Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taciak Marek | Piła | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
3life team | |||||||||
2 | Ogrodowska Małgorzata | Gdynia | Mała Pętla | 3life team | opłacono BM | ||||
ASE TREK Gdynia | |||||||||
3 | Jóźwik Andrzej | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
4 | Śliwińska Natalia | Gdańsk | Mała Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
5 | Białecka Małgorzata | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
6 | Ebertowski Przemyslaw | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
7 | Repiński Tomasz | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | |||||
8 | Derheld Łukasz | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
9 | Bertrand Krzysztof | Gdynia | Duża Pętla | ASE TREK Gdynia | opłacono BM | ||||
ASE Trek Gdynia | |||||||||
10 | Błażejewski Michał | Gdynia | Duża Pętla | ASE Trek Gdynia | opłacono BM | ||||
AZS Politechnika Gdańska | |||||||||
11 | Arcimowicz Piotr | Ustka | Duża Pętla | AZS Politechnika Gdańska | opłacono BM | ||||
AdiOstry | |||||||||
12 | Sergiel Damian | BYDGOSZCZ | Duża Pętla | AdiOstry | opłacono BM | ||||
Aspire Power Club | |||||||||
13 | Jakubowska Basia | Gdańsk | Mała Pętla | Aspire Power Club | opłacono BM | ||||
BIKE U UP/naszalecznica.pl | |||||||||
14 | Popławski Tadeusz | Gdańsk | Mała Pętla | BIKE U UP/naszalecznica.pl | opłacono BM | ||||
BIke U UP Walter Team | |||||||||
15 | Julke Sławomir | Warszawa | Mała Pętla | BIke U UP Walter Team | |||||
BST Banach Sport Team | |||||||||
16 | Różalski Rafał | Gdańsk | Duża Pętla | BST Banach Sport Team | opłacono BM | ||||
Bike U Up | |||||||||
17 | Dembek Tomasz | gdańsk | Mała Pętla | Bike U Up | opłacono BM | ||||
Bike U Up-TKJ Matuszewski | |||||||||
18 | Mikrut Damian | Grudziądz | Mała Pętla | Bike U Up-TKJ Matuszewski | opłacono BM | ||||
19 | Pabelbon Roman | Grudziądz | Mała Pętla | Bike U Up-TKJ Matuszewski | opłacono BM | ||||
20 | Matuszewski Krzysztof | Grudziądz | Mała Pętla | Bike U Up-TKJ Matuszewski | opłacono BM | ||||
Bike U Up / Przychodnia Weterynaryjna | |||||||||
21 | Borcowski Janusz | Gdynia | Mała Pętla | Bike U Up / Przychodnia Weterynaryjna | opłacono BM | ||||
Black & White STYLE - KM PSP Elbląg | |||||||||
22 | Pawlyta Michał | Elbląg | Duża Pętla | Black & White STYLE - KM PSP Elbląg | |||||
Bogdziewicz Team | |||||||||
23 | Bobrowska Marta | Banino | Duża Pętla | Bogdziewicz Team | opłacono BM | ||||
24 | Skoneczny Kamil | Gdynia | Duża Pętla | Bogdziewicz Team | |||||
CRIST SA | |||||||||
25 | TOPA Łukasz | Wejherowo | Mała Pętla | CRIST SA | opłacono BM | ||||
Cyklo Tuchola | |||||||||
26 | Szczukowski Michał | Tuchola | Duża Pętla | Cyklo Tuchola | opłacono | ||||
Czarny Specjal Team | |||||||||
27 | Pleczyński Marcin | Gdynia | Mała Pętla | Czarny Specjal Team | opłacono BM | ||||
Deloitte Adventure Team | |||||||||
28 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | Mała Pętla | Deloitte Adventure Team | opłacono BM | ||||
Dziki Koszalin | |||||||||
29 | Borysiewicz Ryszard | Koszalin | Mała Pętla | Dziki Koszalin | opłacono BM | ||||
FTI Racing Team | |||||||||
30 | Styczyński Jan | Poznań | Duża Pętla | FTI Racing Team | opłacono BM | ||||
31 | Kupc Zbigniew | Gdynia | Duża Pętla | FTI Racing Team | opłacono BM | ||||
Ferro Vitello | |||||||||
32 | Pliński Aleksander | Gdańsk | Mała Pętla | Ferro Vitello | opłacono BM | ||||
33 | Manturewicz Maciej | Gdynia | Mała Pętla | Ferro Vitello | opłacono BM | ||||
GK Gryf Tczew | |||||||||
34 | Koper Mateusz | Tczew | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
