Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zadykowicz-Dawidziuk Katarzyna Rumia 10 km opłacono on-line
2 Dawidziuk Adrian Rumia 10 km opłacono on-line
3 Kwiatkowski Michał wejherowo 10 km opłacono on-line
4 Littwin Marek Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
5 Hubert Jakub Pogórze 10 km Onewaytravel.pl opłacono on-line
6 Krakowski Jan Gdynia 10 km Invictus 3City / ALE Energy /CStore opłacono on-line
7 Bruszewska- Głombiowska Monika Gdynia 10 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
8 Kiełbasa Przemysław Gdynia 10 km BiegaMy opłacono on-line
9 Szlas Katarzyna Gościcino 10 km opłacono on-line
10 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km opłacono on-line
11 Dzikiewicz Krzysztof Bojano 10 km ULTRA WAY TEAM opłacono on-line
12 Majchrzak Serafin Gdańsk 10 km Keres opłacono on-line
13 Buszmann Tomasz Reda 10 km Runeda opłacono on-line
14 Jędrzejak Magdalena Gdynia 10 km Są Wolniejsi opłacono on-line
15 Lunk Krzysztof Puck 10 km Livestrong opłacono on-line
16 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszëbë Łebcz opłacono on-line
17 BASIŃSKA-AHMED Olga reda 10 km UKS 1 REDA
18 Wisniewska Małgorzata reda 10 km UKS 1 REDA
19 Osowski Paweł Rumia 10 km opłacono on-line
20 Ostojski Dawid reda 10 km UKS 1 REDA
21 Revers Leon reda 10 km UKS 1 REDA
22 Kaliczyńska Wioletta Rumia 10 km Runeda opłacono on-line
23 Tkaczyk Paweł Bojano 10 km ULTRA WAY opłacono on-line
24 Kankowski Paweł Luzino 10 km opłacono on-line
25 Kankowska Justyna Luzino 10 km opłacono on-line
26 Muller Tadeusz Wejherowo 10 km
27 Weiland Karina Sopot 10 km PKO BP opłacono on-line
28 Lubowiecka Alicja Wejherowo 10 km opłacono on-line
29 Borowik Krzysztof Gdańsk 10 km opłacono on-line
30 Litwin Jarosław Rumia 10 km Runpassion.pl TEAM
31 Gawin Rafał kościerzyna 10 km opłacono on-line
32 Kalinowski Krzysztof Gdynia 10 km Arka Gdynia opłacono on-line
33 Rudnicki Dariusz Pogórze 10 km opłacono on-line
34 Laszczyk Nadia Reda 10 km Runeda opłacono on-line
35 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo 10 km Przecinak77 opłacono on-line
36 Ostojska Ewa Reda 10 km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
37 Rewers Dariusz Gdynia 10 km ULTRA WAY TEAM opłacono on-line
38 Soszyńska Katarzyna Gdynia 10 km opłacono on-line
39 Cybula Paweł Kazimierz 10 km Danfoss Tuchom opłacono on-line
40 Toporek Joanna Gdynia 10 km Królowa Majtek opłacono on-line
41 Damaszke Oriana Gdynia 10 km opłacono on-line
42 Semmerling Przemek Gdynia 10 km opłacono on-line
43 Czerski Krzysztof Chłapowo 10 km
44 Boza Beata Gdynia 10 km PADŁ NA RYJ TEAM
45 Felon Michal Gdynia 10 km BiegaMy opłacono on-line
46 Żabiełowicz Adam Reda 10 km Motywatornia Team /Morsy Familijne opłacono on-line
47 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA 10 km Motywatornia Team /Morsy Familijne opłacono on-line
48 Renachowski Mirosław Reda 10 km OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL opłacono on-line
49 Świtońska Aleksandra Gdynia 10 km opłacono on-line
50 Smeja Przemyslaw Reda 10 km Runeda opłacono on-line
51 Czarnowski Krzysztof Reda 10 km Fabryka Dobrej Zabawy.PL opłacono on-line
52 Hreczuk Michał Gościcino 10 km opłacono on-line
53 Kalska Anna Reda 10 km opłacono on-line
54 Lis Michał Reda 10 km opłacono on-line
55 Paczkowski Maciej Reda 10 km SP2 REDA /MOSiR Reda
56 Nowicki Artur Malczyce 10 km 1 bz Lębork
57 Wolfram Dawid Gdynia 10 km opłacono on-line
58 Sikora Szymon Reda 10 km Runeda opłacono on-line
59 Kobylski Maciej Reda 10 km opłacono on-line
60 Górska-Kobylska Aneta Reda 10 km RUNEDA opłacono on-line
61 Borski Ryszard Reda 10 km opłacono on-line
62 Skuza Mateusz Wejherowo 10 km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
63 Bujak Aleksandra Bolszewo 10 km RUNEDA opłacono on-line
64 Sikorska Agnieszką Gdynia 10 km Bez klubu opłacono on-line
65 Górniak Jarosław Pogórze 10 km JARBUD opłacono on-line
66 Voss Marcin Reda 10 km Runeda opłacono on-line
67 Küchler Paweł Gdynia 10 km JARBUD opłacono on-line
68 Kowalewska Aleksandra Rumia 10 km opłacono on-line
69 Bisewski Piotr Karwia 10 km
70 Kożyczkowski Edward Bolszewo 10 km opłacono on-line
71 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK 10 km BHMW_GDYNIA opłacono on-line
72 Treder Małgorzata Mechelinki 10 km opłacono on-line
73 Treder Daniel Mechelinki 10 km opłacono on-line
74 Tomeczkowski Paweł Rumia 10 km Agata Team opłacono on-line
75 Tymiński Jarosław Reda 10 km opłacono on-line
76 DARGACZ Artur GDYNIA 10 km Marcopol Running Team opłacono on-line
77 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 10 km opłacono on-line
78 Zieliński Jacek Reda 10 km opłacono on-line
79 Czoska Przemysław Gdynia 10 km JARBUD opłacono on-line
80 Szwad Martyna Warszawa 10 km Gapmont Running Team opłacono on-line
81 Letkowski Dariusz Warszawa 10 km Gapmont Running Team opłacono on-line
82 Kowalewski Jarosław Gdynia 10 km Parkrun Rumia opłacono on-line
83 Dzienisz Roman Robakowo 10 km opłacono on-line
84 DZIENISZ JUSTYNA ROBAKOWO 10 km opłacono on-line
85 Paprocka Anna Gdańsk 10 km najeżeni endorfiną opłacono on-line
86 Paprocki Marcin GDAŃSK 10 km najeżeni endorfiną opłacono on-line
87 Gawrylczyk Maciej Wejherowo 10 km opłacono on-line
88 BERNACKI Jacek Połchowo 10 km opłacono on-line
89 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA 10 km KRS FORMOZA opłacono on-line
90 Skurtys Karolina Reda 10 km Runeda opłacono on-line
91 Dolecki Andrzej Reda 10 km Marynarka Wojenna opłacono on-line
92 Sienkiewicz Marcin Reda 10 km opłacono on-line
93 Stenka Patrycja Stenka Reda 10 km opłacono on-line
94 Brzezik Jarosław Wejherowo 10 km opłacono on-line
95 Brzezik Ilona WEJHEROWO 10 km opłacono on-line
96 Halman Mirosława Luzino 10 km opłacono on-line
97 Mokłowicz Piotr Wejherowo 10 km Znikające punkty opłacono on-line
98 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km Bażant Team opłacono on-line
99 Bańdo Weronika Reda 10 km opłacono on-line
100 Gawrylczyk Paweł Wejherowo 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4130

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