Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michalczyk Monika | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
Bidon | |||||||||
2 | Konieczny Kacper | Łomna | Udział w rajdzie | Bidon | |||||
3 | Konieczny Jakub | Łomna | Udział w rajdzie | Bidon | |||||
4 | Konieczny Krzysztof | Łomna | Udział w rajdzie | Bidon | |||||
5 | Mysera Adam | Ząbki | Udział w rajdzie | Bidon | |||||
6 | Lewarska Wioleta | Warszawa | Udział w rajdzie | Bidon | |||||
Szkoła podstawowa w Kazuniu Nowym | |||||||||
7 | Giżyńska Michalina | Kazuń Nowy | Udział w rajdzie | Szkoła podstawowa w Kazuniu Nowym | |||||
Szkoła podstawowa w Małocicach | |||||||||
8 | Roszczyk Michał | Małocice | Udział w rajdzie | Szkoła podstawowa w Małocicach | |||||
Szopka TEAM | |||||||||
9 | Witkowski Krystian | Warszawa | Udział w rajdzie | Szopka TEAM | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
10 | Cisak Piotr | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
11 | Kamiński Rafał | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
12 | Trojanowski Michał | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
13 | Osiak Adaś | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
14 | Osiak Nina | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
15 | Ewa Osiak | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
16 | Artur Osiak | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
17 | Franczak Kornelia | Czeczotki | Udział w rajdzie | ||||||
18 | Franczak Marcelina | Czeczotki | Udział w rajdzie | ||||||
19 | Pracon Jan | Aleksandrow | Udział w rajdzie | ||||||
20 | Palzewicz Malgorzata | Czeczotki | Udział w rajdzie | ||||||
21 | Stanicki Lukasz | NOWY DWOR MAZOWIECKI | Udział w rajdzie | ||||||
22 | STANICKA ZOFIA | CZECZOTKI | Udział w rajdzie | ||||||
23 | STANICKI JAN | CZECZOTKI | Udział w rajdzie | ||||||
24 | Tutaj KRZYSZTOF | Łomianki | Udział w rajdzie | ||||||
25 | Czarczyńska Magdalena | Łomianki | Udział w rajdzie | ||||||
26 | Biszczak Katarzyna | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
27 | Biszczak Marcin | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
28 | Gańko Ada | Nowy Dwór Mazowiecki | Udział w rajdzie | ||||||
29 | Gańko Agnieszka | Nowy Dwór Mazowiecki | Udział w rajdzie | ||||||
30 | Gańko Bartłomiej | Nowy Dwór Mazowiecki | Udział w rajdzie | ||||||
31 | Czekaj Aneta | Kaliszki | Udział w rajdzie | ||||||
32 | Wojcieska Maja | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
33 | Wojcieski Przemysław | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
34 | Abramczyk Adrian | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
35 | Dudek Wiktoria | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
36 | Wieczorek Dominika | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
37 | Grabska-Gliwka Katarzyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
38 | Zakrzewski Dariusz | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
39 | Łyszkowska Lidia | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
40 | Zakrzewska Anna | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
41 | Łyszkowski Stanisław | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
42 | Zakrzewski Maciej | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
43 | Zakrzewska Ewa | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
44 | Łyszkowski Adam | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
45 | Łyszkowska Anna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
46 | Chojnacki Jacek | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
47 | Chojnacka Aleksandra | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
48 | Chojnacka Hanna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
49 | Chojnacka Katarzyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
50 | Rzepiela Wioletta | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
51 | Konik Krystian | Cybulice | Udział w rajdzie | ||||||
52 | Zwolińska Ewelina | Sowia Wola | Udział w rajdzie | ||||||
53 | Osiadacz Przemysław | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
54 | Rajewski Jakub | Zakroczym | Udział w rajdzie | ||||||
55 | Rajewska Katarzyna | Zakroczym | Udział w rajdzie | ||||||
56 | Ocipka Agnieszka | CZOSNÓW | Udział w rajdzie | ||||||
57 | Rojewska Gabriela | Augustówek | Udział w rajdzie | ||||||
58 | Wysocka Oliwia | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
59 | Wysocki Mariusz | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
60 | Wysocka Agnieszka Wysocka | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
61 | Krejner Łukasz | Augustówek | Udział w rajdzie | ||||||
62 | Krejner Dariusz | Augustówek | Udział w rajdzie | ||||||
63 | Szulc Krystian | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
64 | Gmochowska Ilona | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
65 | Kowaluk Maciej | Jeziórko | Udział w rajdzie | ||||||
