Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#almostrunning | |||||||||
1 | Duda Patryk | Gdańsk | TP50 - trasa piesza 50km | #almostrunning | opłacono | ||||
- | |||||||||
2 | Pawluch Marek | Kościerzyna | TP25 - trasa piesza 25km | - | opłacono | ||||
2PU | |||||||||
3 | Duszak Dorota | Brwinów | TP50 - trasa piesza 50km | 2PU | opłacono | ||||
4 | Duszak Arkadiusz | Brwinów | TP50 - trasa piesza 50km | 2PU | opłacono | ||||
10 Uhr Transport! | |||||||||
5 | Kageneck Timo | Berlin | TR50 - trasa rowerowa 50km | 10 Uhr Transport! | |||||
6 | Kageneck Joanna | Berlin | TP25 - trasa piesza 25km | 10 Uhr Transport! | |||||
Ambit Racing Team | |||||||||
7 | Prozorowski Wiesław | Leszno | TP50 - trasa piesza 50km | Ambit Racing Team | opłacono | ||||
Bajaderki Koszalin | |||||||||
8 | Trejder Józef | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | Bajaderki Koszalin | opłacono | ||||
9 | Trejder Maria | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | Bajaderki Koszalin | opłacono | ||||
Biegolas Koszalin /TKKF Koszalin | |||||||||
10 | Nakonieczna Katarzyna | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | Biegolas Koszalin /TKKF Koszalin | opłacono | ||||
11 | Nakonieczny Rafał | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | Biegolas Koszalin /TKKF Koszalin | opłacono | ||||
Bohaterzy Ziemi | |||||||||
12 | Jędroszkowiak Michał | Książ Wlkp. | TP50 - trasa piesza 50km | Bohaterzy Ziemi | opłacono | ||||
Chyże BnO & Z mapą | |||||||||
13 | Jankowiak Paweł | Paproć | TP50 - trasa piesza 50km | Chyże BnO & Z mapą | opłacono | ||||
Cobra Rajd Team | |||||||||
14 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | TP50 - trasa piesza 50km | Cobra Rajd Team | opłacono | ||||
Debestim | |||||||||
15 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | TP50 - trasa piesza 50km | Debestim | opłacono | ||||
Foczaki z misiowej paki | |||||||||
16 | Tokarska Weronika | Bydgoszcz | TP25 - trasa piesza 25km | Foczaki z misiowej paki | opłacono | ||||
17 | Białowąs Kacper | Bydgoszcz | TP25 - trasa piesza 25km | Foczaki z misiowej paki | opłacono | ||||
For-Rest-Run | |||||||||
18 | Konieczna Anna Konieczna | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | For-Rest-Run | opłacono | ||||
19 | Krzewińska Małgorzata | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | For-Rest-Run | opłacono | ||||
For-Rest-Run | |||||||||
20 | Rabka Monika | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | For-Rest-Run | opłacono | ||||
Frytka Dawaj | |||||||||
21 | Friede Paweł | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | opłacono | ||||
22 | Dziamara Jarosław | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | opłacono | ||||
23 | Nowakowska Aleksandra | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | opłacono | ||||
24 | Friede Daniel | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | opłacono | ||||
Gryf-InO Team | |||||||||
25 | Rożko Sebastian | Gryfino | TP50 - trasa piesza 50km | Gryf-InO Team | opłacono | ||||
KB LUPUS Oleśnica | |||||||||
26 | Bąk Piotr | Brzezia Łąka | TP25 - trasa piesza 25km | KB LUPUS Oleśnica | opłacono | ||||
KB Legionowo | |||||||||
27 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | TP50 - trasa piesza 50km | KB Legionowo | opłacono | ||||
KB MANIAC Poznań | |||||||||
28 | Łątkowski Krzysztof | Poznań | TP25 - trasa piesza 25km | KB MANIAC Poznań | opłacono | ||||
Klub InO STOWARZYSZE | |||||||||
29 | Szmyt Barbara | Warszawa | TP50 - trasa piesza 50km | Klub InO STOWARZYSZE | opłacono | ||||
MTS HAMER | |||||||||
30 | Karkut Dariusz | MIASTKO | TP25 - trasa piesza 25km | MTS HAMER | opłacono | ||||
Maturzyści Koszalin | |||||||||
31 | Szamrej Wojciech | Koszalin | TR50 - trasa rowerowa 50km | Maturzyści Koszalin | opłacono | ||||
32 | Gałaguz Jacek Gałaguz | Koszalin | TR50 - trasa rowerowa 50km | Maturzyści Koszalin | opłacono | ||||
Monolith Life Team | |||||||||
33 | Ziejewski Krzysztof | Koszalin | TP50 - trasa piesza 50km | Monolith Life Team | opłacono | ||||
Morenka Team | |||||||||
34 | Hippner Marcin | Gdańsk | TP50 - trasa piesza 50km | Morenka Team | opłacono | ||||
35 | Sontowski Marcin | Gdańsk | TP50 - trasa piesza 50km | Morenka Team | opłacono | ||||
Nietoperze Koszalin | |||||||||
36 | Beszterda Sebastian | Koszalin | TR150 - trasa rowerowa 150km | Nietoperze Koszalin | opłacono | ||||
Nietoperze Koszalin /Roweria | |||||||||
37 | NOWACKA ELŻBIETA | KOSZALIN | TR150 - trasa rowerowa 150km | Nietoperze Koszalin /Roweria | opłacono | ||||
OIL Koszalin | |||||||||
38 | Zofinska Ewelina | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | OIL Koszalin | opłacono | ||||
