Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | opłacono on-line |
2 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | ŻÓŁTOKRÓLEWSCY | opłacono on-line |
3 | Dzierżawski Łukasz | Włocławek | Polska | Grupa SREBRNA | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
4 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Grupa DIAMENTOWA | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono on-line |
5 | Grąbczewski Grzegorz | Włocławek | Polska | Grupa SREBRNA | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
6 | Tomaszewski Krzysztof | Torun | Polska | Grupa DIAMENTOWA | United Runners | opłacono on-line |
7 | Rzeszowski Jakub | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | UMK w Toruniu | opłacono on-line |
8 | Wajchert Łukasz | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line |
9 | Łukawski Damian | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | TurboGroszki.run | opłacono on-line |
10 | Osiński Piotr | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Tęczowa Kraina | opłacono on-line |
11 | Guździoł Jarosław | Solec kujawski | Polska | Grupa ZŁOTA | TBKM WILK Solec Kujawski | opłacono on-line |
12 | Jurek Karolina | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | |
13 | Pietrzak Małgorzata | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | opłacono on-line |
14 | Burda Daniel | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | opłacono on-line |
15 | Kośmieja Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | opłacono on-line |
16 | Nowacka Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | opłacono on-line |
17 | Nowacka Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Tartak Otorowo | opłacono on-line |
18 | Stucka Dorota | Sulnowo | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
19 | Zdrada Aneta | Solec Kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | Spacerowicze | opłacono on-line |
20 | Zdrada Sławomir | Solec Kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | Spacerowicze | opłacono on-line |
21 | Stomski Krzysztof | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Soleccy Biegacze | opłacono on-line |
22 | Wojtecki Łukasz | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | Soleccy Biegacze | opłacono on-line |
23 | Żuchowski Paweł | Toruń | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Sfora BMK | |
24 | Suliński Radosław | Bydgoszcz | Polska | Grupa ZŁOTA | RUN PaRaDa | opłacono on-line |
25 | Rydzyńska Kaja | Kobylarnia | Polska | Grupa BRĄZOWA | RAION | opłacono on-line |
26 | Kochowicz Anna | Zielonka | Polska | Grupa SREBRNA | Psioaktywni | opłacono on-line |
27 | Słojewska Dorota | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Psioaktywni | opłacono on-line |
28 | Ścisławska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Pędzące żółwie | opłacono on-line |
29 | Maciejewski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Pędzące żółwie | opłacono on-line |
30 | Pindel Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Pędzące żółwie | opłacono on-line |
31 | Gmurska-Pindel Emilia | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | Pędzące żółwie | opłacono on-line |
32 | Jakubowska Lucyna | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
33 | Gizela Marcin | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
34 | Hertsoh Anton | Toruń | Ukraina | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
35 | Thiem Paweł | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
36 | Swobodziński Przemysław | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
37 | Swobodzińska Kamila | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
38 | Gizela Władysław | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
39 | Lewandowski Sylwester | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
40 | Wiśniewski Łukasz | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
41 | Mantyk Andrii | Toruń | Ukraina | Grupa ZŁOTA | Owocowa Street | opłacono on-line |
42 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Grupa DIAMENTOWA | OSP POGRODZIE | |
43 | Krzewina Paweł | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Orlen Running Team | opłacono on-line |
44 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
45 | Lempkowski Przemysław | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
46 | Lempkowski Joanna | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
47 | Roliński Cezary | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
48 | Rolińska Barbara | Zblewo | Polska | Grupa ZŁOTA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
49 | Langmesser Danuta | Pinczyn | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
50 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
51 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
