Rodzinny Bieg Śniadaniowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pająk Wojciech Suwałki Bieg Śniadaniowy
2 Dąbrowska Aleksandra Suwałki Bieg Śniadaniowy
3 Kamiński Piotr Suwałki Bieg Śniadaniowy
4 Żochowski Jacek Białystok Bieg Śniadaniowy
5 Żochowska Emilia Białystok Bieg Śniadaniowy
6 Senda Paweł Suwałki Bieg Śniadaniowy
7 Rurka Łukasz Września Bieg Śniadaniowy
8 Grygieńć-Sekścińska Ewa Warszawa Bieg Śniadaniowy
9 STELMACHOWSKA ANNA SUWAŁKI Bieg Śniadaniowy
10 Andruszkiewicz Katarzyna Suwałki Bieg Śniadaniowy
11 Wasilewski Andrzej Augustów Bieg Śniadaniowy Bracia jaćwieży
12 Nawrocki Sławomir Gołdap Bieg Śniadaniowy 15.pplot Goldap
13 Chomiczewski Jacek Gołdap Bieg Śniadaniowy
14 Nawrocki Michał Gołdap Bieg Śniadaniowy
15 Jachna Dariusz Bartoszyce Bieg Śniadaniowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
16 Nowicka Maja Suwałki Bieg Śniadaniowy
17 Nowicki Piotr Suwałki Bieg Śniadaniowy
18 Nowicki Michał Suwałki Bieg Śniadaniowy
19 Nowicka Monika Suwałki Bieg Śniadaniowy
20 Chodorowska Elżbieta Suwałki Bieg Śniadaniowy
21 Orłowski Hubert Suwałki Bieg Śniadaniowy
22 Wasilewski Michał Suwałki Bieg Śniadaniowy
23 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Bieg Śniadaniowy 12BLP-Suwałki
24 Niedźwiecka Katarzyna Suwałki Bieg Śniadaniowy
25 Masalska Anna Suwałki Bieg Śniadaniowy
26 Milanowska Anna Augustów Bieg Śniadaniowy Nowicki Team
27 sokołowska katarzyna suwałki Bieg Śniadaniowy Nowicki Team
28 Łobasiuk Iwona Suwałki Bieg Śniadaniowy Fundacja Kierunek Ultra
29 Korżyńska Nel Suwałki Bieg Śniadaniowy Bracia Jaćwieży
30 Korżyński Emil Suwałki Bieg Śniadaniowy Bracia Jaćwieży
31 JAKUBOWSKI LUKASZ SUWAŁKI Bieg Śniadaniowy
32 Bożeń Barbara Suwałki Bieg Śniadaniowy
33 J Karol Suwałki Bieg Śniadaniowy
34 W Adrianna Suwałki Bieg Śniadaniowy
35 Senda Paulina Suwałki Bieg Śniadaniowy
36 jewdokimow michal suwalki Bieg Śniadaniowy
37 Moćkun Kamil Krasnopol Bieg Śniadaniowy
38 Korżyńska Izabela Suwałki Bieg Śniadaniowy Bracia Jaćwieży
39 Andryszczyk Miłosz Suwałki Bieg Śniadaniowy
40 Andryszczyk Przemysław Suwałki Bieg Śniadaniowy
41 Andryszczyk Marek Suwałki Bieg Śniadaniowy
42 Andryszczyk Monika Suwałki Bieg Śniadaniowy
43 Drażba Martyna Suwałki Bieg Śniadaniowy fizjoterapia-suwałki.pl
44 Ogórkis Dariusz Sejny Bieg Śniadaniowy fizjoterapia-suwałki.pl
45 Drażba Justyna Suwałki Bieg Śniadaniowy fizjoterapia-suwałki.pl
46 Drażba Łukasz Suwałki Bieg Śniadaniowy fizjoterapia-suwałki.pl
47 Czernialis Paweł Suwałki Bieg Śniadaniowy
48 Mościński Marcin Suwałki Bieg Śniadaniowy
49 TRUCHAN RAFAŁ SUWAŁKI Bieg Śniadaniowy Porta active team
50 Pietrzak Helena Suwałki Bieg Śniadaniowy
