Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 baza lotnictwa taktycznego | |||||||||
1 | Groszkowski Marcin | Malbork | Bieg 5.5km | 22 baza lotnictwa taktycznego | |||||
Active Malbork | |||||||||
2 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5.5km | Active Malbork | opłacono | ||||
Biegacze Z Pomorza | |||||||||
3 | waldowski roman | Gdańsk | Bieg 5.5km | Biegacze Z Pomorza | opłacono | ||||
Biegacze z Pomorza | |||||||||
4 | Scharmach Katarzyna | Gdańsk | Bieg 5.5km | Biegacze z Pomorza | opłacono | ||||
Buchalter | |||||||||
5 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg 5.5km | Buchalter | opłacono | ||||
CrossElite | |||||||||
6 | Bondar Dmytro | Tczew | Bieg 5.5km | CrossElite | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
7 | Zima Jan | Minięta | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
8 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
9 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
10 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
11 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
12 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
13 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | |||||||||
14 | Dudziak Mateusz | Tczew | Bieg 5.5km | Dovista Activ Team/Real-na Gwiazdeczka | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
15 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Bieg 5.5km | Drużyna Pierścienia | |||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
16 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg 5.5km | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
17 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5.5km | First Malbork Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
18 | Szewczyk Adam | Malbork | Bieg 5.5km | First Malbork Team | opłacono | ||||
Fundacja Wsparcie na Starcie | |||||||||
19 | Brodzik Martyna | Malbork | Bieg 5.5km | Fundacja Wsparcie na Starcie | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
20 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Bieg 5.5km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
21 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Bieg 5.5km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
22 | Sobieś Alina | Gardeja | Bieg 5.5km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Godlewski Runners/22 BLT | |||||||||
23 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Bieg 5.5km | Godlewski Runners/22 BLT | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
24 | JANIK Roman | KWIDZYN | Bieg 5.5km | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
25 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Bieg 5.5km | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
26 | Kotowicz Bartosz | Kwidzyn | Bieg 5.5km | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
27 | Waśniewski Edward | Pelplin | Bieg 5.5km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
28 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Bieg 5.5km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
29 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5.5km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | |||||||||
30 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5.5km | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
31 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 5.5km | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
Malborskie Morsy | |||||||||
32 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg 5.5km | Malborskie Morsy | |||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
33 | Fojut Marcin | Bytonia | Bieg 5.5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
Moto Ladies | |||||||||
34 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gd | Bieg 5.5km | Moto Ladies | opłacono | ||||
Młynago | |||||||||
35 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Bieg 5.5km | Młynago | |||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
36 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Bieg 5.5km | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
OCEANIC | |||||||||
37 | Litwin Piotr | Gdańsk | Bieg 5.5km | OCEANIC | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
38 | Ślęzak Adam | Elbląg | Bieg 5.5km | OSP POGRODZIE | |||||
Oddam Obiad Elbląg | |||||||||
39 | Brzozowski Jacek | Elbląg | Bieg 5.5km | Oddam Obiad Elbląg | opłacono | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
40 | Wróblewski Krzysztof | Tczew | Bieg 5.5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono | ||||
Press Glass Biegamy i Wspieramy | |||||||||
41 | Kornienko Viktoria | Tczew | Bieg 5.5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono | ||||
42 | GOLICKI ADAM | TCZEW | Bieg 5.5km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | opłacono | ||||
Pruszcz Biega | |||||||||
43 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Bieg 5.5km | Pruszcz Biega | opłacono | ||||
Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | |||||||||
44 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 5.5km | Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON | opłacono | ||||
Prusz z Biega | |||||||||
45 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Bieg 5.5km | Prusz z Biega | opłacono | ||||
S...K...S... | |||||||||
46 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg 5.5km | S...K...S... | opłacono | ||||
SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | |||||||||
47 | Jędrzejewska Nadia | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg 5.5km | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
48 | Sypniewscy Hanna Antoś | Gdynia | Bieg 5.5km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
49 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5.5km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
50 | Motofa Marcin | Wąbrzeźno | Bieg 5.5km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono | ||||
Szkoła Katolicka w Tczewie | |||||||||
51 | Goike Wojciech | Skowarcz | Bieg 5.5km | Szkoła Katolicka w Tczewie | opłacono | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
52 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Bieg 5.5km | TRI Starogard Gdański | opłacono | ||||
Team JK84 | |||||||||
53 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Bieg 5.5km | Team JK84 | opłacono | ||||
54 | Janczynski Karol Janczynski | Dąbrówka Tczewska | Bieg 5.5km | Team JK84 | opłacono | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
55 | Jarocki Bartosz | Szczecin | Bieg 5.5km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
UKS Lotos Gdańsk | |||||||||
56 | Bukowski Fabian | Rożental | Bieg 5.5km | UKS Lotos Gdańsk | opłacono | ||||
ZUT Milewski | |||||||||
57 | Skrajda Szymon | Pawlice | Bieg 5.5km | ZUT Milewski | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
58 | Lenkiewicz Aleksandra | Mątowy Wielkie | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
59 | POLAK Agnieszka | Mątowy Małe | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
60 | Witek Sylwia | Malbork | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
61 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
62 | Janka Maciej | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
63 | Rosa - Cieszyńska Joanna | Mątowy Małe | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
64 | Szulc Ewelina | Miłoradz | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
65 | Leśniak Jakub | Mątowy Wielkie | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
66 | Jez Marcin | Malbork | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
67 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
68 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | Bieg 5.5km | ||||||
69 | Strzelec Paulina | Kończewice | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
70 | Wiącek Justyna | Stara Wisła | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
71 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
72 | Gdaniec Konrad | Starogard Gdański | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
73 | Rybicka Aleksandra | Kończewice | Bieg 5.5km | ||||||
74 | Wiącek Jarosław Wiącek | Miłoradz | Bieg 5.5km | ||||||
75 | Markowicz Paulina | Malbork | Bieg 5.5km | ||||||
76 | Rogoziński Dawid | Mątowy Wielkie | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
77 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
78 | Szewczyk Mariusz | Mątowy Małe | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
79 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg 5.5km | ||||||
80 | Boschke Magdalena | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
81 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
82 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
83 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
84 | Cichowska Joanna | Durąg | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
85 | Dulkiewicz Zdzisław | Kwidzyn | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
86 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
87 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
88 | Ruchlewicz URSZULA | Sztum | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
89 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
90 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
91 | Markiewicz Paweł | Elbląg, Warmińsko-mazurskie | Bieg 5.5km | ||||||
92 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
93 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
94 | Homa Henryk | Pelplin | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
95 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
96 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
97 | Kołodziejski Arkadiusz | Mątowy Małe | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
98 | Sławecki Wojtek | Malbork | Bieg 5.5km | ||||||
99 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
100 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Bieg 5.5km | ||||||
101 | Sowa Sylweter | Elbląg | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
102 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
103 | Dębicki Przemysław | Malbork | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
104 | Kozłowska Anna | Malbork | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
105 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Bieg 5.5km | opłacono | |||||
biegam bo lubię | |||||||||
106 | Goike Piotr | Skowarcz | Bieg 5.5km | biegam bo lubię | opłacono | ||||
drużyna szpiku | |||||||||
107 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5.5km | drużyna szpiku | opłacono |
Wyświetleń: 13614