Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
102 | Woźniak Magdalena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Psp1Grójec | |
103 | Woźniak Hanna | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Psp1Grójec | |
104 | Lep Kuba | Jasieniec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP Jasieniec | |
105 | Lep Bartosz | Jasieniec | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | PSP Jasieniec | |
106 | Stawczyk Hubert | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
107 | Stawczyk Filip | Grójec | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | ||
108 | Kanios Antoni | Lesznowola | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
109 | Płuziński Marcin | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
110 | Malinowska-Płuzińska Izabela | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
111 | Płuzińska Urszula | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole prow. przez ZCMN w Grójcu | |
112 | Ulaski Marcel | Mogielnica | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
113 | Budzik Dariusz | Zalesie Górne | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
114 | Dominiak Joanna | Michrów | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
115 | Dominiak Tomasz | Michrów | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
116 | Knap Stanisław | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
117 | Knap Jan | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
118 | Tulo Piotr | Warka | Polska | Bieg główny 5 km | KS START PUŁASKI WARKA | |
119 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
120 | Kasprzyk Michal | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
121 | Dębski Radosław | Rosołów | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
122 | Dębska Martyna | Rosołów | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
123 | Rekus Zuzanna | Płock | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
124 | Dębska Renata | Rosołów | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
125 | Derlak Bartłomiej | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
126 | Derlak Zofia | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
127 | Zygmuntowicz Oliwia | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
128 | Surdy Rafał | Szydłowiec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
129 | Michalak Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
130 | Surdy Adam | Szydłowiec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
131 | Surdy Mikołaj | Szydłowiec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
132 | Gaik Alan | Witalówka | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
133 | PELCHEN LILA | WOLA KROBOWSKA 35A | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
134 | PELCHEN BLANKA | WOLA KROBOWSKA 35A | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | PSP NR 1 GRÓJEC | |
135 | MACHALSKI KACPER | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
136 | Janusz Martyna | Warszawa | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
137 | Janusz Franciszek | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | SP nr 11 w Warszawie | |
138 | MACHALSKI DAWID | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
139 | Kolmas Paweł | warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | ||
140 | Kolmas Antonina | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | ||
141 | Kapica Mikołaj | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | PSP nr 2 Grójec | |
142 | Kapica Marcin | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | PSP nr 2 Grójec | |
143 | Kwiatkowska Patrycja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
144 | Kwiatkowska Martyna | Grojec | Polska | Bieg młodzieży (2007 i 2008) - 500 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
145 | POLANOWSKA SZYMON | GRÓJEC | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
146 | POLANOWSKA Marysia | GRÓJEC | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
147 | Dynowska Marianna | Warszawa | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
148 | Dynowski Szymon | Warszawa | Polska | Bieg młodzieży (2005 i 2006) - 500 m | ||
149 | Dynowski Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
150 | Dynowski Łukasz | Michrów | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
151 | Żelazko Gracjan | Karczew | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
152 | Żelazko Sandra | Karczew | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
153 | Żelazko Marcin | Karczew | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
154 | Stępniewski Piotr | Pniewy | Polska | Bieg główny 5 km | Szybki Lopez | |
155 | Adamkiewicz Lena | Płock | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | SP17 Płock | |
156 | Kuśmirek Oliwia | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
157 | Makowska Agnieszka | Jasieniec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
158 | Orzechowska Klaudia | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
159 | Dzikowska Magdalena | Jasieniec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
160 | Grzejszczyk Katarzyna | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
161 | Szumpur Mariusz | Sułkowice | Polska | Bieg główny 5 km | Gmina Chynów Biega | opłacono on-line |
162 | Kucharski Krzysztof | Lipie | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
163 | Kucharski Piotr | Lipie | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
164 | Świesiulska Amelia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
165 | Świesiulska Milena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
166 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
167 | Stefański Jan | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
168 | Stec Agata | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
169 | Stec Małgorzata | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
170 | Stec Tomasz | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
171 | Kalinowski Piotr | Nowa Iwiczna | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
172 | Paczewska Kalina | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
173 | Paczewska Alicja | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
174 | Paczewski Aleksander | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 2 w Grójcu | |
175 | Maciejewski Jan | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
176 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
177 | Jaros Jakub | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
178 | Jaros Natalia | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
179 | Gać Mikołaj | żyrardów | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
180 | Golianski Staś | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | ||
181 | Gać Tomasz | żyrardów | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
182 | Łukasiewicz Patryk | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
183 | Dubiel Wojtek | Warka | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | Szkoła Podstawowa nr 1 w Warce | |
184 | Świderski Kacper | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2011 i 2012) - 250 m | ||
185 | Świderski Szymon | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2013 i 2014) - 100 m | ||
186 | Świderska Lena | Grójec | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | Szkoła podstawowa nr 1 w Grójcu | |
187 | Świesiulski Paweł | Garwolin | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
188 | Pietras Jolanta | Pruszków | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
189 | Stępniewski Atkadiusz | Grójec | Polska | Bieg rodzinny 1500 m | ||
190 | Stępniewski Marcel | Grójec | Polska | Bieg krasnali (2015 i młodsze) - 100 m | Przedszkole nr 4 Grójec | |
191 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
192 | Kalinowski Patryk | Nowa Iwiczna | Polska | Bieg dzieci (2009 i 2010) - 250 m | ||
193 | Kalinowski Bartosz | Nowa Iwiczna | Polska | Bieg młodzieży (2005 i 2006) - 500 m | ||
194 | Centkowski Łukasz | Lutkówka | Polska | Bieg główny 5 km | Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Grójcu/ LKS Osuchów | opłacono on-line |
195 | Krawczak Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
196 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Polska | Bieg główny 5 km | ||
197 | Cabańska Dorota | Łomianki | Polska | Bieg główny 5 km | ||
198 | Trzaska Karolina | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
199 | Siedlecka Paulina | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
200 | Siedlecki Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17307