5 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
6 Rutkowski Jakub Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
7 Frąckiel Marek Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
8 Kuźma Łukasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
9 Domitrz Cecylia Warszawa 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono BM
10 Szumowski Andrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
11 Mikulski Grzegorz Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
12 Stefański Przemysław Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
13 Kościuczyk Andrzej Izbiszcze 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono
14 Bałdak Piotr Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
15 Chuczun Grzegorz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
16 Grzybko Maciek Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
17 jaromin mariusz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
18 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15
19 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
20 Półtorak Krzysiek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
21 Bursiewicz Emil Kleosin 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
22 Ciunczyk Dorota Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
23 Ostapowicz Magda Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
24 Monach Katarzyna Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
25 Radziszewska Joanna Fasty 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
26 Pietrasz Jolanta Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 3T Białystok opłacono BM
27 Walesiuk Maciej Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
28 Walesiuk Monika Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
29 Potapo Wojciech Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
30 Pietrzycka Magdalena Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
31 Kalinowski Krystian Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 AGR Podlasie opłacono BM
32 Gogol Łukasz Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY opłacono
33 Gogol Marcin Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY /Biegnę z Wami !
34 Przepióra Mateusz Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
35 Dąbrowski Rafał Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
36 Krakowski Darek Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
37 Nowik Piotr Bialystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
38 Osik Przemysław Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
39 Bajda Marcin Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
40 Kraszewska Milena Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
41 Myszkowski Paweł Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Białystok Biega Team opłacono BM
42 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
43 Zajączkowski Marcin Krupniki 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
44 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 BiegoStok opłacono BM
45 Szymański Michał Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Bumszakalaka Zielone Wzgórza opłacono BM
46 Więsław Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 exZSHE opłacono BM
47 Bałdan Irena Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono
48 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono BM
49 Zieniewicz Andrzej Kleosin 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono BM
50 Mydlarz Jerzy Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Juvenia Białystok opłacono
51 Kupa Bartosz Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
52 Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
53 Kondraciuk andrzej Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
54 Kondraciuk Piotr Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
55 Morawski Jacek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MD Run Training opłacono BM
56 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
57 Jańczak Paweł Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MKS Juvenia Białystok opłacono
58 Golonko Dariusz Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
59 Milewski Hubert Zaścianki 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni opłacono BM
60 Piotrowski Rafał Choroszcz 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Nadaktywni / BBT opłacono BM
61 Rudnik Sławomir Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono BM
62 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 osk SzAŁ opłacono BM
63 Szumowski Jędrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 OSTO Białystok opłacono BM
64 Rudnicka Jadwiga Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Pędziwiatr Białystok opłacono
65 Skowera Krzysztof Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Pędziwiatr Białystok opłacono


Wyświetleń: 4634

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