Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dawiczewska Gabriela | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
2 | Łach Aleksandra | Zalesie | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP Bikówek | |
3 | Mirczuk Mateusz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 1 Grójec | |
4 | Prus Karolina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | DD Running Team | |
5 | Makola Franciszek | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
6 | Rózga Juliusz | Władysławów | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | gim92 | |
7 | Woszczyński Tymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
8 | Zięba Jan | Mieczysławówka | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
9 | Sieńko Filip | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
10 | Skonieczna Oliwia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | UKS MUNDIALITO | |
11 | Kalinowski Patryk | Nowa Iwiczna | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
12 | Świderska Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
13 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
14 | Stec Tomasz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
15 | Kucharski Krzysztof | Lipie | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
16 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
17 | MACHALSKI DAWID | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
18 | Janusz Franciszek | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | SP nr 11 w Warszawie | |
19 | Gaik Alan | Witalówka | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
20 | Surdy Mikołaj | Szydłowiec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
21 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
22 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
23 | Knap Stanisław | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
24 | Dominiak Tomasz | Michrów | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
25 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
26 | Kowalczyk Nina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | gim92 | |
27 | Dryglewski Adam | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
28 | Zegarski Piotr | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
29 | Dawiczewski Antoni | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Signovum | |
30 | Olczak Oliwia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
31 | Świderski Kacper | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
32 | Dubiel Wojtek | Warka | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce | |
33 | Jaros Natalia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
34 | Paczewski Aleksander | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
35 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
36 | Świesiulska Milena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
37 | Adamkiewicz Lena | Płock | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | SP17 Płock | |
38 | Żelazko Gracjan | Karczew | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
39 | Dynowska Marianna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
40 | POLANOWSKA Marysia | GRÓJEC | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
41 | Kwiatkowska Patrycja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
42 | MACHALSKI KACPER | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
43 | PELCHEN BLANKA | WOLA KROBOWSKA 35A | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
44 | Michalak Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
45 | Derlak Bartłomiej | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
46 | Dominiak Joanna | Michrów | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
47 | Ulaski Marcel | Mogielnica | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
48 | Kanios Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
49 | Stawczyk Hubert | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
50 | Lep Kuba | Jasieniec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP Jasieniec | |
51 | Woźniak Magdalena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Psp1Grójec | |
52 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Aktywna rodzina | |
53 | Kacprzak Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
54 | Pieroszkiewicz Amelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
55 | Selwiak Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
56 | Nowakowska Michalina | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
57 | MURANOWICZ GABRIELA | MOGIELNICA | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 2 MOGIELNICA | |
58 | Turek Sonia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
59 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
60 | Dura Michał Dura | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
61 | Prus Helena | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | DD Running Team | |
62 | Tecław Natalia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
63 | Rózga Lucjan | Władysławów | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
64 | Czerwińska Maja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa w Belsku Dużym | |
65 | Brzeziński Filip | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Psp1Grójec | |
66 | Mirczuk Magdalena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
67 | Krasnodębska Marta | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
68 | Lasota Zofia | Józefosław | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole Słoneczko Józefosław | |
69 | Żyłka Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
70 | Szczepańska Anna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
71 | Gabler Dominik | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
72 | Chojnacki Julek | Grójec | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | |||
73 | Maciak Piotr | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
74 | Sobczak Alan | Kobylin | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP Bikówek | |
75 | Dawiczewski Mikołaj | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole ul.Mogielnicka w Grójcu | |
76 | Witczak Blanka | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
77 | Tull Wojciech | Grudzkowola | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP nr 2 Grójec | |
78 | Raczyńska Kornelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
79 | Karliński Antoni | Kielce | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
80 | Świder Natalia | warka | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | szkola podstawowa nr 2 w warce | |
81 | Skonieczna Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | UKS MUNDIALITO | |
82 | Świderski Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
83 | Paczewska Alicja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
84 | Stec Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
85 | Świesiulska Amelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
86 | Żelazko Sandra | Karczew | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
87 | Kapica Mikołaj | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP nr 2 Grójec | |
88 | PELCHEN LILA | WOLA KROBOWSKA 35A | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
89 | Surdy Adam | Szydłowiec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
90 | Knap Jan | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
91 | Woźniak Hanna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Psp1Grójec | |
92 | Zborowski Jan | Grojec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
93 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Aktywna rodzina | |
94 | Bąba Bartłomiej | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
95 | Kasprzyk Jan | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
96 | Nowakowska Hanna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
97 | Karolewski Mateusz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
98 | Muszyńska Kaja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
99 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
100 | Pieroszkiewicz Filip | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 2 w Grójcu |
Wyświetleń: 17303