IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryszak Vanessa Nowa Wieś Wielka Grupa SREBRNA Brzoza Biega opłacono on-line
2 Andrzejewska Sylwia Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
3 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
4 Baliński Szymon Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
5 Baranowski Kamil Baranowski kowal Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
6 Barca Emilia Zblewo Grupa SREBRNA Morsy Zblewo opłacono on-line
7 Bednarek Artur Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
8 Bednarek Konrad Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
9 Bednarek Magdalena Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
10 Brzozowski Szymon Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
11 Burda Daniel Solec Kujawski Grupa SREBRNA Tartak Otorowo opłacono on-line
12 Błaszkiewicz Marzena Borówno Grupa SREBRNA opłacono
13 Celanowicz Lidia Inowrocław Grupa DIAMENTOWA Dzikie Kuny opłacono on-line
14 Chlebosz Sylwia Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
15 Chojnacki Michał Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
16 Cichocka Małgorzata rożno-parcele Grupa DIAMENTOWA Fuck the PESEL opłacono on-line
17 Cichowska Joanna Durąg Grupa DIAMENTOWA
18 Cmandicz Cmandicz Vasylij SOLEC KUJAWSKI Grupa SREBRNA opłacono on-line
19 Czaja Jaroslaw Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
20 Czerwiński Filip Mogilno Grupa SREBRNA opłacono on-line
21 Damps Katarzyna Skrzeszewo Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
22 Dębicki Dariusz Włocławek Grupa DIAMENTOWA ¯\_(ツ)_/¯ opłacono on-line
23 DERON ŁUKASZ BYDGOSZCZ Grupa SREBRNA opłacono on-line
24 Domagała Agnieszka Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
25 Dudkowska Natalia Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
26 Dudkowski Piotr Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
27 Dzierżawski Łukasz Włocławek Grupa SREBRNA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono on-line
28 Empel Robert Mniszek Grupa SREBRNA Deaf opłacono on-line
29 Figiel Marika Jelenia Gora Grupa Z PSEM opłacono on-line
30 Fojut Marcin Bytonia Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
31 Galczak Karolina Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
32 Gizela Marcin Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
33 Gizela Władysław Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
34 Glanc Katarzyna Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
35 Gmurska-Pindel Emilia Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pędzące żółwie opłacono on-line
36 Godziuk Marta Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
37 Godziuk Roman Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
38 Gordon Michał Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
39 Górecki Łukasz Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
40 Górski Marian Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
41 Gościak Łukasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
42 Grąbczewski Grzegorz Włocławek Grupa SREBRNA WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono on-line
43 Grabowska Beata Włocławek Grupa DIAMENTOWA Fuck the PESEL opłacono on-line
44 Gracz Adam Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
45 Guździoł Jarosław Solec kujawski Grupa ZŁOTA TBKM WILK Solec Kujawski opłacono on-line
46 han agnieszka białe błota Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
47 han sławomir białe błota Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
48 Hertsoh Anton Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
49 Iliv Andrzej Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
50 Jakubowska Lucyna Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
51 Jaroszewska Anna Tryszczyn Grupa SREBRNA Deep Forest opłacono on-line
52 Jaroszewski Jan Tryszczyn Grupa DIAMENTOWA Deep Forest opłacono on-line
53 Jasiński Sylwester Lipno Grupa DIAMENTOWA WKB Maratończyk Włocławek opłacono on-line
54 Jastrzębski Rafał Babięty Grupa SREBRNA opłacono on-line
55 Jóskowski Marcin Mała Nieszawka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
56 Juchacz Michał Inowrocław Grupa SREBRNA Dziki z Balczewa opłacono on-line
57 Jurek Karolina Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Otorowo
58 Kalinowska Aleksandra Brześć Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
59 Kamper Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
60 Karpinski Paweł Jacewo Grupa SREBRNA Dziki z Balczewa opłacono on-line
61 Kiełtyka Bożena Pinczyn Grupa SREBRNA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
62 Klosowski Robert Inowrocław Grupa SREBRNA Dziki z Balczewa opłacono on-line
63 Kochowicz Anna Zielonka Grupa SREBRNA Psioaktywni opłacono on-line
64 Konczalski Michał Toruń Grupa BRĄZOWA Lete Lete Komando opłacono on-line
65 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka Grupa SREBRNA opłacono on-line
66 Kosior Marcel Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
67 Kośmieja Arkadiusz Bydgoszcz Grupa SREBRNA Tartak Otorowo opłacono on-line
68 Kozłowska Karolina BYDGOSZCZ Grupa ZŁOTA opłacono on-line
69 Kruszyna Renata Dziemionna Grupa SREBRNA opłacono on-line
70 Kruszyna Wiktor Dziemionna Grupa SREBRNA opłacono on-line
71 Krutul Maciej Morzewiec Grupa Z PSEM Forest Gang opłacono on-line
72 Krzewina Paweł Włocławek Grupa DIAMENTOWA Orlen Running Team opłacono on-line
73 Kubacki Krystian Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
74 Kubicki Mateusz Złotniki Kujawskie Grupa DIAMENTOWA Dzikie Kuny opłacono on-line
75 KUCHARSKA DOROTA CHEŁMŻA Grupa SREBRNA opłacono on-line
76 KUCHARSKI KRZYSZTOF KOŃCZEWICE Grupa SREBRNA opłacono on-line
77 Kuźmińska Agnieszka Barcin Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
78 Kwasik Marlena Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
79 Kwasik Wojciech Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
80 Kwasiński Mariusz Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
81 kwiatkowska anna wloclawek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
82 Kwiatkowska Stefania Łasin Grupa SREBRNA opłacono on-line
83 Langmesser Danuta Pinczyn Grupa SREBRNA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
84 Lempkowski Joanna Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
85 Lempkowski Przemysław Zblewo Grupa ZŁOTA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
86 Lewandowski Sylwester Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
87 Loose Anna Starogard Gdański Grupa SREBRNA Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
88 Luptowska Nicole Koronowo Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
89 Maciejewski Szymon Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA Pędzące żółwie opłacono on-line
90 Madaj Marcin Warząchewka Królewska Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
91 Madurajski Marcin Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
92 Malinowski Tomasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
93 Mantyk Andrii Toruń Grupa ZŁOTA Owocowa Street opłacono on-line
94 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA
95 Małecki Jakub Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA Bydgoskie Okonie opłacono on-line
96 Mielcarski Michal Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA MIELCAR TEAM opłacono on-line
97 Mirecka Olga Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
98 Mirecki Marcin Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
99 Misiak Agata Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA HDR Wataha Bydgoszcz opłacono on-line
100 Miszewska - Zasadna Magdalena Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line


Wyświetleń: 5248

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