35 | Kazimierski Piotr | Pruszcz Gdański | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
36 | Rozinski Przemek | Rokitki | Mała Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
37 | Kowalczyk Jarosław | Tczew | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
38 | Marzec Grzegorz | PRUSZCZ GDAŃSKI | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
39 | Pietryczuk Dariusz | Pruszcz Gdański | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
40 | Kamiński Bartosz | Tczew | Mała Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
41 | Jankowski Krzysztof | Szczecinek | Duża Pętla | GK Gryf Tczew | opłacono | ||||
GK Malbork | |||||||||
42 | Deis Piotr | Malbork | Duża Pętla | GK Malbork | |||||
43 | Markiewicz Jakub | Malbork | Duża Pętla | GK Malbork | opłacono BM | ||||
GK STG | |||||||||
44 | Rozkocha Michał | Starogard Gdański | Mała Pętla | GK STG | |||||
45 | Nowak Adam | Starogard Gdański | Mała Pętla | GK STG | opłacono BM | ||||
Gravel on the Run | |||||||||
46 | Wyka Andrzej | Gdynia | Mała Pętla | Gravel on the Run | opłacono | ||||
Grupa Kolarska Gryf Tczew | |||||||||
47 | Zieliński Przemysław | Tczew | Duża Pętla | Grupa Kolarska Gryf Tczew | opłacono | ||||
Grupa Kolarska Stolem Gniewino | |||||||||
48 | Mallek Paweł | Rybienko | Mała Pętla | Grupa Kolarska Stolem Gniewino | opłacono BM | ||||
HOTEL CZTERY BRZOZY | |||||||||
49 | Tluszczak Rafał | GDYNIA | Mała Pętla | HOTEL CZTERY BRZOZY | opłacono | ||||
IKS ATAK Elbląg | |||||||||
50 | Bielski Adam | Elbląg | Duża Pętla | IKS ATAK Elbląg | opłacono BM | ||||
IKS WiatrSerwis | |||||||||
51 | Dettlaff Jerzy | Czymanowo | Mała Pętla | IKS WiatrSerwis | opłacono BM | ||||
JacaCoach Team | |||||||||
52 | Korajda Robert | Warszawa | Mała Pętla | JacaCoach Team | opłacono BM | ||||
JacaCoachTeam | |||||||||
53 | Liśkiewicz Łukasz | Zławieś Wielka | Mała Pętla | JacaCoachTeam | opłacono BM | ||||
KK24H | |||||||||
54 | Jarkowski Tomasz | Ostrołęka | Duża Pętla | KK24H | opłacono BM | ||||
KLIF MTB TEAM | |||||||||
55 | Gorazdowski Marcin | Kłanino | Mała Pętla | KLIF MTB TEAM | opłacono | ||||
KLIF TEAM | |||||||||
56 | Styn Mateusz | Karwieńskie Błoto | Duża Pętla | KLIF TEAM | opłacono | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
57 | Plinski Kajetan | Chłapowo | Mała Pętla | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono | ||||
KLIF TEAM CHŁAPOWO | |||||||||
58 | Salzer Jacek | Minkowice | Duża Pętla | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono | ||||
KLIF TEAM Chłapowo | |||||||||
59 | Piepka Mateusz | Starzyno | Mała Pętla | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono | ||||
60 | Goyke Krzysztof | Lubkowo | Duża Pętla | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono | ||||
61 | Włodarczyk Weronika | Rozewie | Mała Pętla | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono | ||||
62 | Remer Łukasz | Mieroszyno | Mała Pętla | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono | ||||
63 | Jeka Kamil | Starzyno | Mała Pętla | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono | ||||
KLIF Team | |||||||||
64 | Strzyżewski Tomasz | Wejherowo | Mała Pętla | KLIF Team | opłacono | ||||
KLIF Team | |||||||||
65 | gorazdowski Filip | Kłanino | Duża Pętla | KLIF Team | opłacono | ||||
KLIF Team Chłapowo | |||||||||
66 | Piepka Sławomir | Leśniewo | Duża Pętla | KLIF Team Chłapowo | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
67 | Adamski Bartosz | Lebork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
68 | Walkusz Piotr | Sierakowice | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
