Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawełkiewicz Marta | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Pawełkiewicz Tomasz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Pawełkiewicz Krzysztof | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Królak Dawid | Zakroczym | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Rajewska Marta | Zakroczym | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Giżyński Patryk | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Giżyńska Karina | Kazuń Nowy | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Pawłowska Dorota | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | Pawłowski Paweł | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Pawłowska Laura | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Pawłowski Miłosz | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Gradek Magdalena | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
13 | Gradek Bartek | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
14 | Gradek Michał | Palmiry | Udział w rajdzie | |||
15 | Maliszewska Natalia | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Kamrowski Łukasz | Gniewniewice Folwarczne | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Izdebski Bartłomiej | Kazuń Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Gał Fabian | Czeczotki | Polska | Udział w rajdzie | ||
19 | Słabolepsza Paulina | Kazuń Bielany | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Żarłak Teresa | Palmiry | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Żarłak Ryszard | Palmiry | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Gromadka Patryk | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
23 | Pacholak Barbara | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Antoniuk Karol | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Zabłocka Julia | Dębina | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Roszczyk Mariusz | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Roszczyk Monika | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Roszczyk Szymon | Małocice | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Tymińska Anna | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Tymiński Konrad | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Wernik Anna | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | |||
32 | Wernik Michał | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | |||
33 | Wernik Rafał | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | |||
34 | Pacholak Małgorzata | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Pacholak Piotr | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Pacholak Martyna | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Pacholak Klaudia | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Tołczyk Magdalena | Jesionka | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Tołczyk Cezary | Jesionka | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Zielski Mariusz | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | Zielski Jakub | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Zielska Marlena | Cybulice | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Franiewska Gabrysia | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Agnieszka Witkowska | Cybulice Duże | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Rzemek Zbigniew | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Rzemek Artur | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Rzemek Edyta | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Rzemek Aleksandra | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
49 | Ptaszyńska Wiktoria | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Umiastowska Joanna | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Umiastowski Cezary | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Umiastowska Zofia | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Umiastowska Julia | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Budnik Joanna | Dębina | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Rak Tomasz | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
56 | Wartałowicz Alina | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
57 | Pawełkiewicz Agnieszka | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Pawełkiewicz Anna | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Pawełkiewicz Grzegorz | Adamówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Wartałowicz Dorota | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Wartałowicz Aleksandra | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Wartałowicz Łukasz | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Mamczura Przemysław | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Kordek Kacper | Łosia Wólka | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Lenard Grzegorz | Dziekanów Leśny | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Kołtunowicz Jędrzej | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | Nowakowski Łukasz | Dziekanów Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | Królak Ewa | Łomna | Polska | Udział w rajdzie | ||
69 | Stępowski Marcin | Augustówek | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Jasiewicz Agnieszka | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Jasiewicz Krzysztof | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Chyczewska Laura Zuzanna | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
73 | Chyczewski Karol | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Kordek Weronika | Kaliszki | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Liszkiewicz Barbara | Sowia Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Krawczak Kamil | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | Bentyn Dorota | Cząstków Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Bentyn Piotr | Cząstķów Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Bentyn Adam | Cząstķów Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
80 | Bentyn Kamila | Cząstķów Polski | Polska | Udział w rajdzie | ||
81 | Bentyn Katarzyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Bentyn Paulina | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Bentyn Bartosz | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
84 | Cegiełka Małgorzata | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Cegiełka Tomasz | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Cegiełka Wanda | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Cegiełka Martyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
88 | Grzybowska Justyna | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
89 | Grzybowski Rafał | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
90 | Grzybowski Michał | Czosnów | Polska | Udział w rajdzie | ||
91 | Chyczewska Karolina | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
92 | Chyczewski Mariusz | Janów Mikołajówka | Polska | Udział w rajdzie | ||
93 | Różycka Renata | Cząstków Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | ||
94 | Różycka Milena | Cząstków Maz. | Polska | Udział w rajdzie | ||
95 | Różycki Grzegorz | Cząstków Maz. | Polska | Udział w rajdzie | ||
96 | Różycka Michalina | Cząstków Maz. | Polska | Udział w rajdzie | ||
97 | Kiełczewski Maciej | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
98 | Skolimowska Marlena | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
99 | Skolimowska Maja | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
100 | Kiełczewski Filip | Cybulice Małe | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 7803