66 | Czekaj Oliwia | Kaliszki | Udział w rajdzie | ||||||
67 | Czekaj Paweł | Kaliszki | Udział w rajdzie | ||||||
68 | Franiewska Edyta | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
69 | Damińska Anna | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
70 | Damiński Marcin | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
71 | Damiński Przemysław | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
72 | Damińska Maja | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
73 | Kordek Jerzy | Adamowek | Udział w rajdzie | ||||||
74 | Kordek Zuza | Adamowek | Udział w rajdzie | ||||||
75 | Kordek Sebastian | Adamowek | Udział w rajdzie | ||||||
76 | Kordek Karolina | Adamowek | Udział w rajdzie | ||||||
77 | Musielak Karolina | DĘBINA | Udział w rajdzie | ||||||
78 | Musielak Katarzyna | DĘBINA | Udział w rajdzie | ||||||
79 | Musielak Krzysztof | DĘBINA | Udział w rajdzie | ||||||
80 | Musielak Andrzej | DĘBINA | Udział w rajdzie | ||||||
81 | Mierzejewska Teresa | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
82 | Pociech Marcin | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
83 | Krajczyńska Karolina | Cybulice | Udział w rajdzie | ||||||
84 | Manowska Wiktoria | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
85 | Manowska Beata | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
86 | Manowski Marcin | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
87 | Bardadyn Artur | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
88 | Bardadyn Martyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
89 | Bardadyn Justyna Bardadyn | Czosnow | Udział w rajdzie | ||||||
90 | Kowaluk Franek | Jeziórko | Udział w rajdzie | ||||||
91 | Maliszewski Arek | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
92 | Maliszewski Paweł | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
93 | Maliszewska Maria | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
94 | Prościński Ireneusz | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
95 | Prościński Gabriel | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
96 | Sokołowska Monika | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
97 | Krejner Julia | Augustówek | Udział w rajdzie | ||||||
98 | Fijałkowski Sebastian | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
99 | Olszewska Laura | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
100 | Kiełczewski Szymon | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
101 | Kiełczewski Filip | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
102 | Skolimowska Maja | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
103 | Skolimowska Marlena | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
104 | Kiełczewski Maciej | Cybulice Małe | Udział w rajdzie | ||||||
105 | Różycka Michalina | Cząstków Maz. | Udział w rajdzie | ||||||
106 | Różycki Grzegorz | Cząstków Maz. | Udział w rajdzie | ||||||
107 | Różycka Milena | Cząstków Maz. | Udział w rajdzie | ||||||
108 | Różycka Renata | Cząstków Mazowiecki | Udział w rajdzie | ||||||
109 | Chyczewski Mariusz | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
110 | Chyczewska Karolina | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
111 | Grzybowski Michał | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
112 | Grzybowski Rafał | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
113 | Grzybowska Justyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
114 | Cegiełka Martyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
115 | Cegiełka Wanda | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
116 | Cegiełka Tomasz | Cząstków Mazowiecki | Udział w rajdzie | ||||||
117 | Cegiełka Małgorzata | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
118 | Bentyn Bartosz | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
119 | Bentyn Paulina | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
120 | Bentyn Katarzyna | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
121 | Bentyn Kamila | Cząstķów Polski | Udział w rajdzie | ||||||
122 | Bentyn Adam | Cząstķów Polski | Udział w rajdzie | ||||||
123 | Bentyn Piotr | Cząstķów Polski | Udział w rajdzie | ||||||
124 | Bentyn Dorota | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
125 | Krawczak Kamil | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
126 | Liszkiewicz Barbara | Sowia Wola | Udział w rajdzie | ||||||
127 | Kordek Weronika | Kaliszki | Udział w rajdzie | ||||||
128 | Chyczewski Karol | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
129 | Chyczewska Laura Zuzanna | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
130 | Jasiewicz Krzysztof | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
131 | Jasiewicz Agnieszka | Janów Mikołajówka | Udział w rajdzie | ||||||
132 | Stępowski Marcin | Augustówek | Udział w rajdzie | ||||||