69 | Kamionka Klaudia | Lębork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
70 | Pieper Agnieszka | Lębork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
71 | Mundzia Urszula | Lębork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
72 | Wegner Kamil | Lębork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono BM | ||||
73 | RZESZUTEK PIOTR | SIERAKOWICE | Duża Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono | ||||
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||||||
74 | Górski Maciej | Lębork | Mała Pętla | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |||||
KRL GIOS Cycling Team | |||||||||
75 | Kowalczuk Dariusz | Gdańsk | Mała Pętla | KRL GIOS Cycling Team | opłacono | ||||
KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
76 | Białowąs Maciej | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
77 | Wawrzyniak Marcin | Gdynia | Duża Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
78 | Sobieraj Arkadiusz | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
79 | Kowalewski Czesław | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
80 | Konkel Szymon | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
81 | Głowacki Tomasz | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
82 | Kamiński Ireneusz | Gdynia | Mała Pętla | KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
KS Iskra Akadamia Marynarki Wojennej | |||||||||
83 | Komorowski Arkadiusz | Gdynia | Mała Pętla | KS Iskra Akadamia Marynarki Wojennej | opłacono BM | ||||
Klub Sportowy Szosa Żnin | |||||||||
84 | Kozłowski Marek | Żnin | Duża Pętla | Klub Sportowy Szosa Żnin | opłacono BM | ||||
LPP Team | |||||||||
85 | Margol Marek | Gdańsk | Mała Pętla | LPP Team | opłacono BM | ||||
86 | Gruba Piotr | Gdańsk | Duża Pętla | LPP Team | |||||
87 | Mikołajczak Michał | Gdańsk | Mała Pętla | LPP Team | opłacono BM | ||||
LTM MASTERS TEAM | |||||||||
88 | Pajer Artur | Grudziądz | Duża Pętla | LTM MASTERS TEAM | opłacono BM | ||||
89 | Włodarczyk Robert | Rogóźno | Duża Pętla | LTM MASTERS TEAM | opłacono BM | ||||
90 | Wąsik Marek | elbląg | Mała Pętla | LTM MASTERS TEAM | opłacono | ||||
91 | Pyszora Ireneusz | Grudziądz | Mała Pętla | LTM MASTERS TEAM | opłacono BM | ||||
92 | Pajer Tomasz | Gdynia | Mała Pętla | LTM MASTERS TEAM | opłacono BM | ||||
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | |||||||||
93 | Pikuła Dorota | Jeżewo | Mała Pętla | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | opłacono BM | ||||
94 | Pikuła Michał | Jeżewo | Mała Pętla | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | opłacono BM | ||||
95 | Pilkiewicz Tomasz | Chełmno | Mała Pętla | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | opłacono BM | ||||
96 | Olszewski Karol | Jeżewo | Mała Pętla | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | opłacono BM | ||||
MARKOS SPORT TEAM | |||||||||
97 | Brzeski Łukasz | słupsk | Mała Pętla | MARKOS SPORT TEAM | opłacono BM | ||||
MajBIKE Team | |||||||||
98 | Słabolepszy Krystian | Bożepole Wielkie | Duża Pętla | MajBIKE Team | |||||
99 | Modlińska Beata | Rumia | Duża Pętla | MajBIKE Team | opłacono BM | ||||
Marycz Team | |||||||||
100 | Chojnacki Bartosz | Koszalin | Mała Pętla | Marycz Team | opłacono BM | ||||
Masters Gryfice | |||||||||
101 | Lipiński Sławomir | Nowogard | Mała Pętla | Masters Gryfice | opłacono BM | ||||
NEXUS Team | |||||||||
102 | Mrozowicz Cezary | Gdynia | Duża Pętla | NEXUS Team | opłacono | ||||
103 | Pelc Tomasz | Gdynia | Duża Pętla | NEXUS Team | opłacono | ||||
NORDA ACTIVE TEAM | |||||||||
104 | Korth Damian | Żarnowiec | Mała Pętla | NORDA ACTIVE TEAM | opłacono BM | ||||
