Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Prokop Mariusz elbląg Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 PROKOPKI opłacono
2 Prokop Anna Elbląg Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 PROKOPKI opłacono
3 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! Dzierzgoń Team opłacono
4 Krawczyk Monika Malbork Polska Nordic Walking - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
5 Grocki Artur Elbląg Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 Drużyna Pierścienia opłacono
6 Dziedzic Rafał Kwidzyn Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
7 Naumczyk Katarzyna Malbork Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 Salon Optyczny Prestiż opłacono
8 Mackiewicz Gabriel Piaski Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
9 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Polska Nordic Walking - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
10 Majewski Dawid Elbląg Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
11 Majewska Agnieszka Elbląg Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
12 Kowalski Jacek Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! JAC KO opłacono
13 Hapke Tomasz Wilkowo Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! Traktor team gm kwidzyn opłacono
14 Piskorski Jerzy Pelplin Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
15 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
16 Grzybowski Sławomir Stanowo Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
17 Homa Henryk Pelplin Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
18 Stańczak Edward Malbork Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
19 Klimczewski Mirosław Malbork Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 opłacono
20 Sokołowska Ewa Jasna 42 Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
21 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 Buchalter opłacono
22 Wiaderski Wojciech Elbląg Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
23 Wiaderska Grażyna Elbląg Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
24 Mokwiński Czesław Pelplin Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
25 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
26 Jarczewska Renata Goleniów Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
27 Syrocki Sylwester Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
28 Jarmal Tomasz Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
29 Waśniewski Edward Pelplin Polska Bieg - 1 bieg Bruk 16.08.2020 Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
30 Kmita Sylwia Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
31 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! Kwidzyn Biega opłacono
32 Śliwiński Tadeusz Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
33 Przybyła Tomasz Janówka Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
34 Cebula Bogdan Sztum Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! LKS Zantyr Sztum opłacono
35 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! Elite Team opłacono
36 Weredycka Monika Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
37 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! Nordic Walking Pasłęk opłacono
38 Szklarska Alicja Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
39 Zima Jolanta Minięta Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
40 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska Nordic Walking - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Szumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
41 Szklarski Andrzej Elbląg Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! opłacono
42 Zima Jan Minięta Polska Bieg - wszystkie 3 starty (Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska) - Podstawka na medale Gratis !!! DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono


Wyświetleń: 28216

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