XI Hajnowska Dwunastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Masalska Karolina Hajnówka 12 km Hajnówka biega 45.00 PLN
2 Domoradzki Robert Łomża 12 km Grygo Team 45.00 PLN
3 Kotomska Grażyna Łomża 12 km Grygo Team 45.00 PLN
4 Camlet Sylwester Łomża 12 km Grygo Team opłacono
5 Stasiewicz Wiera Hajnówka 12 km opłacono
6 Stasiewicz Leoncjusz Hajnówka 12 km opłacono
7 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 12 km BiegoStok opłacono
8 Struk Piotr Białystok 12 km 45.00 PLN
9 BARAN MAREK Końskie 12 km SCYZORYK 45.00 PLN
10 BUKOWSKI MARIAN Stary Kazanów 12 km SCYZORYK 45.00 PLN
11 Malicki Grzegorz Nowy Kazanów 12 km SCYZORYK 45.00 PLN
12 Biedź Justyna Hajnówka 12 km Hajnówka Biega 45.00 PLN
13 KARANOS Tadeusz Hajnówka 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
14 Bosiacki Jarosław Białystok 12 km MD Run Training opłacono
15 Rudnicka Jadwiga Białystok 12 km opłacono
16 Falkowska Martyna Białystok 12 km 3T Białystok opłacono
17 BORAWSKA KATARZYNA MAŁY PŁOCK 12 km 45.00 PLN
18 Kruczyński Janusz Ostrołęka 12 km opłacono
19 Mikołajczyk Marcin Łomża 12 km opłacono
20 JASIŃSKA ANNA ŁOMŻA 12 km Grygo Team 45.00 PLN
21 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO 12 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 45.00 PLN
22 Grygo Pawel Lomza 12 km Grygo Team 45.00 PLN
23 DRABIK MARCIN WROCŁAW 12 km WKB PIAST/MORSY WROCŁAWSKIE opłacono
24 Golonko Dariusz Białystok 12 km MKS Juvenia Białystok opłacono
25 Elster Adam Łomża 12 km Grygo Team opłacono
26 Dziuban Jacek Siedlce 12 km opłacono
27 ŁAWRYNOWICZ KAMILA HAJNÓWKA 12 km 45.00 PLN
28 TEREBUN Monika Bielsk Podlaski 12 km opłacono
29 TEREBUN EDWARD BIELSK PODLASKI 12 km opłacono
30 Krzyziński Paweł Siedlce 12 km opłacono
31 Zach Kamil Stare Modzele 12 km Run Team Piątnica 45.00 PLN
32 Lubotyński Grzegorz Narewka 12 km opłacono
33 Lubotyński Marek Białystok 12 km opłacono
34 Jankowska Katarzyna Bialystok 12 km KS Podlasie Białystok 45.00 PLN
35 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 12 km opłacono
36 Snarski Bogdan WARSZAWA 12 km Albatrosy opłacono
37 Józefczuk Piotr BIELSK PODLASKI 12 km opłacono
38 Kurowski Marcin Kurów 12 km 45.00 PLN
39 Mitrofaniuk Agata Siedlce 12 km YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
40 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 12 km KU AZS WSWFIT 45.00 PLN
41 Trybuła Tomasz Łomża 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
42 Fabiszewski Krzysztof Łomża 12 km Biegamy dla Zdrowia opłacono
43 Kosiorek Łukasz Białystok 12 km Outdoor Training 45.00 PLN
44 Zalewski Dariusz Białystok 12 km Grupa Biegowa św. Krzysztofa / Nadaktywni+ 45.00 PLN
45 Liman Dorota Białystok 12 km opłacono
46 Dzikowski Wojciech Turośń Kościelna 12 km BIEGAMY TUROŚŃ KOŚCIELNA opłacono
47 Rychlik Grzegorz Halasy 12 km 45.00 PLN
48 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego 12 km 45.00 PLN
49 Kibitlewska Emilia Suwalki 12 km Biegamy dla Zdrowia 45.00 PLN
50 Duda Sebastian Siedlce 12 km opłacono
51 Michaluk Damian Łosice 12 km SHA-LE-NI opłacono
52 Bochenko Daniel Brzozowa 12 km Biegamy dla Zdrowia 45.00 PLN
53 Radzka Sylwia Siedlce 12 km Slow Jogging Siedlce 45.00 PLN
54 Chilimoniuk Piotr Jabłonna 12 km Biegający Żubr opłacono