Nexus Team Gdynia | |||||||||
105 | KULAS Marek | GDYNIA | Duża Pętla | Nexus Team Gdynia | opłacono | ||||
Norda Active Team | |||||||||
106 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Mała Pętla | Norda Active Team | opłacono | ||||
OPONEO.PL | |||||||||
107 | Zawieruszyński Ryszard | Osielsko | Duża Pętla | OPONEO.PL | opłacono BM | ||||
PORT GDYNIA SPORT TEAM | |||||||||
108 | Wawrzyński Tomasz | Gdynia | Mała Pętla | PORT GDYNIA SPORT TEAM | opłacono BM | ||||
PROLAB | |||||||||
109 | Podufalski Jacek | Toruń | Mała Pętla | PROLAB | opłacono BM | ||||
PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | |||||||||
110 | GNIECH MONIKA | GDYNIA | Mała Pętla | PRZYCHODNIA ORŁOWO Sp. Z.O.O | opłacono BM | ||||
Passerotti-4yourbike | |||||||||
111 | Żywuszko Patryk | Rumia | Mała Pętla | Passerotti-4yourbike | opłacono BM | ||||
Peleton Trójmiasto | |||||||||
112 | PŁAZA Jacek | Pogórze | Duża Pętla | Peleton Trójmiasto | opłacono BM | ||||
Polonia Bydgoszcz | |||||||||
113 | Bączkowski Michał | Koronowo | Mała Pętla | Polonia Bydgoszcz | |||||
114 | Gąsiorowski Michał | Bydgoszcz | Mała Pętla | Polonia Bydgoszcz | opłacono BM | ||||
115 | Bączkowski Maciej | Białe Błota | Mała Pętla | Polonia Bydgoszcz | opłacono BM | ||||
Pro-Cycling.org | |||||||||
116 | Ejsmont Piotr | Gdańsk | Mała Pętla | Pro-Cycling.org | opłacono BM | ||||
ProCycling by Marycz | |||||||||
117 | Zyśko Paweł | Koszalin | Mała Pętla | ProCycling by Marycz | opłacono BM | ||||
Real 64 - Sto Leszno | |||||||||
118 | Wojtkowiak Dariusz | Dąbcze | Mała Pętla | Real 64 - Sto Leszno | |||||
Rowerowe Kaszuby | |||||||||
119 | Motowidło Maciej | Gdańsk | Mała Pętla | Rowerowe Kaszuby | opłacono BM | ||||
120 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Mała Pętla | Rowerowe Kaszuby | opłacono BM | ||||
Rowerowy Straszyn | |||||||||
121 | Płotka Witold | Straszyn | Mała Pętla | Rowerowy Straszyn | opłacono BM | ||||
Rowery Kwiatkowski Torun | |||||||||
122 | Sredzinski Jakub | Melno | Duża Pętla | Rowery Kwiatkowski Torun | |||||
SISU-OWB rowertour.com | |||||||||
123 | Kołodzik Grzegorz | Żarnowiec | Duża Pętla | SISU-OWB rowertour.com | opłacono BM | ||||
SPB | |||||||||
124 | Piasecki Filip | Sopot | Mała Pętla | SPB | opłacono BM | ||||
125 | Gocał Piotr | Gdańsk | Mała Pętla | SPB | opłacono BM | ||||
126 | Szwarc Krzysztof Jakub | Gdańsk | Mała Pętla | SPB | opłacono BM | ||||
STC STARGARD | |||||||||
127 | SZOTOWICZ MONIKA | STARGARD | Mała Pętla | STC STARGARD | opłacono | ||||
128 | CHMIELEWSKI MACIEJ | STARGARD | Mała Pętla | STC STARGARD | opłacono | ||||
129 | Janic Łukasz | Nowogard | Duża Pętla | STC STARGARD | opłacono | ||||
STC STARGARD ( ͡° ͜ʖ ͡°) | |||||||||
130 | Zachacz Andrzej | Sielsko | Mała Pętla | STC STARGARD ( ͡° ͜ʖ ͡°) | opłacono | ||||
STC Stargard | |||||||||
131 | Chmielewski Piotr | Stargard | Mała Pętla | STC Stargard | opłacono | ||||
132 | Stankiewicz Tomasz | Stargard | Mała Pętla | STC Stargard | opłacono | ||||
133 | Klewecka Dorota | Stargard | Mała Pętla | STC Stargard | opłacono | ||||
134 | junak Zbigniew | Choszczno | Mała Pętla | STC Stargard | opłacono | ||||
SWORD | |||||||||
135 | Wójcik Roman | Gdynia | Mała Pętla | SWORD | opłacono BM | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
136 | Stanisławski Andrzej | Różyny | Mała Pętla | Safe Sport Team | opłacono BM | ||||
137 | Bogalecki Marek | Gdańsk | Mała Pętla | Safe Sport Team | opłacono BM | ||||
Smartfactor.pl | |||||||||
138 | Goss Marcin | Gdańsk | Mała Pętla | Smartfactor.pl | opłacono BM | ||||
Start Kartuzy | |||||||||
