1# CYKLO Krokowa - wyścig szosowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Płotka Witold Straszyn Mała Pętla Rowerowy Straszyn opłacono BM
2 Piecuch Zbigniew Pasłęk Duża Pętla opłacono BM
3 Jóźwik Andrzej Gdynia Duża Pętla ASE TREK Gdynia opłacono BM
4 Sredzinski Jakub Melno Duża Pętla Rowery Kwiatkowski Torun
5 Wolak Leszek Gdańsk Mała Pętla opłacono BM
6 Cieślikiewicz Szymon Gdańsk Duża Pętla opłacono BM
7 Szymanek Marcin Żarnowiec Mała Pętla opłacono BM
8 Wawrzyński Tomasz Gdynia Mała Pętla PORT GDYNIA SPORT TEAM opłacono BM
9 Pliński Aleksander Gdańsk Mała Pętla Ferro Vitello opłacono BM
10 Mallek Paweł Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono BM
11 Zajączkowska Olga Gdynia Mała Pętla opłacono BM
12 Reczek Konrad Szemud Duża Pętla opłacono BM
13 Jagoda Maciej Szemud Duża Pętla opłacono BM
14 Filipowski Arkadiusz Slawno Mała Pętla opłacono BM
15 Manturewicz Maciej Gdynia Mała Pętla Ferro Vitello opłacono BM
16 PŁAZA Jacek Pogórze Duża Pętla Peleton Trójmiasto opłacono BM
17 Brzeski Łukasz słupsk Mała Pętla MARKOS SPORT TEAM opłacono BM
18 Sulewski Łukasz Łęgowo Mała Pętla
19 Łomnicki Michał Kwidzyn Mała Pętla opłacono BM
20 Frąckowiak Sławomir Komorniki Duża Pętla
21 Zachacz Andrzej Sielsko Mała Pętla STC STARGARD ( ͡° ͜ʖ ͡°) opłacono
22 Fajks Adam Pogórze Mała Pętla opłacono BM
23 Pleczyński Marcin Gdynia Mała Pętla Czarny Specjal Team opłacono BM
24 Błażejewski Michał Gdynia Duża Pętla ASE Trek Gdynia opłacono BM
25 Komorowski Arkadiusz Gdynia Mała Pętla KS Iskra Akadamia Marynarki Wojennej opłacono BM
26 Dembek Tomasz gdańsk Mała Pętla Bike U Up opłacono BM
27 Szczepkowski Zenon Gdansk Duża Pętla opłacono BM
28 Piepka Sławomir Leśniewo Duża Pętla KLIF Team Chłapowo opłacono
29 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Mała Pętla opłacono BM
30 Śliwińska Natalia Gdańsk Mała Pętla ASE TREK Gdynia opłacono BM
31 Białowąs Maciej Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
32 Wawrzyniak Marcin Gdynia Duża Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
33 Sobieraj Arkadiusz Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
34 Kowalewski Czesław Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
35 Konkel Szymon Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
36 Głowacki Tomasz Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
37 Kamiński Ireneusz Gdynia Mała Pętla KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej opłacono BM
38 Goll Kamil Gdynia Mała Pętla opłacono BM
39 Gągol Stanisław Człuchów Mała Pętla opłacono BM
40 Ejsmont Piotr Gdańsk Mała Pętla Pro-Cycling.org opłacono BM
41 Adamski Bartosz Lebork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
42 Walkusz Piotr Sierakowice Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
43 Gągol Marian Człuchów Mała Pętla opłacono BM
44 Gągol Robert Człuchów Mała Pętla opłacono BM
45 Nowak Krystian HEL/RUMIA Mała Pętla opłacono BM
46 Kamionka Klaudia Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
47 Białecka Małgorzata Gdynia Duża Pętla ASE TREK Gdynia opłacono BM
48 Adamowicz Paweł Gdańsk Mała Pętla opłacono BM
49 Pikuła Dorota Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono BM
50 Marzec Tomasz Słupsk Mała Pętla Toyota Kawisbike MTB Słupsk opłacono BM