39 | Kulik Paulina | Kołobrzeg | TP25 - trasa piesza 25km | OIL Koszalin | opłacono | ||||
Odciski i Pęcherze | |||||||||
40 | Kraciuk Piotr | Olsztyn | TP50 - trasa piesza 50km | Odciski i Pęcherze | opłacono | ||||
Odciski i pęcherze | |||||||||
41 | Bowszys Maciej | Dorotowo | TP50 - trasa piesza 50km | Odciski i pęcherze | opłacono | ||||
Operation Enduring Chillout | |||||||||
42 | Pacholski Bartosz | Szczecin | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | |||||
43 | Czernikiewicz Konrad | Szczecin | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | opłacono | ||||
44 | Sójka Paweł | Szczecin | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | opłacono | ||||
45 | Śmietana Szymon | Szczecin | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | opłacono | ||||
46 | Giel Mikołaj | Mierzyn | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | opłacono | ||||
Pomerania Team | |||||||||
47 | Rawski Marek | Koszalin | TP50 - trasa piesza 50km | Pomerania Team | opłacono | ||||
Robale | |||||||||
48 | Nejman Monika | Miastko | TP25 - trasa piesza 25km | Robale | opłacono | ||||
49 | Nejman Robert | Miastko | TP25 - trasa piesza 25km | Robale | opłacono | ||||
Rozbiegany Koszalin | |||||||||
50 | Bielińska Iwona | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | Rozbiegany Koszalin | |||||
Running tortoise | |||||||||
51 | Gorczyca Roman | Ełk | TP50 - trasa piesza 50km | Running tortoise | opłacono | ||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
52 | Cała Małgorzata | Bytów | TP25 - trasa piesza 25km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono | ||||
SKPT | |||||||||
53 | Walczak Adam | Kościerzyna | TP50 - trasa piesza 50km | SKPT | opłacono | ||||
SKS Pif Paf | |||||||||
54 | Lepka Bartosz | Słupsk | TP50 - trasa piesza 50km | SKS Pif Paf | opłacono | ||||
STOPA Słupsk | |||||||||
55 | Skorupski Robert | Słupsk | TP50 - trasa piesza 50km | STOPA Słupsk | opłacono | ||||
56 | Gorzkowski Paweł | Słupsk | TP50 - trasa piesza 50km | STOPA Słupsk | opłacono | ||||
57 | WĄSICKI JACEK | SŁUPSK | TP25 - trasa piesza 25km | STOPA Słupsk | opłacono | ||||
58 | Zabielski Sebastian | Słupsk | TP50 - trasa piesza 50km | STOPA Słupsk | opłacono | ||||
59 | Ćwirko Sławomir | Słupsk | TR150 - trasa rowerowa 150km | STOPA Słupsk | opłacono | ||||
Sam w lesie | |||||||||
60 | Sienkiewicz Władsław | Gdynia | TP50 - trasa piesza 50km | Sam w lesie | opłacono | ||||
Szach Sękowo | |||||||||
61 | Kaczmarek Stanisław | Sękowo | TP50 - trasa piesza 50km | Szach Sękowo | opłacono | ||||
TRIpaka Przechlewo | |||||||||
62 | Jabłońska-Borowiak Monika | Przechlewo | TP25 - trasa piesza 25km | TRIpaka Przechlewo | opłacono | ||||
63 | Jabłońska-Kierszk Beata | Przechlewo | TP25 - trasa piesza 25km | TRIpaka Przechlewo | opłacono | ||||
Tripaka Przechlewo | |||||||||
64 | Kamińska Aleksandra Kamińska | Przechlewo | TP25 - trasa piesza 25km | Tripaka Przechlewo | opłacono | ||||
Tripaka Przechlewo | |||||||||
65 | Hapka Dagmara | Przechlewo | TP25 - trasa piesza 25km | Tripaka Przechlewo | opłacono | ||||
66 | Buczko Dariusz | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | Tripaka Przechlewo | opłacono | ||||
Wiesiek sam w lesie | |||||||||
67 | Drewniak Wiesław | Bolków | TP25 - trasa piesza 25km | Wiesiek sam w lesie | |||||
Włóczymordy | |||||||||
68 | Owczarz Joanna | Poznań | TP50 - trasa piesza 50km | Włóczymordy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Paszkowski Wojtek | Gdynia | TR150 - trasa rowerowa 150km | ||||||
70 | Żmiejko Adam | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
71 | Stępień Dariusz | Karlino | TP25 - trasa piesza 25km | ||||||
72 | Okonkowska Adrianna | Gdynia | TP25 - trasa piesza 25km | ||||||
73 | Stępień Krystian | Karlino | TP25 - trasa piesza 25km | ||||||
74 | Bieliński Michał | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | ||||||
75 | Kuras Hanna | Krzeszewo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
76 | Kuras Zofia | Krzeszewo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
77 | Kuras Katarzyna | Krzeszewo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
78 | Czarnecka Marta | Miastko | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
79 | Kuras Stanisław | Krzeszewo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
80 | Czarnecki Tomasz Czarnecki | Miastko | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
81 | Kopacz Piotr | Gdynia | TP50 - trasa piesza 50km | ||||||
82 | Piekarska Dorota | Miastko | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
83 | Paczkowski Emil | Koszalin | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
84 | Paczkowska Patrycja | Koszalin | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
85 | Barnik Edyta Barnik | Kołobrzeg | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
86 | Jarzembinski Tomasz | Kościerzyna | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
87 | Schmidt Dariusz | Kołobrzeg | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
88 | Bujakiewicz Gabriel | Pobiedziska | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
89 | Kraczkowski Przemysław | Koszalin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
90 | Pasternak Wiktor | Niekanin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
91 | Pasternak Paweł | Niekanin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
92 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
93 | Kołodziejczyk Danuta | Biesowice | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
94 | Rutkowski Wojciech | Przechlewo | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
95 | Piwakowski Andrzej | Gdańsk | TR150 - trasa rowerowa 150km | opłacono | |||||
96 | Szczęsny Michał | Szczecin | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
97 | Łosiewicz Mariusz | Bojano | TR150 - trasa rowerowa 150km | opłacono | |||||
98 | Korolczuk Arkadiusz | Kolobrzeg | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
99 | Szewczuk Patryk | Polanów | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
100 | Macherzyński Karol | Kraków | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
101 | Jaruga Artur | Maszkowo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
102 | Binkowski Waldemar | Leszno | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
103 | Gajek Patrycja | Gryfino | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
104 | Zagulski Łukasz | Bartoszyce | TP50 - trasa piesza 50km | ||||||
105 | Kaczmarczyk Paulina | Małopole | TP50 - trasa piesza 50km | ||||||
106 | Sikora Tomasz | Świdwin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
107 | Duda Tomasz | Warszawa | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
108 | Niewęgłowski Piotr | Wiktorów | TR150 - trasa rowerowa 150km | ||||||
109 | Owczarski Marcin | Chojnice | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
110 | Lange Piotr | Manowo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
111 | Lange Małgorzata | Manowo | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
112 | Eychaner Paul | Mielno | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
113 | Kędziera Izydor | KOSZALIN | TP25 - trasa piesza 25km | ||||||
114 | Olszański Paweł | Szczecin | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
115 | Jakubowski Łukasz | Borucin | TP50 - trasa piesza 50km | ||||||
116 | KOWALSKI KRZYSZTOF | WOŁÓW | TR150 - trasa rowerowa 150km | opłacono | |||||
117 | Cała Bartosz | Bytów | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
118 | Stocki Janusz | Białe Błota | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
119 | Rudnicki Mariusz | Wołów | TR150 - trasa rowerowa 150km | opłacono | |||||
120 | Wilczak Piotr | Koszalin | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
121 | Kosiorowski Wojtek | Mielno | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
122 | LEWOSZ KRZYSZTOF | GDYNIA | TR50 - trasa rowerowa 50km | opłacono | |||||
123 | Parzybut Jan | Pniewy | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
124 | Jankowski Remigiusz | Kołobrzeg | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
125 | Stankiewicz Stefan | Pasieka | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
126 | Szpak Paweł | Kielce | TP50 - trasa piesza 50km | opłacono | |||||
127 | Lipiński Tomasz | Słupsk | TR150 - trasa rowerowa 150km | opłacono | |||||
128 | Wesołowska Maja | Szczecin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
129 | Wesołowska Jolanta | Szczecin | TP25 - trasa piesza 25km | opłacono | |||||
js1373 | |||||||||
130 | Skotnicki Jakub | Koszalin | TP50 - trasa piesza 50km | js1373 | opłacono | ||||
zygzak | |||||||||
131 | Kamińska Anna | Starogard Gdański | TP25 - trasa piesza 25km | zygzak | opłacono | ||||
132 | kamiński jarosław | starogard gdański | TP25 - trasa piesza 25km | zygzak | opłacono | ||||
Łaziki i Szwędacze | |||||||||
133 | Andrzejewski Piotr | Człuchów | TP50 - trasa piesza 50km | Łaziki i Szwędacze | opłacono | ||||
134 | Gradek Monika | Człuchów | TP50 - trasa piesza 50km | Łaziki i Szwędacze | opłacono | ||||
135 | Michalak Krzysztof | Człuchów | TP50 - trasa piesza 50km | Łaziki i Szwędacze | opłacono |
Wyświetleń: 12992