Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sanecka Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
2 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
3 | Szudzik Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
4 | Sukniewicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
5 | Sukniewicz Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
6 | Cichosz Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP27 Gdańsk | |
7 | Mikielska Natalia | Wocławy | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
8 | Mikielska Patrycja | Wocławy | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
9 | Chałkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
10 | Bloch Dawid | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
11 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
12 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
13 | Malinowski Florian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
14 | Karwat Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
15 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
16 | Zaj Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole nr 44 | |
17 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
18 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
19 | Wnuk Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
20 | Szerszeń Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole nr 3 | |
21 | Kończyński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
22 | Chomej Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
23 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole Promyczek | |
24 | Wysokińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
25 | Łosińska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
26 | Szlawski Albert | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
27 | Przybyszewski Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
28 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
29 | Grinholc Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | SP 4 Rumia | |
30 | Tysarczyk Julia | Lublewo Gdańskie | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Tysar | |
31 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
32 | Dzikowska Adriana | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
33 | Chamski Iwo | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Chamski Biega | |
34 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
35 | Syczew Filip | Mrągowo | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
36 | Seklecka Matylda | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
37 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
38 | Kisiel Mieszko | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
39 | Wolny Jan | Rotmanka | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
40 | Jabłoński Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | ||
41 | Zwierzchowski Jeremi | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2020-2016 | Przedszkole Marchewka | |
42 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | |
43 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
44 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Morska Szkoła Podstawowa | |
45 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
46 | Hering Lena | Tczew | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
47 | Mituś Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
48 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 19 | |
49 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
50 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Godlewski Runners | |
51 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 79 Gdańsk | |
52 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
53 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
54 | Bielawska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 8 | |
55 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
56 | Zaj Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 18 | |
57 | Strojek Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
58 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP27 Gdańsk | |
59 | Sołtys Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP27 Gdańsk | |
60 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP nr 80 w Gdańsku | |
61 | Nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących - Żabianka | |
62 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | |
63 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | |||
64 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | |||
65 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
66 | Woźny Milan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 43 | |
67 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła nr 58 Gdańsk | |
68 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 84 | |
69 | PINKER MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | |
70 | Raszpunda Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
71 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Pozytywna Szkola | |
72 | Gotartowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
73 | Łosiński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
74 | Szlawski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
75 | Szlawska Zoja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP2 | |
76 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 8 Gdańsk | |
77 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 42 | |
78 | Szmitke Jakub | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
79 | Zbroński Gabriel | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
80 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
81 | Grinholc Wojciech | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 4 Rumia | |
82 | TAMIOŁA JULIAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
83 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
84 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
85 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
86 | Tysarczyk Zosia | Lublewo Gdańskie | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Tysar | |
87 | Januszko Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp1 Gdansk | |
88 | Leik Marta | Gdańska | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 8 Gdańsk | |
89 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
90 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | LKS Zorza Gdynia | |
91 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Pola | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | |
92 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Lena | GDAŃSK | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Wielka Przygoda | ||
93 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
94 | Koszlak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
95 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | WP | |
96 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ||
97 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | |
98 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ZKiW Kulice | |
99 | Świtała Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | |
100 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Active Flow |
Wyświetleń: 10193