51 Robles José Gdansk Mała Pętla opłacono BM
52 Piepka Mateusz Starzyno Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
53 Grabarski Mateusz Gdańsk Duża Pętla VeloGd opłacono BM
54 Wójcik Roman Gdynia Mała Pętla SWORD opłacono BM
55 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Duża Pętla KLIF TEAM opłacono
56 Strzyżewski Tomasz Wejherowo Mała Pętla KLIF Team opłacono
57 Julke Sławomir Warszawa Mała Pętla BIke U UP Walter Team
58 Ebertowski Przemyslaw Gdynia Duża Pętla ASE TREK Gdynia opłacono BM
59 Salzer Jacek Minkowice Duża Pętla KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
60 Bobrowska Marta Banino Duża Pętla Bogdziewicz Team opłacono BM
61 Stefaniak Marcin Toruń Mała Pętla opłacono BM
62 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
63 Gorazdowski Marcin Kłanino Mała Pętla KLIF MTB TEAM opłacono
64 Ostrowski Andrzej Sopot Mała Pętla opłacono BM
65 Włodarczyk Weronika Rozewie Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
66 Plinski Kajetan Chłapowo Mała Pętla KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
67 Deis Piotr Malbork Duża Pętla GK Malbork
68 Zawieruszyński Ryszard Osielsko Duża Pętla OPONEO.PL opłacono BM
69 Słabolepszy Krystian Bożepole Wielkie Duża Pętla MajBIKE Team
70 Pomierski Michal Gdansk Mała Pętla
71 Motowidło Maciej Gdańsk Mała Pętla Rowerowe Kaszuby opłacono BM
72 Mrozowicz Cezary Gdynia Duża Pętla NEXUS Team opłacono
73 Remer Łukasz Mieroszyno Mała Pętla KLIF TEAM Chłapowo opłacono
74 Margol Marek Gdańsk Mała Pętla LPP Team opłacono BM
75 Krawczyk Marcin Lębork Mała Pętla opłacono BM
76 Pajer Artur Grudziądz Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono BM
77 Włodarczyk Robert Rogóźno Duża Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono BM
78 Ściesińska-Andrzejak Miłka Siemyśl Mała Pętla
79 Stanisławski Andrzej Różyny Mała Pętla Safe Sport Team opłacono BM
80 Bogalecki Marek Gdańsk Mała Pętla Safe Sport Team opłacono BM
81 Daliga Patrcja Jeziorany Mała Pętla opłacono BM
82 Kołecki Robert Tuchom Duża Pętla opłacono BM
83 Jarkowski Tomasz Ostrołęka Duża Pętla KK24H opłacono BM
84 Rozkocha Michał Starogard Gdański Mała Pętla GK STG
85 Słowik Michał Gdynia Mała Pętla Yellow Cargo Express
86 Koper Mateusz Tczew Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
87 Furmanek Slawomir Tczew Mała Pętla Start Kartuzy
88 Pawlyta Michał Elbląg Duża Pętla Black & White STYLE - KM PSP Elbląg
89 Pikuła Michał Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono BM
90 Wąsik Marek elbląg Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
91 Lipiński Sławomir Nowogard Mała Pętla Masters Gryfice opłacono BM
92 Podufalski Jacek Toruń Mała Pętla PROLAB opłacono BM
93 Nowak Adam Starogard Gdański Mała Pętla GK STG opłacono BM
94 Zieliński Przemysław Tczew Duża Pętla Grupa Kolarska Gryf Tczew opłacono
95 Kazimierski Piotr Pruszcz Gdański Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono
96 Kołodziej Grzegorz NOWE Mała Pętla
97 Rozinski Przemek Rokitki Mała Pętla GK Gryf Tczew opłacono
98 Hryniewski Wojciech Gdańsk Mała Pętla opłacono BM
99 Chmieliński Piotr Rotmanka Mała Pętla opłacono BM
100 Kowalczyk Jarosław Tczew Duża Pętla GK Gryf Tczew opłacono


Wyświetleń: 9024

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