55 Hajduk Katarzyna Hajnówka 12 km Hajnówka Biega opłacono
56 Siemieniuk Tomasz Białystok 12 km opłacono
57 Siemieniuk Edyta Białystok 12 km opłacono
58 Krochmal Paweł Warszawa 12 km Trener - Pawko Runner Team opłacono
59 Mróz Gabriela Mróz Jedlicze 12 km MUKS Podkarpacie Jedlicze / Pawko Runner Team opłacono
60 Artemiuk Eugenia Hajnówka 12 km Hajnówka Biega 45.00 PLN
61 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 12 km Hajnówka Biega 45.00 PLN
62 Morawski Jacek Białystok 12 km MD Run Training opłacono
63 Wacewicz Rafał Białystok 12 km AikiRunners opłacono
64 ZUBOWICZ JANINA Sejny 12 km Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój opłacono
65 Kowalczyk Paweł Siemiatycze 12 km Lekkoatletyczny Klub Sportowy "SPRINTER" Siemiatycze 45.00 PLN
66 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW BIELSK PODLASKI 12 km PRONAR 45.00 PLN
67 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12 km Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy opłacono
68 Frączek Luiza Hajnówka 12 km Hajnówka Biega 45.00 PLN
69 Żebrowska Jolanta Puławy 12 km 45.00 PLN
70 Kamut Hubert Siedlce 12 km Yulo Run Team Siedlce 45.00 PLN
71 Sikorski Darek Warszawa 12 km opłacono
72 Raczkiewicz Michał Siemiatycze 12 km opłacono
73 Raczkiewicz Justyna Siemiatycze 12 km opłacono
74 radzikowska joanna siedlce 12 km Slow jogging Siedlce opłacono
75 Bondaruk Adam Hajnówka 12 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono
76 Sierzputowska Ewa Warszawa 12 km Sie_Biega opłacono
77 Chirko Stefan Hajnówka 12 km opłacono
78 Szerszunowicz Kasia hajnowka 12 km Hajnówka Biega opłacono
79 Mitrofaniuk Marek Siedlce 12 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
80 Powałka Michał Siedlce 12 km opłacono
81 Troć Karol Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club/POGOŃ SIEDLCE 45.00 PLN
82 Odwrot Hubert Trzcianka 12 km 3:33 TEAM opłacono
83 Zgoda Tomasz Warszawa 12 km 3:33 TEAM opłacono
84 Serowiec Artur Siedlce 12 km opłacono
85 Siekierka Kamil Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club opłacono
86 Buczek Robert Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club 45.00 PLN
87 Borkowski Mariusz Mroczki 34 12 km opłacono
88 Jóźwiak Krzysztof Siedlce 12 km YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
89 Jóźwiak Barbara Siedlce 12 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
90 Ostrowski Artur Siedlce 12 km yulo run team siedlce 45.00 PLN
91 Czechowicz Grzesiek Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club opłacono
92 Nowakowski Arkadiusz Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club opłacono
93 Wakuła Marek Siedlce 12 km Triathlon Siedlce Club opłacono
94 Samselski Radosław Białystok 12 km opłacono
95 sobieszek marek sulbiny 12 km opłacono
96 Szymanek Tadeusz Kobylany 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
97 Pietraszuk Bogdan Terespol 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
98 Pietraszuk Joanna Terespol 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
99 Jakuszko Marta Terespol 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono
100 Jakuszko Grzegorz Terespol 12 km KB SZURACZ TERESPOL opłacono


Wyświetleń: 3523

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