Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MURANOWICZ GABRIELA | MOGIELNICA | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 2 MOGIELNICA | |
2 | SKRZYPCZAK JERZY | GRÓJEC | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | PRZEDSZKOLE BAŚNIOWY PAŁACYK | |
3 | SKRZYPCZAK ALICJA | GRÓJEC | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
4 | Maciak Piotr | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
5 | Krasnodębska Marta | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
6 | Gabler Dominik | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
7 | Gabler Ignacy | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
8 | Brzeziński Filip | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Psp1Grójec | |
9 | Parol Lena | Wola Worowska | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | PSP Bikówek | |
10 | Sosińska Jagoda | Wola Worowska | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | PSP Bikówek | |
11 | Czerwińska Natalia | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Publiczne Przedszkole Belsk Duży | |
12 | Czerwińska Maja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa w Belsku Dużym | |
13 | Kaliciński Adam | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
14 | Dębecka Monika | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | Let's Move Grójec | opłacono on-line |
15 | Rózga Lucjan | Władysławów | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
16 | Rózga Juliusz | Władysławów | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | gim92 | |
17 | Lasota Zofia | Józefosław | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole Słoneczko Józefosław | |
18 | Chomiński Karol | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
19 | Żyłka Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
20 | Makola Franciszek | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
21 | Szczepańska Anna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
22 | Chojnacki Julek | Grójec | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | |||
23 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
24 | Sobczak Alan | Kobylin | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP Bikówek | |
25 | Dura Maksymilian DURA | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
26 | Dura Michał Dura | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
27 | Olczak Miłosz | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
28 | Łach Aleksandra | Zalesie | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP Bikówek | |
29 | Mirczuk Mariusz | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
30 | Prus Karolina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | DD Running Team | |
31 | Tecław Hanna | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
32 | Prus Helena | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | DD Running Team | |
33 | Prus Tomasz | Warszawa | Polska | Bieg główny 5 km | DD Running Team | |
34 | Tecław Natalia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
35 | Woszczyński Tymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
36 | Raczyńska Kaja | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Niepubliczne Językowe Przedszkole Bajka | |
37 | Raczyńska Kornelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
38 | Tull Wojciech | Grudzkowola | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP nr 2 Grójec | |
39 | Świesiulski Łukasz | Garwolin | Polska | Bieg główny 5 km | Victus Rębków | |
40 | Prus Elżbieta | WARSZAWA | Polska | Bieg główny 5 km | ||
41 | Mirczuk Magdalena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
42 | Mirczuk Mateusz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 1 Grójec | |
43 | Witczak Marek | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
44 | Witczak Marlena | Gróje | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
45 | Witczak Blanka | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
46 | Dawiczewska Gabriela | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu | |
47 | Dawiczewski Mikołaj | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole ul.Mogielnicka w Grójcu | |
48 | Turek Sonia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
49 | Dawiczewska Amelia | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
50 | Dawiczewski Antoni | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Signovum | |
51 | Grzela Marta | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
52 | Grzela Marta | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
53 | Nowakowska Michalina | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
54 | Zegarski Piotr | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
55 | Pachocki Mariusz P | GRÓJEC | Polska | Bieg główny 5 km | Signovum | |
56 | Stolarska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
57 | Pachocka Agata | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | PSP nr 2 Grójec | |
58 | Pachocki Mariusz | GRÓJEC | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | Signovum | |
59 | Selwiak Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
60 | Pieroszkiewicz Filip | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 2 w Grójcu | |
61 | Pieroszkiewicz Amelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
62 | Jurkowski Stanisław | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
63 | Jurkowska Jolanta | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
64 | Sobczak Maciej | Grójec | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
65 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
66 | Simlat Monika | Jedlińsk | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
67 | Więckowski Łukasz | Warka | Polska | Bieg główny 5 km | Ks Start Pułaski Warka | |
68 | Korzeniewski Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | Grójeckie Spotkania Biegowe | opłacono on-line |
69 | Dryglewski Adam | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
70 | Kowalczyk Tymon | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | gim92 | |
71 | Kowalczyk Nina | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | gim92 | |
72 | Muszyński Antoni | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
73 | Muszyńska Kaja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
74 | Karolewski Mateusz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
75 | Kacprzak Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
76 | Turek Szymon | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
77 | Matysiak Lena | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
78 | Nowakowska Hanna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
79 | Kasprzyk Jan | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
80 | Bąba Bartłomiej | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
81 | Frączak Beata | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
82 | Frączak Robert | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
83 | Pacyna Piotr | Lesiów | Polska | Bieg główny 5 km | Biegiem Radom! | |
84 | Pocheć Mariola | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg główny 5 km | ||
85 | Szczepaniak Anna | Łukawa | Polska | Bieg główny 5 km | Biegiem Radom! | |
86 | Jurczak Agnieszka | Kępiny | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
87 | Skowrońska Ewa | Kępiny | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
88 | Majorek Krzysztof | Czaplinek | Polska | Bieg główny 5 km | Aktywna rodzina | |
89 | Majorek Julia | Czaplinek | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Aktywna rodzina | |
90 | Lasota Katarzyna | Józefosław | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
91 | Majorek Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Aktywna rodzina | |
92 | Zaręba Wiktor | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
93 | Zaręba Paweł | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
94 | Kudlak MONIKA | Ruda | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
95 | Dąbrowski Andrzej Dąbrowski | Józefów | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
96 | Woszczyńska Aleksandra | Grojec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
97 | Zborowski Jan | Grojec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
98 | Zborowska Gabriela | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
99 | Bobrowski Ignacy | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
100 | Bąder Michalina | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec |
Wyświetleń: 17289