52 | Loose Anna | Starogard Gdański | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
53 | Kiełtyka Bożena | Pinczyn | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
54 | Szalewska Magdalena Szalewska | ZBLEWO | Polska | Grupa SREBRNA | Morsy Zblewo Run Team | opłacono on-line |
55 | Mielcarski Michal | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | MIELCAR TEAM | opłacono on-line |
56 | Konczalski Michał | Toruń | Polska | Grupa BRĄZOWA | Lete Lete Komando | opłacono on-line |
57 | Plata Sebastian | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Ikmf Włocławek | opłacono on-line |
58 | Witkiewicz-Łukaszek Sandra | Osielsko | Polska | Grupa BRĄZOWA | IF UKW | opłacono on-line |
59 | Misiak Agata | Solec Kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | HDR Wataha Bydgoszcz | opłacono on-line |
60 | Morawska Katarzyna | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
61 | Grabowska Beata | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
62 | Popławska Aleksandra | Ciechocinek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
63 | Piotrowska Agnieszka Piotrowska | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
64 | Cichocka Małgorzata | rożno-parcele | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Fuck the PESEL | opłacono on-line |
65 | Krutul Maciej | Morzewiec | Polska | Grupa Z PSEM | Forest Gang | opłacono on-line |
66 | Nadrajkowska Joanna | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Dzikie Kuny | opłacono |
67 | Kubicki Mateusz | Złotniki Kujawskie | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Dzikie Kuny | opłacono on-line |
68 | Celanowicz Lidia | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Dzikie Kuny | opłacono on-line |
69 | Juchacz Michał | Inowrocław | Polska | Grupa SREBRNA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
70 | Wąsowski Łukasz | Inowrocław | Polska | Grupa SREBRNA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
71 | Klosowski Robert | Inowrocław | Polska | Grupa SREBRNA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
72 | Karpinski Paweł | Jacewo | Polska | Grupa SREBRNA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
73 | Zimny Damian | Inowrocław | Polska | Grupa SREBRNA | Dziki z Balczewa | opłacono on-line |
74 | Jaroszewska Anna | Tryszczyn | Polska | Grupa SREBRNA | Deep Forest | opłacono on-line |
75 | Jaroszewski Jan | Tryszczyn | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Deep Forest | opłacono on-line |
76 | Tomaszewska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | Deaf | opłacono on-line |
77 | Empel Robert | Mniszek | Polska | Grupa SREBRNA | Deaf | opłacono on-line |
78 | Noskowiak-Bajno Alicja | Bórowno | Polska | Grupa SREBRNA | Chołe kłóliki | opłacono on-line |
79 | Małecki Jakub | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
80 | Andryszak Vanessa | Nowa Wieś Wielka | Polska | Grupa SREBRNA | Brzoza Biega | opłacono on-line |
81 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Grupa DIAMENTOWA | Biegam dla Zdrowia | |
82 | Siminska Monika | Słońsko | Polska | Grupa DIAMENTOWA | BBKTS | opłacono on-line |
83 | Woźny Agnieszka | Osiek | Polska | Grupa SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
84 | Redmer Monika | Osiek | Polska | Grupa SREBRNA | BASENÓWKI | opłacono on-line |
85 | Pomóżmy Jeżom Azyl dla Jeży | SOLEC KUJAWSKI | Polska | Grupa BRĄZOWA | Azyl dla Jeży | opłacono on-line |
86 | Dębicki Dariusz | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | ¯\_(ツ)_/¯ | opłacono on-line |
87 | Uss Mariusz | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
88 | Rzętkowski Artur | Solec Kujawski | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
89 | Plata Agnieszka | Włocławek | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
90 | Wolak Piotr | Solec Kujawski | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
91 | Czaja Jaroslaw | Bydgoszcz | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
92 | Piotrowska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
93 | Kamper Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Grupa SREBRNA | opłacono on-line | |
94 | Stachowiak Dawid | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
95 | Matuszewska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | Grupa BRĄZOWA | ||
96 | Wiśniewski Krzysztof | Inowrocław | Polska | Grupa DIAMENTOWA | opłacono on-line | |
97 | Wiśniewski Bartosz | Inowrocław | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
98 | Chlebosz Sylwia | Solec Kujawski | Polska | Grupa BRĄZOWA | opłacono on-line | |
99 | Kozłowska Karolina | BYDGOSZCZ | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line | |
100 | Brzozowski Szymon | Toruń | Polska | Grupa ZŁOTA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17325