139 | Furmanek Slawomir | Tczew | Mała Pętla | Start Kartuzy | |||||
Stc Stargard | |||||||||
140 | Frątczak Patryk | Stargard | Mała Pętla | Stc Stargard | opłacono | ||||
TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | |||||||||
141 | Michoński Paweł | Słupsk | Mała Pętla | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono BM | ||||
142 | Latański Radoslaw | Kusice | Mała Pętla | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono BM | ||||
Toyota Kawisbike MTB Słupsk | |||||||||
143 | Marzec Tomasz | Słupsk | Mała Pętla | Toyota Kawisbike MTB Słupsk | opłacono BM | ||||
Toyota Kawisbike Słupsk MTB Team | |||||||||
144 | Lelukiewicz Rafał | Słupsk | Mała Pętla | Toyota Kawisbike Słupsk MTB Team | opłacono BM | ||||
145 | Ufniak Tomasz | Lębork | Mała Pętla | Toyota Kawisbike Słupsk MTB Team | opłacono BM | ||||
UKS Ratusz Maszewo | |||||||||
146 | Pieprz Mateusz | Modrzewie | Duża Pętla | UKS Ratusz Maszewo | opłacono BM | ||||
VECTOR Group Team | |||||||||
147 | Błaszczak Dariusz | Gdynia | Duża Pętla | VECTOR Group Team | |||||
VeloGD | |||||||||
148 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Duża Pętla | VeloGD | opłacono BM | ||||
VeloGd | |||||||||
149 | Grabarski Mateusz | Gdańsk | Duża Pętla | VeloGd | opłacono BM | ||||
150 | Piątek Piotr | Rumia | Duża Pętla | VeloGd | opłacono BM | ||||
151 | Wiśniewski Paweł | Gdańsk | Duża Pętla | VeloGd | opłacono BM | ||||
WOJKAR IT TEAM | |||||||||
152 | Niklas Tomasz | Banino | Mała Pętla | WOJKAR IT TEAM | opłacono BM | ||||
Walczak Racing Team | |||||||||
153 | WALCZAK Mariusz | Bolszewo | Mała Pętla | Walczak Racing Team | |||||
XTrack.com | |||||||||
154 | Frydrychowicz Piotr | Gdańsk | Duża Pętla | XTrack.com | opłacono BM | ||||
Yellow Cargo Express | |||||||||
155 | Słowik Michał | Gdynia | Mała Pętla | Yellow Cargo Express | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
156 | Piecuch Zbigniew | Pasłęk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
157 | Wolak Leszek | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
158 | Cieślikiewicz Szymon | Gdańsk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
159 | Szymanek Marcin | Żarnowiec | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
160 | Zajączkowska Olga | Gdynia | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
161 | Reczek Konrad | Szemud | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
162 | Jagoda Maciej | Szemud | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
163 | Filipowski Arkadiusz | Slawno | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
164 | Sulewski Łukasz | Łęgowo | Mała Pętla | ||||||
165 | Łomnicki Michał | Kwidzyn | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
166 | Frąckowiak Sławomir | Komorniki | Duża Pętla | ||||||
167 | Fajks Adam | Pogórze | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
168 | Szczepkowski Zenon | Gdansk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
169 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
170 | Goll Kamil | Gdynia | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
171 | Gągol Stanisław | Człuchów | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
172 | Gągol Marian | Człuchów | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
173 | Gągol Robert | Człuchów | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
174 | Nowak Krystian | HEL/RUMIA | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
175 | Adamowicz Paweł | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
176 | Robles José | Gdansk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
