Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3T Białystok | |||||||||
1 | Radziszewska Joanna | Fasty | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
2 | Monach Katarzyna | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
3 | Ciunczyk Dorota | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
4 | Bursiewicz Emil | Kleosin | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
5 | Półtorak Krzysiek | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
6 | Pietrzycka Magdalena | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
7 | Potapo Wojciech | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
8 | Walesiuk Monika | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
9 | Walesiuk Maciej | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
10 | Pietrasz Jolanta | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
11 | Ostapowicz Magda | Wasilków | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | 3T Białystok | opłacono BM | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
12 | Kalinowski Krystian | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | AGR Podlasie | opłacono BM | ||||
BACIUTY | |||||||||
13 | Gogol Łukasz | Baciuty | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | BACIUTY | opłacono | ||||
BACIUTY /Biegnę z Wami ! | |||||||||
14 | Gogol Marcin | Baciuty | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | BACIUTY /Biegnę z Wami ! | |||||
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | |||||||||
15 | Kraszewska Milena | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM | opłacono BM | ||||
Band of Runners | |||||||||
16 | Dąbrowski Rafał | Wasilków | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Band of Runners | opłacono | ||||
17 | Przepióra Mateusz | Wasilków | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Band of Runners | opłacono | ||||
Bialostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
18 | Krakowski Darek | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
19 | Nowik Piotr | Bialystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
20 | Osik Przemysław | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
21 | Bajda Marcin | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono BM | ||||
Białystok Biega Team | |||||||||
22 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
23 | Zajączkowski Marcin | Krupniki | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
24 | Myszkowski Paweł | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | Białystok Biega Team | opłacono BM | ||||
BiegoStok | |||||||||
25 | Karpacz Katarzyna | BIAŁYSTOK | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | BiegoStok | opłacono BM | ||||
Bumszakalaka Zielone Wzgórza | |||||||||
26 | Szymański Michał | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | Bumszakalaka Zielone Wzgórza | opłacono BM | ||||
Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | |||||||||
27 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono BM | ||||
Grupa biegowa Czarna białostocka | |||||||||
28 | Bałdan Irena | Kosmaty Borek | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Grupa biegowa Czarna białostocka | opłacono | ||||
29 | BAŁDAN TOMASZ | Kosmaty Borek | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Grupa biegowa Czarna białostocka | opłacono BM | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
30 | Mydlarz Jerzy | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
Klub biegaczy JYSK | |||||||||
31 | Ewa Trypuć - Kupa | Hajnówka | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Klub biegaczy JYSK | opłacono BM | ||||
32 | Kupa Bartosz | Hajnówka | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Klub biegaczy JYSK | opłacono BM | ||||
Kondraciuk Team | |||||||||
33 | Kondraciuk andrzej | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Kondraciuk Team | opłacono BM | ||||
34 | Kondraciuk Piotr | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | Kondraciuk Team | opłacono BM | ||||
MD Run Training | |||||||||
35 | Morawski Jacek | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | MD Run Training | opłacono BM | ||||
MKS Juvenia Białystok | |||||||||
36 | Golonko Dariusz | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | MKS Juvenia Białystok | opłacono BM | ||||
37 | Jańczak Paweł | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | MKS Juvenia Białystok | opłacono | ||||
38 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | MKS Juvenia Białystok | opłacono BM | ||||
Nadaktywni | |||||||||
39 | Milewski Hubert | Zaścianki | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | Nadaktywni | opłacono BM | ||||
Nadaktywni / BBT | |||||||||
40 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | Nadaktywni / BBT | opłacono BM | ||||
Nadaktywni / Podlasie 4x4 | |||||||||
41 | Rudnik Sławomir | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | opłacono BM | ||||
OSTO Białystok | |||||||||
42 | Szumowski Jędrzej | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | OSTO Białystok | opłacono BM | ||||
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
43 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | Pędziwiatr Białystok | opłacono | ||||
44 | Skowera Krzysztof | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | Pędziwiatr Białystok | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
45 | Grzybko Maciek | Choroszcz | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono BM | |||||
46 | Chuczun Grzegorz | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono | |||||
47 | Kościuczyk Andrzej | Izbiszcze | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | opłacono | |||||
48 | Stefański Przemysław | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono | |||||
49 | Mikulski Grzegorz | Choroszcz | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono BM | |||||
50 | Kuźma Łukasz | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
51 | Frąckiel Marek | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
52 | Rutkowski Jakub | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
53 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono BM | |||||
54 | Niedźwiedzki Marcin | białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
55 | Kotowski Tomasz | Białystok | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
56 | Kotowski Tomasz | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | ||||||
57 | jaromin mariusz | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono BM | |||||
58 | Bałdak Piotr | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | opłacono BM | |||||
59 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 | opłacono BM | |||||
60 | Szumowski Andrzej | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | opłacono BM | |||||
61 | Domitrz Cecylia | Warszawa | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | opłacono BM | |||||
62 | Wiński Adam | Białystok | 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 | opłacono BM | |||||
63 | Krasowski Damian | Białystok | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | opłacono BM | |||||
exZSHE | |||||||||
64 | Więsław Tomasz | Białystok | 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 | exZSHE | opłacono BM | ||||
osk SzAŁ | |||||||||
65 | WRZESIŃSKI ZDZISŁAW | BIAŁYSTOK | 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 | osk SzAŁ | opłacono BM |
Wyświetleń: 10728