51 Pietrzak Stefania Suwałki Bieg Śniadaniowy
52 Pietrzak Marcin Suwałki Bieg Śniadaniowy
53 Pietrzak Kinga Suwałki Bieg Śniadaniowy
54 safianowski stanisław Suwałki Bieg Śniadaniowy
55 Safianowska Amelia Suwałki Bieg Śniadaniowy
56 Safianowski Mateusz Suwałki Bieg Śniadaniowy
57 Pieślak Michał Suwałki Bieg Śniadaniowy
58 Ruszewski Bartosz Suwałki Bieg Śniadaniowy
59 Ruszewska Anna Suwałki Bieg Śniadaniowy
60 Andruszkiewicz Paulina Suwałki Bieg Śniadaniowy Świat księżniczek Barbie
61 Ruszewski Jakub Suwałki Bieg Śniadaniowy
62 Ciszewski Kamil Suwałki Bieg Śniadaniowy Świat księżniczek Barbie
63 Ruszewski Jarosław Suwałki Bieg Śniadaniowy
64 Gorski Mateusz Stoki Bieg Śniadaniowy
65 Nowiczenko Dawid Suwałki Bieg Śniadaniowy IAKMW Krav Maga Suwałki
66 Trochimczyk Inga Białystok Bieg Śniadaniowy KPR Białystok
67 Trochimczyk Radosław Białystok Bieg Śniadaniowy KPR Białystok
68 Szwengier - Trochimczyk Anna Białystok Bieg Śniadaniowy KPR Białystok
69 Kubas Mateusz Suwałki Bieg Śniadaniowy
70 Rutkowska Agata Suwałki Bieg Śniadaniowy
71 Podolska Anna Suwałki Bieg Śniadaniowy
72 Górski Grzegorz Stoki Bieg Śniadaniowy
73 Harasim Hanna Suwałki Bieg Śniadaniowy
74 Dardziński Krzysztof Augustów Bieg Śniadaniowy Team Biegam bo Chce.
75 Małkiński Bartosz Suwałki Bieg Śniadaniowy
76 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Bieg Śniadaniowy TEAM Biegam bo chcę.
77 Ciepłowski Ryszard Suwałki Bieg Śniadaniowy
78 Raźniewski Rafał Suwałki Bieg Śniadaniowy
79 Raźniewski Adam Suwałki Bieg Śniadaniowy
80 Raźniewska Alicja Suwałki Bieg Śniadaniowy
81 Kowalewska Anna Suwałki Bieg Śniadaniowy
82 mościńska Martyna Suwałki Bieg Śniadaniowy
83 Mościński Mateusz Suwałki Bieg Śniadaniowy
84 Mościńska Kamila Suwałki Bieg Śniadaniowy
85 Mościński Karol Suwałki Bieg Śniadaniowy
86 Mościński Kamil Suwałki Bieg Śniadaniowy
87 Mościńska Elżbieta Suwałki Bieg Śniadaniowy
88 Mościński Bogdan Suwałki Bieg Śniadaniowy
89 Tylenda Ewelina Suwałki Bieg Śniadaniowy
90 Tylenda Michał Suwałki Bieg Śniadaniowy IAKMW Krav Maga Suwałki
91 Bałulis Daiwa Suwałki Bieg Śniadaniowy Team Biegam bo chcę.
92 Bałulis Rajmund Suwałki Bieg Śniadaniowy TEAM Biegam bo chcę.
93 Bogdan Malwina Suwałki Bieg Śniadaniowy
94 Bogdan Marcin Suwałki Bieg Śniadaniowy
95 Milanowski Grzegorz Augustow Bieg Śniadaniowy Nowicki Team
96 Łaskowska Marzena Olecko Bieg Śniadaniowy Wkurw_team
97 Łaskowski Tomasz Olecko Bieg Śniadaniowy Wkurw_team
98 Popowski Wojciech Suwałki Bieg Śniadaniowy Team Biegam bo chcę
99 Kwiatkowski Michał Suwałki Bieg Śniadaniowy
100 Kwiatkowski Łukasz Suwałki Bieg Śniadaniowy


Wyświetleń: 1846

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