177 | Stefaniak Marcin | Toruń | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
178 | Ostrowski Andrzej | Sopot | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
179 | Pomierski Michal | Gdansk | Mała Pętla | ||||||
180 | Krawczyk Marcin | Lębork | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
181 | Ściesińska-Andrzejak Miłka | Siemyśl | Mała Pętla | ||||||
182 | Daliga Patrcja | Jeziorany | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
183 | Kołecki Robert | Tuchom | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
184 | Kołodziej Grzegorz | NOWE | Mała Pętla | ||||||
185 | Hryniewski Wojciech | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
186 | Chmieliński Piotr | Rotmanka | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
187 | Bladowski Roman | Gdańsk | Duża Pętla | ||||||
188 | Dopke Sławomir | Reda | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
189 | Lityński Wincenty | Puck | Mała Pętla | opłacono | |||||
190 | Zienkiewicz Łukasz | Sopot | Duża Pętla | ||||||
191 | Hildebrandt Marian | Luzino | Mała Pętla | opłacono | |||||
192 | Kopowski Stefan | Kowale | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
193 | Goyke Sebastian | Lubkowo | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
194 | Posański Krzysztof | Rumia | Mała Pętla | ||||||
195 | Gierszewski Sławomir | Kąpino | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
196 | Modrzyński Jacek | Piła | Duża Pętla | ||||||
197 | Grzemski Jakub | Gdynia | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
198 | Jankowski Maksymilian | GDYNIA | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
199 | Wieliczko Radosław | Gdańsk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
200 | GESEK ROBERT | RUMIA | Mała Pętla | ||||||
201 | Petk Grzegorz | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
202 | Mechliński Adam | Odargowo | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
203 | Zawadzki Robert | Warszawa | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
204 | Radzki Piotr | Sławno | Duża Pętla | opłacono | |||||
205 | Sułkowski Dominik | Gdynia | Mała Pętla | opłacono | |||||
206 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Mała Pętla | ||||||
207 | Czubak Łukasz | Gdańsk | Duża Pętla | ||||||
208 | Jakubek Aleksandra | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
209 | Połom Anna | Szlachta | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
210 | Wycinka Jacek | Czersk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
211 | Znajmiecki Piotr | Banino | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
212 | Henicz Grzegorz | Gdynia | Mała Pętla | opłacono | |||||
213 | Kulesza Jacek | Gdynia | Mała Pętla | ||||||
214 | Trzciński Kamil | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
215 | Chojke Wojciech | Gdynia | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
216 | Wierzbowski Sylwester | Morąg | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
217 | Jędrzejewski Piotr | Gdańsk | Mała Pętla | opłacono BM | |||||
218 | Cejmer Łukasz | Gdańsk | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
219 | Gębala Michał | Gdynia | Duża Pętla | opłacono BM | |||||
amator Toruń | |||||||||
220 | Czyżniewski Włodzimierz | Toruń | Mała Pętla | amator Toruń | opłacono BM | ||||
marycz.com | |||||||||
221 | Stoltman Sławomir | Bytów | Mała Pętla | marycz.com | opłacono BM | ||||
runpassion.pl | |||||||||
222 | Raszkowski Piotr | Gdańsk | Mała Pętla | runpassion.pl | opłacono BM | ||||
www.opony3miasto.pl | |||||||||
223 | Fijołek Jarek | Gdańsk | Mała Pętla | www.opony3miasto.pl | opłacono BM |
Wyświetleń: 16865