IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK
Grupa ZŁOTA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miszewska - Zasadna Magdalena Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
2 Dudkowski Piotr Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
3 Dudkowska Natalia Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
4 Słupczewska Natalia Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
5 Mantyk Andrii Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
6 Piwoński Robert Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
7 Rolińska Barbara Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
8 Roliński Cezary Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
9 Lempkowski Joanna Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
10 Lempkowski Przemysław Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
11 Fojut Marcin Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
12 Wiśniewski Łukasz Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
13 Wroniszewska Marta DZIKOWO Grupa ZŁOTA opłacono on-line
14 Mirecki Marcin Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
15 Mirecka Olga Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
16 Rumińska Aleksandra Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
17 Lewandowski Sylwester Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
18 Gizela Władysław Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
19 Swobodzińska Kamila Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
20 Swobodziński Przemysław Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
21 Thiem Paweł Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
22 Hertsoh Anton Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
23 Gizela Marcin Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
24 Rumiński Maciej Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
25 Rumiński Michał Dzikowo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
26 Rumińska Milena Dzikowo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
27 Malinowski Tomasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
28 Jóskowski Marcin Mała Nieszawka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
29 Jakubowska Lucyna Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
30 Zielińska Justyna Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
31 Piskorska Marta Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
32 Orzechowska Katarzyna Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
33 Gościak Łukasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
34 Baliński Szymon Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
35 Brzozowski Szymon Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
36 Suliński Radosław Bydgoszcz Grupa ZŁOTA RUN PaRaDa opłacono on-line
37 Kozłowska Karolina BYDGOSZCZ Grupa ZŁOTA opłacono on-line
38 Guździoł Jarosław Solec kujawski Grupa ZŁOTA TBKM WILK Solec Kujawski opłacono on-line
39 Stachowiak Dawid Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
40 Czaja Jaroslaw Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line


Wyświetleń: 5155

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