133 | Królak Ewa | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
134 | Nowakowski Łukasz | Dziekanów Polski | Udział w rajdzie | ||||||
135 | Kołtunowicz Jędrzej | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
136 | Lenard Grzegorz | Dziekanów Leśny | Udział w rajdzie | ||||||
137 | Kordek Kacper | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
138 | Mamczura Przemysław | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
139 | Wartałowicz Łukasz | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
140 | Wartałowicz Aleksandra | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
141 | Wartałowicz Dorota | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
142 | Pawełkiewicz Grzegorz | Adamówek | Udział w rajdzie | ||||||
143 | Pawełkiewicz Anna | Adamówek | Udział w rajdzie | ||||||
144 | Pawełkiewicz Agnieszka | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
145 | Wartałowicz Alina | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
146 | Rak Tomasz | Kaliszki | Udział w rajdzie | ||||||
147 | Budnik Joanna | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
148 | Umiastowska Julia | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
149 | Umiastowska Zofia | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
150 | Umiastowski Cezary | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
151 | Umiastowska Joanna | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
152 | Ptaszyńska Wiktoria | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
153 | Rzemek Aleksandra | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
154 | Rzemek Edyta | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
155 | Rzemek Artur | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
156 | Rzemek Zbigniew | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
157 | Agnieszka Witkowska | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
158 | Franiewska Gabrysia | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
159 | Zielska Marlena | Cybulice | Udział w rajdzie | ||||||
160 | Zielski Jakub | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
161 | Zielski Mariusz | Czosnów | Udział w rajdzie | ||||||
162 | Tołczyk Cezary | Jesionka | Udział w rajdzie | ||||||
163 | Tołczyk Magdalena | Jesionka | Udział w rajdzie | ||||||
164 | Pacholak Klaudia | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
165 | Pacholak Martyna | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
166 | Pacholak Piotr | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
167 | Pacholak Małgorzata | Cząstków Polski | Udział w rajdzie | ||||||
168 | Wernik Rafał | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
169 | Wernik Michał | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
170 | Wernik Anna | Łosia Wólka | Udział w rajdzie | ||||||
171 | Tymiński Konrad | Sowia Wola | Udział w rajdzie | ||||||
172 | Tymińska Anna | Sowia Wola | Udział w rajdzie | ||||||
173 | Roszczyk Szymon | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
174 | Roszczyk Monika | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
175 | Roszczyk Mariusz | Małocice | Udział w rajdzie | ||||||
176 | Zabłocka Julia | Dębina | Udział w rajdzie | ||||||
177 | Antoniuk Karol | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
178 | Pacholak Barbara | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
179 | Gromadka Patryk | Warszawa | Udział w rajdzie | ||||||
180 | Żarłak Ryszard | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
181 | Żarłak Teresa | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
182 | Słabolepsza Paulina | Kazuń Bielany | Udział w rajdzie | ||||||
183 | Gał Fabian | Czeczotki | Udział w rajdzie | ||||||
184 | Izdebski Bartłomiej | Kazuń Polski | Udział w rajdzie | ||||||
185 | Kamrowski Łukasz | Gniewniewice Folwarczne | Udział w rajdzie | ||||||
186 | Maliszewska Natalia | Cybulice Duże | Udział w rajdzie | ||||||
187 | Gradek Michał | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
188 | Gradek Bartek | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
189 | Gradek Magdalena | Palmiry | Udział w rajdzie | ||||||
190 | Pawłowski Miłosz | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
191 | Pawłowska Laura | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
192 | Pawłowski Paweł | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
193 | Pawłowska Dorota | Łomna | Udział w rajdzie | ||||||
194 | Giżyńska Karina | Kazuń Nowy | Udział w rajdzie | ||||||
195 | Giżyński Patryk | Kazuń Nowy | Udział w rajdzie | ||||||
196 | Rajewska Marta | Zakroczym | Udział w rajdzie | ||||||
197 | Królak Dawid | Zakroczym | Udział w rajdzie | ||||||
198 | Pawełkiewicz Krzysztof | Adamówek | Udział w rajdzie | ||||||
199 | Pawełkiewicz Tomasz | Adamówek | Udział w rajdzie | ||||||
200 | Pawełkiewicz Marta | Adamówek | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 7804