I Bieg Charytatywny
BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA!

18.10.2020 R.

Jesteśmy najstarszym Hospicjum domowym na Śląsku. Od 33 lat bezpłatnie sprawujemy opiekę nad osobami w terminalnej fazie choroby, głównie nowotworowej.  Niestety  dostrzegamy, że z roku na rok przyjmujemy pod swoją opiekę co raz więcej podopiecznych, co świadczy o częstszej zachorowalności na choroby nowotworowe. Chcielibyśmy dołączyć do grona innych fundacji i osób, które angażują się w temat profilaktyki i poza propagowaniem idei hospicyjnej, która jest ogromnie ważna dla chorujących już osób, uświadamiać też, jak istotną kwestią jest  możliwość zapobiegania pojawieniu się choroby. 

Głównym celem organizacji biegu jest zachęcenie do uprawiania aktywności fizycznej, która, jak potwierdzają wyniki wielu badań, ma wielkie znaczenie w profilaktyce przeciwnowotworowej!

Bieg „Bądź aktywny – przegoń raka!”  to impreza charytatywna. Część opłaty startowej zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów organizacji wydarzenia, a pozostała kwota zostanie przeznaczona na cele statutowe Hospicjum św. Franciszka.

Wydarzenie to jest współfinansowane przez Miasto Katowice!

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie ElektroniczneZapisy.pl

Zapisy są przyjmowane do dnia 12 października 2020r. lub do wyczerpania limitu. O udziale zawodników w biegu decyduje kolejność zgłoszeń oraz data wniesienia opłaty startowej.

 

Wysokość opłaty startowej wynosi:

-do dnia 18 września wynosi 39 zł

 -od dnia 18 września do dnia 12 października 49 zł

 

Opłatę startową należy uiścić przelewem na konto bankowe:

PKO BP SA III O/KATOWICE:  36 1020 2313 0000 3302 0020 4057

W tytule: imię i nazwisko  UCZESTNIKA BIEGU oraz treść: „Bieg „Bądź aktywny – przegoń raka!” 

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie!

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji dodawanych na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/335087784336901?active_tab=about

 

 

Wszelkie pytania można kierować do Organizatora:

Dorota Józef – 500 757 907

lub pisząc na adres: bieg@hospicjumkatowice.pl

 

Wyświetleń: 12831

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